Autor Wątek: Balsamy brązujące  (Przeczytany 71811 razy)

Aguś

  • Gość
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-05-20, 22:17:19 »
Dlaczego masz niemile wspomnienia? Co sie dzialo? Brudzil ubrania czy moze niemily zapach?

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-05-20, 23:04:08 »
Ufffff no wiedziałam, że gdzieś juz pisałam o tym balsamie i znalazłam  :happyjump:
Oto link do tematu "Cztery Pory Roku":

http://www.kosmetyczki.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=5159&highlight=#5159

A to moja wypowiedź z tego tematu:
Cytuj
Jak dla mnie okropnosc.. Data waznosci zdazyla minac zanim zuzylam jedna trzecia kremu  Byl to jakis balsam do ciala, brazujacy czy cos.. Beznadziejne wchlanianie, beznadziejny pseudozapach, beznadziejne uczucie na ciele, beznadziejny efekt..

Gość

  • Gość
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-05-21, 00:07:28 »
Eris

Gość

  • Gość
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-05-21, 11:48:48 »
Cytat: "Shelly"
Ufffff no wiedziałam, że gdzieś juz pisałam o tym balsamie i znalazłam  :happyjump:
Oto link do tematu "Cztery Pory Roku":

http://www.kosmetyczki.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=5159&highlight=#5159

A to moja wypowiedź z tego tematu:
Cytuj
Jak dla mnie okropnosc.. Data waznosci zdazyla minac zanim zuzylam jedna trzecia kremu  Byl to jakis balsam do ciala, brazujacy czy cos.. Beznadziejne wchlanianie, beznadziejny pseudozapach, beznadziejne uczucie na ciele, beznadziejny efekt..


ja jestem z niego bardzo zadowolona!!!!! moze na jakas gorsza serie natreafiłas ;/

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-05-21, 16:27:37 »
Jak napisalam we wczesniejszym poscie na ten temat:
Cytuj
Z wlasnego doswiadczenia nie polecam, ale moze Tobie akurat pasuje :)


Moze mialam pecha, nie wiem, probowac wiecej nie bede :P
Ale kazdemu pasuje cosik innego ;)

Gość

  • Gość
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-05-21, 17:59:21 »
NO TAK JAK SIE JUZ DO CZEGOS ZRAZI TO KONIEC!!! ALE BARDZO TEZ LUBIE BALSAM BRAZUJACY AVON Z DROBINKAMI- MIENIACYMI SIE!!!!!

Gość

  • Gość
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-05-21, 19:39:32 »
ja mam balsam cztery pory roku brązujący nie moge napisać o nim że jest fee, be itd czyli okropny ale nie jest też żadną rewelacją. balsam ten mi pasuje kiedy wychodze gdzieś w krótkiej spódniczce lub spodenkach i chce nawilżyć nogi i nadać im delikatnego zlotego kolorku. Wtedy sie sprawdza. Ale na pewno nie jest taki jak miala moja koleżanka. Raz przyszła do mnie to swteirdziłam że ma tak super opalenizne a okazało sie że to jakiś balsam brązujący. Niestety nie znam firmy wiem jedynie że nie przekracza 10 zł.

Gość

  • Gość
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-05-24, 15:46:34 »
Czy ktoraś z was miała może olejek brązujący bielendy?

Gość

  • Gość
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-05-29, 20:14:15 »
Dla mnie świetny jest rozświetlający żel do ciała Eris.Kosztował ok. 9zł, a jest bardzo wydajny i zmieszany z kremem pielęgnacyjnym daje bardzo fajny efekt-ujednolica koloryt cery i tuszuje drobne mankamenty.Poza tym fajnie nawilża,co przy suchej cerze (jaką mam)jest ważne no i oczywiście się błyszczy :wink:

Aguś

  • Gość
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-06-03, 00:21:09 »
Polecam balsam z drobinkami zlota Naomi Cambel :wink:

Gooosha

  • Gość
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-06-04, 15:55:42 »
Do ciała używam Dove z drobinkami, ładnie sie mieni!!!

Gość

  • Gość
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-06-20, 22:09:26 »
Ja też polecam balsamik Ziaja Sopot. Jest wspaniały i daje super opaleniznę. Jedynę co mi się tam trochę nie podoba to ten zapach. A znacie może jakieś balsamy tak samo w miarę mocno opalające ale o lepszym zapachu??

Gość

  • Gość
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-06-21, 15:29:48 »
do ciałka polecam mój ulubiony balsamik Aromatic Vitality Feeling - troszke kosztuje ale jest niesamowity (64zł)


a do buźki - puder brązujący w kulkach Avon - w sam raz na wakacje - przynajmniej dla mnie - bo ciezko mi sie opalic


bleblee@gazeta.pl <- jesli chcecie pogadać lub tak sobie czasem napisać albo może o cos zapytać :P

Gość

  • Gość
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-06-27, 21:26:49 »
Garnier w sprayu jest super

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
balsamy brązujące i z drobinkami złota
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-12-04, 23:28:52 »
Jeśli chodzi o samoopalacze to stosuje Yves Rocher ale kiedys wyprobowalam z ziaji SOPOT balsam do ciala i krem do twarzy i musze powiedziec ze jest bardzo dobry jak dla mnie!