Autor Wątek: Co oznacza dla Was pojęcie bycia zadbaną?  (Przeczytany 2173 razy)

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Co oznacza dla Was pojęcie bycia zadbaną?
« dnia: 2022-07-05, 14:20:54 »
Co oznacza dla Was bycie zadbanym?
Ostatnio usłyszałam od przypadkowych pań (siedząc u fryzjera) zdanie w stylu : "Kryśka sobie zrobiła brwi i rzęsy, w końcu wygląda na zadbaną".
Wiem, że panuje moda na permanentne makijaże, powiększanie ust, nie mówiąc o paznokciach hybrydowych.
Ja mam naturalne paznokcie (nie jestem regularna, nie mam na to czasu, zrobiłam może ze 3 razy i i tak wiecznie chodziłam z odrostami). Pazurki więc własne. Brwi permanentne zrobiłam raz, po 3 latach mocno wyblakły i raczej do nich nie wrócę. Nie mam sztuczny rzęs, ani ust (choć swoich nie lubię ale trudno). W lecie się nawet za bardzo nie maluję.
Czy jestem więc zaniedbana? Nie wyglądam tak ładnie jak niektóre odpicowane laski i czasem jak stanę obok takiej czuję się jak szara myszka.
Oczywiście zachowuje higienę, myję się, golę nogi (chodziłam na zabiegi laserem) i chodzę do fryzjera choć też zdarza mi się że chodzę z małym odrostem.
Po tym co usłyszałam czuję się jednak zaniedbana.

Offline Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Co oznacza dla Was pojęcie bycia zadbaną?
« Odpowiedź #1 dnia: 2022-07-05, 19:13:41 »
Bycie czystym, nie noszenie brudnych ubrań, czyste ręce i paznokcie, po prostu. Nie trzeba mieć wszystkiego zrobionego, żeby być zadbanym. Warto też dbać o jakieś nawilżenie ciała, ale nic z tego nie jest na pokaz.

Poza tym na co dzień najważniejsza jest dla mnie po prostu wygoda:
https://www.outletstore.pl/supermodne-klapki-damskie-dodatkiem-na-lato/

Wybieram głównie wygodne klapeczki.
« Ostatnia zmiana: 2022-07-22, 06:46:20 wysłana przez Lullaby »
Nie pozycjonujemy się!