Autor Wątek: Kolczyk w języku ???!!!!  (Przeczytany 37514 razy)

Gość

  • Gość
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #45 dnia: 2007-01-07, 18:26:13 »
tez sie czasem nad tym zastanawiam a do tego jeszcze w ciazy bylam i sie potem smiali ze dziecko sie z kolczykiem urodzi. ale cale szczescie ze sie nie zadlawilam albo gdzie nie stanol a i tak bez niego dlugo nie wytrzymalam

Gość

  • Gość
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #46 dnia: 2007-01-07, 22:07:12 »
Dzisiaj mija 4 dzien, czuje sie super,boleści przeszły...nie załuje tego,że przebiłam...jest super...tylko ciut za długi  :lol:  buziole

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #47 dnia: 2007-01-08, 00:43:40 »
dzis sie doweidzialam od kolezanki ze jej znajoma dostala jakiegos zapalenia od kolczyka
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #48 dnia: 2007-01-08, 11:25:35 »
Moj kumpel dostał zapalenie gardła pododbno ale watpie żeby to było od kolczyka, no ale już go nie nosi 8)

Gość

  • Gość
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #49 dnia: 2007-01-12, 10:53:02 »
ja mam kolczyk w języku juz 3 lata. Samo przeklucie nie bolalo.. A ból języka moze przejsć już po 2 dniach. Jeśli bedziesz wsuwać lody wodne ;] pozdrawiam

Gość

  • Gość
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #50 dnia: 2007-03-04, 15:04:08 »
Płukać  płukać i jeszcze raz płukać!!!!!!!!!!!!!! ( rumianek i szałwia ) :lol:

Gość

  • Gość
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #51 dnia: 2007-03-04, 15:22:58 »
Wielu z moich znajomych ma kolczyk w jezyku. Wyglada to ciekawie, bardzo oryginalnie ale to tylko kwestia czasu. Obecnie niemal kazdy ma piercing w jezyczku, nie mowiac o innych miejscach na ciele. Wtedy ta oryginalnosc staje sie zbyt "normalna".
Samej kiedys bardzo mi to imponowalo, ale nie odwazylam sie ze wzgledu na opowiesci o starsznym bolu w trakcie przekluwania i dlugo po. Podobno przez pierwszze 2 miesiace mozna jest tylko tak zwane papki. Slyszalam rowniez o wielu czarnych stronach tej przyjemnosci, np. iz nasze kubki smakowe zostaja naruszone. Nie wspominajac tutaj o przyszlosci. Wielu pracodawcow roznie zerka na takie upiekszenia.
Podsumowujac, piercing w jezyku to ladna rzecz lecz bolesna na poczatku i pewnie nie tak latwo dajaca sie usunac,bo dziurka prawdopodobnie nie zarosnie.
Pozdrawiam wszystkich odwarznych:*



Cytat: "linek"
dzis sie doweidzialam od kolezanki ze jej znajoma dostala jakiegos zapalenia od kolczyka

to chyba bardzo zalezy od higieny salonu. Ja polecam te z najlepsza renoma, bo o zapalenie czy tez nawet zakarzenie naprawde nie trudno  :(

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #52 dnia: 2007-03-04, 16:14:11 »
Cytat: "malwina"

Podsumowujac, piercing w jezyku to ladna rzecz lecz bolesna na poczatku i pewnie nie tak latwo dajaca sie usunac,bo dziurka prawdopodobnie nie zarosnie.


Dziurka w języku zrasta na amen po około pół roku ;)
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #53 dnia: 2007-03-04, 19:08:59 »
Cytat: "Ulla"

Dziurka w języku zrasta na amen po około pół roku ;)


I tu muszę powiedzieć ... n*i*e*p*r*a*w*d*a :D Ja nie mam kolczyka od roku i jednego miesiąca...a dziurka jak była tak jest :wink:

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #54 dnia: 2007-03-04, 22:01:27 »
i normalnie mozesz włożyć kolczyk Afro?  8O no, no dziwne... ja nosiłam w języku przez 2 lata, po 2 miesiącach od wyjęcia juz nie mogłam włożyć kolczyka a teraz nie mam śladu po przekłuciu :) i z doświadczenia wiem, że max po pół roku zaczyna się zrastać
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #55 dnia: 2007-03-04, 22:21:26 »
Afro to moze sproboj wlozyc kolczyk, dziurka moze jest widoczna ale gorzej z przebiciem
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #56 dnia: 2007-03-05, 20:59:40 »
kolezanka, której przebijałam język wyjela kolczyk na 2 godzinki i po tym czasie miala powazne problemy z wlozeniem go. Od gory i od dolu bylo wejscie natomiast w srodku bylo juz zrosniete.
Pierwszy raz slysze ze dziurka nie zrosnela sie nawet po roku  8O
widocznie u kazdego ten proces przebiega inaczej. ale rozbieznosc niesamowita :roll:

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #57 dnia: 2007-03-05, 21:12:14 »
Cytat: "Weronika"
kolezanka, której przebijałam język wyjela kolczyk na 2 godzinki i po tym czasie miala powazne problemy z wlozeniem go. Od gory i od dolu bylo wejscie natomiast w srodku bylo juz zrosniete.
Pierwszy raz slysze ze dziurka nie zrosnela sie nawet po roku  8O
widocznie u kazdego ten proces przebiega inaczej. ale rozbieznosc niesamowita :roll:

Po dwóch godzinach to raczej musiała mieć niedawno przebijane :roll:
To normalne, że jeśli dawno się przebijało, to dziurka nie zarośnie nawet po roku, tylko zarośnie delikatną błonką, którą można bez problemu przebić kolczykiem.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #58 dnia: 2007-03-05, 21:30:45 »
to tak podobnie jak z kolczykiem w nosie, chodzi mi o ta błonke bo sama to czułam :lol:

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #59 dnia: 2007-03-06, 08:43:13 »
tam gdzie robiłam kolczyk powiedziano mi,ze były przypadki,ze po godzinie dziura zarasta.kazdy z nas ma inny organizm i inaczej reaguje,mi kilka dni po przebiciu leciała krew troszke bo troszke ale leciała i to sie tez zdaża.