Autor Wątek: French na stopach  (Przeczytany 37637 razy)

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
French na stopach
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-03-22, 12:23:04 »
a słyszałyście dziewczyny o tipsach na stopy-robi się je tak jak u rąk...ciekawe :?

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
French na stopach
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-03-22, 17:39:22 »
Ja pierwszego frenchyka na stopkach zrobie sobie jak tylko w japonki wskocze. :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
French na stopach
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-03-23, 21:13:46 »
Cytat: "Ania"
a to akurat norma  :wink: jest o tyle łatwiej że na nóżkach maluje się frencha na prosto


no kurka własnie sporo osób tak mówi,a co ja poradzę,ze mnie się za Chiny Ludowe proste frencze nie podobają  :?
Więc i u siebie robię smile na stopach ale nie neguję,jesli ktoś woli na prosto of kors :)

Gość

  • Gość
French na stopach
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-03-23, 22:57:18 »
ja tez jestem zwolenniczka smile. wydaja mi sie jakos zgrabniejsze moim zdaniem stopa wyglada ladniej i bardziej kobieco :) ale to rzecz gustu

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
French na stopach
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-03-23, 23:17:02 »
Nasunelo mi sie pytanko odnosnie ksztaltu paznokci u stop, czy wszystkie wasze klientki zgadzaja sie na prawidlowe ciecie czy np. zycza sobie szpony itp? :lol:
Wtedy tez french jakos inaczej by sie prezentowal :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Kasia_Zet_

  • Gość
French na stopach
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-03-25, 10:35:58 »
Cytat: "kaja"
a słyszałyście dziewczyny o tipsach na stopy-robi się je tak jak u rąk...ciekawe :?


robi się je dokładnie tak samo tylko te tipsiki inaczej wyglądają. Ja generalnie nie używam niczego do przedłużania paznokci u nóg- robię to przeważnie na opuszku, chyba że są jakieś problemy to wolę formy :)

Cytat: "linek"
Nasunelo mi sie pytanko odnosnie ksztaltu paznokci u stop, czy wszystkie wasze klientki zgadzaja sie na prawidlowe ciecie czy np. zycza sobie szpony itp? Laughing


hihi mnie się jeszcze nie zdarzyło robić szpiców na stopach. Pewnie bm zdecydowanie odradziła takie paznokcie!

Cytat: "Darianna"
no kurka właśnie sporo osób tak mówi,a co ja poradzę,ze mnie się za Chiny Ludowe proste frencze nie podobają Confused
Więc i u siebie robię smile na stopach ale nie neguję,jesli ktoś woli na prosto of kors


ja również robiąc french na stópkach robię smile i wszyscy się śmieją że ja taka dokładna że nawet na najmniejszym muszę mieć głęboki smile :P

a jeśli chodzi o wybór żel czy akryl? robię je naprzemiennie, w zależności od nastroju :P zawsze na stópki nakładam UV. I wstyd się przyznać ale obecne pazurki mam już 2 miesiące i czekają aż Kasiek będzie miał dla nich czas :P

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
French na stopach
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-03-25, 11:12:38 »
Jak tylko zrobi sie cieplutko to zaraz robie sobie żelik na stopkach  :lol:
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
French na stopach
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-03-26, 12:01:59 »
uwielbiam takie świecące stópki i do tego,świecące japoneczki :P

Gosiaczka

  • Gość
French na stopach
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-08-20, 12:46:59 »
moze to glupie pytanie ale dlaczego sobie robicie zel/akryl na stopkach? jakie sa tego plusy? to ze lakier na sztucznym paznokciu sie duzej trzyma to wiadomo, z tym ze  na paznokciach u stup lakier mi sie trzyma z dwa tygodnie albo i wiecej. Uzupelnienia akrylu/zelu sie robi co dwa trzy, tygodnie wiec nie widze sensu.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
French na stopach
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-08-20, 13:09:37 »
wtopienia  :wink:
ładna płyteczka- co nie każdy ma z natury  :wink:
niekiedy moda  :wink:
takie same powody jak przy rączkach  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
French na stopach
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-08-20, 15:22:06 »
Po pierwsze pazurki u stóp [u wiekszości osób] rosną wolniej niż u rąk dlatego też odnowe na stopach wykonuje sie co jakies 5tyg [chyba ze materiał nałożony jest tak, że odrost rzuca sie w oczy... mowie tu o brokatach albo kolorkach które pokrywają całą płytke]...

Po drugie...koszt jest niższy niż u dłoni :)

Po 3 mozna brzydkie i kruche paznokcie lub poprostu brzydko obcinane delikatnie przedłużyc i nadac im ładny kształt :)

Po 4 jak napisałą Ania płytka jest ładna, gładka i ma łądny kolor [mozna zaztosowac różne odcienie różu, wiadomo że nawet zdrowe paznokcie na stopach czesto pozbawione są ładnego kolorku :)]

Po 5 nie trzeba sie o nie martwic przez 5tyg bo wciąż wyglądają łądnie [lakier nie odpryskuje bo go tam nie ma   8) ]

Czasem poprostu z pazurków "ogryzków" robi sie ładne zadbane paznokietki u stóp [dała takie porónanie bo czesto te paznokcie u stóp tak wyglądają]...
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
French na stopach
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-08-20, 15:40:10 »
a u nas w katowicach  zelowanie stopek kosztuje więcej niż u rączek;>
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
French na stopach
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-08-20, 16:07:20 »
a w Gliwicach nie....

Chyba ze z pedi...
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Gosiaczka

  • Gość
French na stopach
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-08-20, 16:09:30 »
to ze plytka paznokcia u osob z "ogryzkami"  :wink: ladniej wyglada to jest logiczne. Do tego wlasnie powinno sie akryl/zel stosowac. Mialam tu na mysli osoby, ktore nie maja z ksztaltem czy tez glatkoscia problemu (czyli ja)  :D  
dzieki za odpowiedzi. Mysle jednak ze zostane przy naturalnych z pomalowanym frenchem  :wink:

i jeszcze jedno pytanko. Czy nie nudzi Wam sie jeden wzorek przez 5 tygodni?
nie to zeby sie czepiala, ale ja np. jak sobie pomaluje paznokcie to lubie czesto zmieniac (kolor, wzorek) zalezy od nastroju.

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
French na stopach
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-08-20, 16:11:57 »
Gosiu ja najbardziej lubie french na stopach i biegam tylko z frenchem... ja w ogole najbardziej lubie french wiec nie mam z tym problemu hehe  :lol:

Jeśli masz ładne gładkie pazurki to niepotrzebne CI żelki choc niektorzy robia sobie poprostu dla wygody... ja tez nigdy nie zelowalam stopek dopoki sie tym nei zajełam 8)
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl