Autor Wątek: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage  (Przeczytany 29603 razy)

Gość

  • Gość
Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« dnia: 2005-08-07, 14:09:20 »
Czy ktoś wybiera się do tej szkoły? a może któraś z Was jest po kursie u p.Kozłowskiej? Proszę o opinie.Chciałabym się upewnić, ponieważ na 90% jestem zdecydowana na naukę w tej szkole.Uzyskałam bardzo interesujące informacje przez tel i wybieram się tam jutro osobiście.

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-08-07, 14:48:23 »
koniecznie napisz, jak Ci się podobało :)

Gość

  • Gość
Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-08-08, 20:34:57 »
Zdaję relację, spróbuję najkrócej: byłam i jestem pod wrażeniem.Wszystko wyglada tak profesjonalnie że aż się zastanawiam czy nie ma w tym jakiś haczyków(to pewnie dlatego że tyle złego naczytałm się o innych szkołach wizażu  :? ). Pani dyr bardzo sympatycznie i rzeczowo podeszła do rozmowy, powiedziała dużo ciekawych rzeczy, to co najważ to m.in: praktyki na planach zdjęciowych pisemek typu tina,chwila dla ciebie,naj,claudia,ślubnych - nie pamietam wszystkich - potwierdzeniem słów było pokazanie mi sesji które robiła w tych gazetach, szkoła podlega ministrowi kultury i jest wpisana do ewidencji(też można obejrzeć papier - nikt tego nie chciał mi pokazać w innych szkołach :?: ),pracownia z salą do wykładów wygląda profesjonalnie,nowoczesny wyglad, czysto,kosmetyki Kryolan, na każdym stoisku kosmet do pielęgnacji.Pedzle projektowane przez p.Kozłowską, 7 sztuk dostaje się na własność. Czesne do wytrzymania.Wykaz kadry też wygląda interesująco.I co ważne na każdy semestr słuchacze otrzymują pełny grafik zajęć na każdy dzień, święta nie przepadają, - wszystko wygląda przejrzyście.Co o tym myślicie?czy o coś jeszcze powinnam zapytać? :roll:

Gość

  • Gość
Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-09-21, 11:52:28 »
Barbik!
Mam pytanko -zdecydowałas się na szkołę Pani Kozłowskiej? Pytam, ponieważ w przyszłym roku po zakończeniu studiów które teraz robie, mam zamiar tam się wybrać (po przeglądnięciu różnych ofert rożnych szkół, ta wydaje mi się w miarę przystępna, czesne do wytrzymania). Przeczytalam Twoją relcję i jeszcze bardziej się skłaniam do tego, żeby tam się dostac.. Masz jakies nowe doświadczenia i uwagi którymi mogłabyś się podzielić w związku z tą szkoła? A może w ogóle się na nia nie zdecydowałaś? :(
Napisałam do szkoły z zapytaniem o rekrutację, odpowiedzieli mi, że oprócz rozmowy jest jeszcze test w którym trzeba uzyskać 51 pkt / 100, żeby zostac przyjętym.. wiesz coś na ten temat?
Pozdrawiam ciepło i czekam na jakąkolwiek informacje.
Dzięki z góry  :D

Gość

  • Gość
Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-09-28, 09:10:11 »
Cześć. Tak w końcu się zdecydowałam.I nie żałuje.Szkoła jest fantastyczna,zajęcia prowadzone są tak ciekawie i intersująco, że jestem wyczerpana po powrocie do domu :lol:. Narazie byłam na 2 zjazdach i (póki co)nie widzę żadnych minusów.Kadra jest świetna, bardzo się starają żeby wszystko było ok.
Evic, tak jak piszesz, najpierw musisz przejść rozmowę kwalifik. a do tego zdać test.Wszystko miałam na jednym spotkaniu.Najpierw p.Kozłowska rozmawiała ze mną na różne tematy-tak jak na rozmowie, a potem musiałam wypełnić test.W teście są 2 strony pytań jedne łatwe inne podchwytliwe i trudne, były tez takie na które nie umiałam odpowiedzieć.Wyniki znałam już następnego dnia.:P  A jak ci się podoba szkoła?byłaś już ją obejrzeć?

Offline Bianka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-09-25, 13:41:48 »
Ja natomiast slyszalam zupelnie inne opinie jak tylko bede mogla to wkleje wypowiedz z jednego forum.

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-02-10, 08:55:08 »
Witajcie. Szukam ciekawego szkolenia w Warszawie. O tej firmie nic nie słyszałam. Jakie jeszcze inne firmy szkoleniowe są godne polecenia? Jeśli odbywałyście jakieś szkolenia to będę wdzięczna za informacje ;-)

Offline Marysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-02-11, 12:16:09 »
Dobrą firmą szkoleniową jest New Nails (przynajmniej jeśli chodzi o Warszawę). Szkoliłam się u nich wprawdzie tylko raz, było to szkolenie I stopnia, ale zamierzam się również wybrać na kolejne. W skrócie powiem ci tak - instruktorzy pomocni, program szkolenia naprawdę bogaty (szczególnie w stosunku do innych ofert - robiłam porównania) i są elastyczni czasowo. Nie jest tak, że musisz się stawić na szkolenie wtedy, kiedy jest ono organizowane. Oni się dopasowują.

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-02-14, 08:43:30 »
Dopasowanie godzinowe to w sumie przydatna opcja. Przeglądam oferty internetowe firm i naprawdę trudno cokolwiek wybrać - szkoda, że nikt więcej nie komentuje. Jeśli bym się zdecydowała na ten kurs w New Nails, to który dokładnie byś mi poleciła? Rozpocząć od podstaw, czy od razu na kurs zawodowy się udać?

Offline Marysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-02-20, 11:14:27 »
Zdecydowanie na kurs zawodowy - bo ten przygotowuje naprawdę do zawodu, a nie do samodzielnej zabawy wizażem czy też stylizacją paznokcia ;) Tak naprawdę kurs podstawowy niewiele ci da - polecam rozpoczynanie od zawodowych.

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-02-21, 09:01:59 »
Postaram się jeszcze dziś skontaktować z New Nails telefonicznie i na tej podstawie podejmę decyzję. Szkoda, że nikt więcej nie pozostawił opinii - mogłabym je wtedy skonfrontować. To co przeczytałam w innych serwisach również wygląda dosyć zachęcająco, ale tak jak mówię - najważniejsze będzie dla mnie to, co usłyszę przez telefon.

Offline Marysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-02-22, 10:21:20 »
Powinno być ok. Przede wszystkim jeśli już wybierzesz się na szkolenie to odpowiednio się do niego nastaw. Nie traktuj go jako smutnego obowiązku, lecz jako sposób na zdobycie odpowiednich kwalifikacji. Ja zawsze w ten sposób podchodzę do kursów, a to później procentuje ;)

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-02-24, 09:04:32 »
Rozmawiałam z jakimś przedstawicielem/przedstawicielką.
Wrażenie dosyć pozytywne. Zadawałam wiele pytań związanych ze szkoleniem. Szczególnie interesowała mniej kwestia liczby uczestników takiego szkolenia. Jak się okazuje, w tym wypadku grupy liczą max kilka osób, więc oceniam to ok. Ktoś tutaj pisał o możliwości dopasowania godzinowego takiego szkolenia i rzeczywiście tak jest. Można wskazać konkretne godziny, w których się chce uczyć, a oni zobaczą co da się zrobić. Ponoć instruktorki są doświadczone, ale to już trudno mi oceniać na podstawie rozmowy telefonicznej. Ogólnie New Nails w moich oczach wypadło bardzo pozytywnie i zapisują się u nich na szkolenie ;-)

Offline gramatica

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-02-24, 13:29:10 »
zapisałaś się juz?
ja zaczynam w poniedziałek 28 lutego;)

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-02-25, 08:36:44 »
Ja się zapisałam na 10 marca. Wcześniej nie mogłam - mam sporo pracy (niestety już pracuję).
Dopiero na 10 marca udało mi się zdobyć wolne. Skoro będziesz na szkoleniu już w poniedziałek, to czekam na relację z niego ;-)