Autor Wątek: zdjęcia klientek przed zabiegiem i po  (Przeczytany 6878 razy)

Implicite

  • Gość
zdjęcia klientek przed zabiegiem i po
« dnia: 2005-04-10, 01:10:36 »
zdjęcia klientek po zastosowaniu m.in. zabiegów z wykorzystaniem botoxu kolagenu, a także mikrodermabrazji i faceliftingu

click

vroniasta

  • Gość
zdjęcia klientek przed zabiegiem i po
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-04-10, 10:45:56 »
zdjęcia bardzo interesujące!!! W dzisiejszych czasach, jeśli ma się tylko pieniążki to można sobie wszycho poprawić, pozbyć się wszelkich defektów urody!!! link , jak najbardziej trafiony w dziesiątke  :D

olgacytrynka

  • Gość
zdjęcia klientek przed zabiegiem i po
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-04-10, 11:36:04 »
hmmm po tych zdjeciach widac ze too naprade dziala  :wink:

Gość

  • Gość
zdjęcia klientek przed zabiegiem i po
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-04-12, 14:03:56 »
az mi sie zechcialo piersi powiekszyc hehhee :P

Gość

  • Gość
zdjęcia klientek przed zabiegiem i po
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-04-21, 16:00:42 »
Też wlaśnie zwróciłam uwage na piersi! Niektore naprawde fajnie wyglądają i nie wyglądają na sztuczne. mają ksztalt bardziej naturalny.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
zdjęcia klientek przed zabiegiem i po
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-16, 23:49:04 »
o boze a mi nie dobrze sie zrobilo :roll: o jej az slabo brrrrr efekty moze sa fajne a widzialyscie przebieg takiej operacji brrrrrrrrrrrr 8O
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
zdjęcia klientek przed zabiegiem i po
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-25, 08:40:40 »
Ja w szkole ogladalam kasete z przebiegu operacji plastycznej, ale nie pamietam dokladnie co to bylo, ale ilosc wkuwania przeogromnych strzykawek w twarz sprawila, ze musialam wylaczyc kasete. W klasie bylam sama, bo akurat wszyscy byli zajeci, gdzies w klinice..i jak to zobaczylam, to rzeczywiscie slabo mi sie zrobilo, a ilosc wyrazow :jejku, Boze, Jezu, o Matko przekroczyla wszelkie normy... .

Implicite

  • Gość
zdjęcia klientek przed zabiegiem i po
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-11-05, 12:25:30 »
http://abc.go.com/primetime/extrememakeover/bios/90101.html

dużo przykładów jak po przez operacje można zmienić wygląd, do wyboru 3 sezony (po lewej stronie do góry można zmieniać)

----------------

ogladając te zdjęcia zastanawiam się jednak czy dałabym się kiedykolwiek "pociąć"  :?

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
zdjęcia klientek przed zabiegiem i po
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-11-05, 13:18:03 »
Niezła stronka... to niesamowite co mozna zrobić z człowiekiem...  :veuze:  :tonbreu:  :veuzelol:
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
zdjęcia klientek przed zabiegiem i po
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-11-05, 20:24:18 »
wszystko prezentuje się super,moim zdaniem tylko zdjęcie botoxu ( a właściwie przed nim) są trochę wyolbrzymione,bo zauwazcie,ze kobitki na większosci z nich robią dziwne grymasy i miny,po to aby uwydatnić zmarszczki ;)
Np.zmarszczki czoła-kobiety podnoszą brwi do góry( z taką miną to ja również mam zmarchy jak siedemdziesięcioletnia babcia :P ),zmarszczka pomiędzy brwiami,tzw.mars-kobieta ściąga brwi do środka,zmarszczki wokóło czu u młodej kobiety-tak mocno zaciska oczy,aż się czerwona zrobiła :D ,itp.

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
zdjęcia klientek przed zabiegiem i po
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-11-05, 21:33:34 »
a widziałyście program Łabędziem być" tam dopiero robią tak że ledwo babki się wlustrze poznją :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zdjęcia klientek przed zabiegiem i po
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-11-06, 13:21:14 »
tak moja kolezanka opowiadala mi o tym programie i to jest istna masakra co oni tam wyprawiaja jak moga zmienic kobiete!! :twisted: