Autor Wątek: Christrio  (Przeczytany 52944 razy)

Gość

  • Gość
christrio
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-03-09, 20:14:42 »
:(  :roll:  :?: stylistki pomocy :!:  :!:  :!: czytam wasze forum już dość długo i wiele informacji uzyskałam z tej lekturki jedną z nich było to , że zdecydowałam się przejść z żeli alessandro na christio i mam problem nie daję sobie z nim rady.Tzn.po tygodniu mają już klientki powietrze i nie wiem co żle robie , przyznam że jest zadszy od alessandro i szybciej się zlewa ale to chyba nie ten problem. Nie wiem czy pod niego stosuje sie praimer? moze tu robie błąd bo ja nie dawałam.Prosze odpowiedzcie

Gość

  • Gość
Christrio
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-03-11, 21:26:00 »
witaj Dorciu! Z tego co ja wyczytałam na forum żele (jednofazowe) CHRISTRIO nie wymagają primera! Pozdrawiam

Aguś

  • Gość
Christrio
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-03-13, 17:31:08 »
Do tych zeli nie jest konieczny primer.
Napisz dokladnie krok po kroku jak robisz paznokcie i czym- kazdy szczegol  :wink:

Gość

  • Gość
plyn christrio
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-03-31, 01:00:58 »
do żelu christrio nie używa sie primera ale w zamian za to specjalnego płynu antyseptycznego WIPPING SOLUTION z tej firmy. po jego zastosowaniu wszystko powinno byc ok. sama go uzywam i jestem zadowolona!
pozdrawiam

kasiek

  • Gość
Christrio
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-03-31, 01:30:36 »
z tego co wiem to allesandro ma specyficzną technikę nakladania, nigdy tego ne widziałam więc cięzko mi powiedzieć, ale ja osobiści zawsze pod każdy żel nawet jeśli producent tego nie wymaga używam primera bezkwasowego .. ale wiem ze christrio bez niego i tak miodzio sie trzyma :lol:  :lol:  :lol:

Gość

  • Gość
problem z żelem christrio
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-07-03, 15:48:11 »
Mam problem z żelem christrio. Wiem, że wszyscy bardzo chwalą sobie ten żel ale ja mam problem. Otóż po zrobieniu paznokci czy na tipsie czy na naturalnej płytce żel odchodzi od paznokcia. Nie wiem gdzie tkwi błąd. Paznokieć na 100% był dobrze zmatowiony i przygotowany, odtłuszczony, skórki odsunięte. Z innym żelem tak mi się nigdy nie działo ( Bass ). Myślałam, że to wina lampy ale kupiłam nowe żarówki i dalej dzieje się to samo, jakby ten żel wogóle nie był utwardzony. Oczywiście używam do przemywania i odtłuszczania wiping solution. Dodam, że mam jeszcze inne żele z christrio kolorowe i biały a tylko z clearem tak się dzieje. Czy to możliwe, że może to jakaś zła seria??proszę o radę :(

olgacytrynka

  • Gość
Christrio
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-07-03, 21:39:37 »
a matowisz dobrze tipsa? i uzywasz primera ?

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Christrio
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-07-03, 23:23:41 »
Cytat: olgacytrynka
a matowisz dobrze tipsa? i uzywasz primera ?


Napisała, że matowi a do Christrio primer nie jest potrzebny (przynajmniej teoretycznie).

A ten żel odchodzi u wielu klientek czy u jednej?
Hmm... żelarki dopomóżcie coś :)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Christrio
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-07-04, 18:26:06 »
No właśnie primera nie używam bo nie jest potrzebny do christrio. U wszystkich się tak dzieje, nawet sama sobie utwardziłam paznokcie i też odszedł :( . On jakby wcale się nie utwardzał, schodzi doslownie płatami  ale kolorowe z christrio i inne trzymają się bardzo dobrze i nic się z nimi nie dzieje, dlatego nie mam pojęcia co może być przyczyną. Czekam aż WS dobrze wyschnie, wszystko dokładnie przygotowane a na drugi dzień po zrobieniu żelu nie ma :x

Gość

  • Gość
Christrio
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-07-05, 09:57:20 »
Ja używam tego żelu i jest naprawdę świetny. Wydaje mi się że masz za słabe lub stare żarówki - polecam żarówki Sylvania. Ja zauważyłam, że  żel był matowy, gdy używałam żarówek z allegro dopiero po zmianie zrozumiałam jakie to ważne. A jeżeli masz lampę z 6W żarówkami to są one dla tego żelu o wiele za słabe.

Gość

  • Gość
Christrio
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-07-05, 12:48:58 »
Czy ktoś mógłby mi napisać jak krok po kroku nakłada się żele christrio??
Jestem po kursie Bass Cosmetics i narazie robię paznokcie tylko akrylowe, teraz chcę zacząć robić żele właśnie z firmy christrio tylko, że zazwyczaj jest tak że każda firma ma troszkę inną technikę nakładania żeli i właśnie chciałabym sie dowiedzieć od bardziej doświadczonych koleżanek jak one to robią.
Interesują mnie głównie paznokcie z końcówką french.


Jeszcze jedno pytanie, ponieważ często jężdżę do klientek do domu więc wożenie lampy tunelowej byłoby bardzo kłopotliwe więc zastanawiam się nad kupnem małej lampy z 1 żarówką i tu mam pytanko, czy taka lampa jest równie dobra jak tunelowa (pomimo iż ma tylko 1 żarówkę) czy trzeba w niej dłużej uywardzać żel???

Gość

  • Gość
Christrio
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-07-05, 13:26:55 »
właśnie myślałam, że to wina żarówek ale kupiłam nowe nie z allegro tylko z hurtowni  i wszystko jest ok z innymi żelami, tylko ten odchodzi dlatego myślałam, że może jakaś zła seria :cry:

Gość

  • Gość
Christrio
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-07-05, 19:37:19 »
Ale jeśli to nie są firmowe żarówki to będziesz dalej miała problem  :(  Polecam sylvanie lub philipsa inne nie dają rady utwardzić tych żeli.

Gość

  • Gość
Christrio
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-07-05, 19:42:37 »
No właśnie, a czy ktoś wtajemniczony mógłby napisać jak nakłada się te żele. Też słyszałam że Christrio ma inna technike.
Jeśli to nie tajemnica, którą zdradza się tylko na płatnych doszkoleniach to również poproszę o instrukcje. Być może skuszę się na zakup tych żeli.
Z góry dziękuję

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Christrio
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-07-05, 21:39:28 »
Gosiaczku, lampka na jedną zarówke z Ch. jest super! Nie trzeba nic dłuzej utwardzać. Musisz sie tylko przyzwyczaic do pracy 4+1, czy kciuki utwardzasz osobno.  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl