Autor Wątek: Złuszczanie głębokie ziołami Jadwigi  (Przeczytany 29169 razy)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Jadwiga
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-04-20, 22:58:06 »
ankuak napisz nam tez cene bo pamietam ze jest droga
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Jadwiga
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-04-24, 19:27:35 »
Cytat: "DaJusia"
Ankuak - możesz porównać te zioła z Jadwigą???  :wink:


Niestety nie bo nie znam Jadwigi, i do tej firmy nie jestem przekonana.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Jadwiga
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-04-24, 19:34:15 »
Cytat: "oszin"
ankuak napisz nam tez cene bo pamietam ze jest droga


Szkolenie kosztuje 400zł. Za zabieg w gabinecie bierze się od 300-450 zł.

Żeby zacząć pracować trzeba wydać ok.2000-2500 zł. tak więc faktycznie nie należy do najtańszych.

Szkoleniowcem jest pani, która pracowała wcześniej dla dr.Schramek i te dwa peelingi nam porównywała.

Ciekawostką w tych peelingach jest to, że można go również wykonywać przy skórze wrażliwej, naczynkowej, oraz w trakcie całego roku, pod warunkiem stosowania silnej fotoprotekcji.

Na szkoleniu nie tylko się słucha ale osobiście wykonuje zabiegi.
Niedługo przetestuję go u siebie w gabinecie  :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Jadwiga
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-05-30, 23:26:47 »
Mam taki przypadek Była u mnie klientka z "dziurami" na brodzie i podbródku (tzn blizny wklęsłe) Jest załamana Te "dziury" powstawały stopniowo po depilacji włosków laserem (robi od kilku lat co 4-5 miesięcy) Wosku nie używa, gdyż twierdzi,że za szybko odrastają włoski Te "dziury są widoczne z dalszej odległości Zastanawiam się, czy złuszczanie głębokie da efekt spłycenia tych zagłębień na brodzie i podbródku? Czy ktos miał lub zna taki przypadek? Czy ktoś słyszał, aby epilacja laserem powodowała taki defekt kosmetyczny? Bo to był dla mnie szok  8O
BIO-STUDIO Agnes

Gość

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-05-31, 14:44:18 »
Niestety nie bo nie znam Jadwigi, i do tej firmy nie jestem przekonana.[/quote]


Dlaczego nie jestes przekonana do Jadwigi??

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Jadwiga
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-06-01, 23:13:23 »
Nie jestem przekonana, bo nasłuchałam się dużo negatywów na temat tej firmy, i mój kolega testował prep. do cer trądzikowych i nic nie pomogło..........i dlatego jakoś tak nie mam zaufania..........ale nie powiedziane, że się kiedyś nieprzekonam, ale żeby tak było musiałabym znać osobę która potwierdzi dobre działanie tych kosmetyków no i potem przetestować :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Jadwiga
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-06-04, 17:03:17 »
Cytat: "ankuak"
Nie jestem przekonana, bo nasłuchałam się dużo negatywów na temat tej firmy, i mój kolega testował prep. do cer trądzikowych i nic nie pomogło..........i dlatego jakoś tak nie mam zaufania..........ale nie powiedziane, że się kiedyś nieprzekonam, ale żeby tak było musiałabym znać osobę która potwierdzi dobre działanie tych kosmetyków no i potem przetestować :wink:


Generalnie to z tej firmy mam tylko ziółka do głębokiego złuszczania i papke przeciwtrądzikową, i to akurat jest ok... co do innych preparatów - nie mogę sie przekonać: jedna maska mnie uczuliła, reszta nie zachwyciła... :?
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Gość

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-06-05, 20:51:00 »
ja niestety nie jestem po adnym szkoleniu z pilingow ziolami, ale mam kupiony wlasnie piling z iolowy Jadwigi.
Boje sie go uzywac. Z tego co piszecie to 'mocne' zabiegi. Chyba Jadwiga robi szkolenia na takich pilingach? kupilam piling w promocji na targach wiosennych i tak go po prostu trzymam, boje sie go uzyc. Chyba zadzwonie do Jadwigi i zapytam o szkolenie. jak myslicie takie szkolenie jest drogie?

Gość

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-08-29, 23:32:15 »
Anuak ja tez planuje wybrac sie na szkolenie Neodermy ale.....przerazila mnie cena....
czy wykonywalas juz zabiegi glebokiego zluszczania jesli tak to zdradz mi jaki jest koszt materialow na jedna klientke i czy naprawde trzeba wydac na produkty 2tys???? nie idzie pominac pewnych preparatow??? ;)

aha trzeba miec wapozon do zabiegow zluszczania???

Gość

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-08-30, 08:32:17 »
złuszczanie ziołowe proponuje jeszcze firma anesi ja robiłam sobie ten zabieg na plecy ponieważ miałam blizny po ospie wietrznej ból straszny jakby nacierano mnie szkłem ale efekty po tygodniu super polecam

Gość

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-08-30, 11:21:23 »
Cytat: "obsługa forum"
. Chyba zadzwonie do Jadwigi i zapytam o szkolenie. jak myslicie takie szkolenie jest drogie?

Moja koleżanka płaciła za szkolenie 150 czy 250 zł.

Gość

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-08-30, 19:25:20 »
Agusia a co to jest za firma Anesi?? masz na nia namiary????

Gość

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-08-31, 22:26:29 »
Byłam na szkoleniu Jadwigi.Osobiście firma ta nie wzbudza mojego zaufania.Koleżanka, po wykonaniu przez pania szkoleniowiec zabiegu głębokiego złuszczania, przez tydzień nie wyszła z domu(ma cerę b.wrażliwą).Wieczorem dostałam smsa:co ta Jadwiga mi zrobiła!Cena szkolenia pół roku temu to 250zł.Nie wiem, jak teraz jest.

Gość

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-09-01, 07:30:23 »
normalne ze nie wyszla z domu, przeciez ja tez tak mialam bo buzia jest zaczerwieniona a potem sie lusczzy, nie widze w tym nic nienormalnego.
A efekty potem sa super, mialam robione 2 takie zabiegi na blizny po tradziku.
Teraz chcialabym an rozstepy w okolicach kosci ogonowej, strasnzie wrazliwe miejsce..........
A wieceie jakie moga byc tego rezultaty? Czy dobrze zmniejszy te rozstepy?

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Jadwiga
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-10-23, 09:25:32 »
ja bylam na szkoleniu zluszczania kwasami firmy Jadwiga.Ale nei pracuje na niej wiec ci nei nie pomoge:(