Autor Wątek: Artystyczna Alternatywa Krakow  (Przeczytany 7682 razy)

Offline catbread

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Artystyczna Alternatywa Krakow
« dnia: 2009-06-06, 10:28:59 »
Witam serdecznie wszystkich.

Przegladalam tematy apropo szkolen, zeby nie dublowac sie wraz z zakladaniem nowego, ale nie znalazlam praktycznie nic o szkolach w krakowie.
Mam dylemat ogromny. Szukałam szkół (roczne, dwuletnie) najlepiej nastawione na wizaż/stylizację - i z takowych znalazłam tylko AA. Pozostałe oferują kształcenia z wizażu i stylizacji na osobnych kierunkach.

Czy znajdą się osoby mogące powiedzieć coś o tej szkole? Program i oferta wyglądają bardzo zachęcająco.
Jestem po kosmetologii, jednak to makijaż i wizerunek są moją prawdziwą pasją. Chcę zrobić sobie dyplom w DOBREJ szkole, która ewentualnie zapewni mi jakąś "przepustkę"  w postaci portfolio do świata pracy jako wizażysta. Co prawda już maluję, ale nikt mnie do pracy przecież nie przyjmie ;)

Oprócz szkoly, myslalam także nad szkoleniami dodatkowymi w trakcie studiów. Widziałam wiele rozwiązań - staże, kursy z urzędu miasta... Ja jednak nie mam o tym zielonego pojecia :o Jakies sugestie ewentualnie?
Z UM moze byc u mnie problem, bo Krakowianką rodowitą nie jestem ;]

Bardzo prosze o pomoc i jakies ewentualne sugestie czy uwagi. Będę bardzo wdzięczna.

pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 2009-06-06, 10:32:16 wysłana przez catbread »

Offline Natii

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Artystyczna Alternatywa Krakow
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-11-20, 10:32:55 »
Ja też poproszę o info na temat tego miejsca.

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: Artystyczna Alternatywa Krakow
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-11-20, 21:40:10 »
Moja siostra robiła tam kursy i była zadowolona. Byłam jej modelką, więc co nieco widziałam i słyszałam. W kursach uczestniczyły też dziewczyny z tej szkoły i mówiły, że są zadowolone. A pan wizażysta baaardzo miły :) Nie wiem jak po szkole, ale po kursach są sesje fotograficzne i dostaje się płytkę ze zdjęciami, a kilka zdjęć (chyba 3, o ile dobrze pamiętam) dostaje się jako portfolio.
« Ostatnia zmiana: 2009-11-21, 11:57:36 wysłana przez enigma »