Autor Wątek: lakier do frencha  (Przeczytany 27074 razy)

Gość

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-10-02, 16:47:53 »
A w jakich cenach są teraz lakiery Orly? Kiedyś, pamiętam były drogie.

Gość

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-10-02, 21:08:01 »
lakiery z orly kosztuja od 19 do 26zł, odzywki i wysuszacze sa drozsze od 30 do 45zł

Gość

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-12-28, 19:52:15 »
a u mnie lakiery inglota sa po 16 zl, brokatowe po 19 :(

kwiatuszek600

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-01-04, 18:59:47 »
lakiery z inglota bardzo podrożaly teraz kosztuja 16 zł odżywki 17 zł UV 17 zł MASAKRA 8O

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
lakier do frencha
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-01-04, 19:02:26 »
nie wiem, dawno nie kupowalam, a nie powinny one wlasnie staniec po nowym roku ?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

kwiatuszek600

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-01-04, 19:09:57 »
stanieja kosmetyki zagraniczne a inglot jest polski i nie musza placic zadnych akcyz i ceł

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
lakier do frencha
« Odpowiedź #36 dnia: 2007-01-04, 19:38:05 »
a no fakt :lol:  nie pomyslalam : hahaha :
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #37 dnia: 2007-01-04, 19:53:33 »
Cytat: "marta80"
Orly ma naprawdę rewelacyjną linię specjalnie do french manicure.... mmmm rewelka... naprawdę kto spróbował ten wie że inglot się nie umywa :) super!!!


Dokładnie tylko ORLY  :wink: niestety nie są to produkty najtańsze lakier to wydatek rzedu 26zł a bonder i topy to już bliżej 35-45zł niestety ... ale Inglot przy nim to naprawde cienizna...klientki są zachwycone, french trzyma się ponad tydzień, gdzie przy Inglocie 2-4 dni i to już jest sukces...trzeba tylko opanowac technike malowania "z pedzelka" bo inaczej robi smugi...przeznaczony tylko dla profesjonalistów 8)

Gosiaczka

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #38 dnia: 2007-04-20, 10:12:43 »
ja sie nie zgodze ze orly jest lepsze od inglota, ostatnio kupilam bialy specjany do frencha i jakos mi nie podpasowal, i bez do frencha wcale mi sie nie podobal wydawal mi sie taki brudny i wygladal jak tygodniowy. z inglota bardzo mi przypadly do gustu 38 i 82 na to techno i jest bardzo ladny efekt. klientki zachwycone  :wink:

kameleon

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #39 dnia: 2007-04-20, 10:34:20 »
ja mialam u siebie orly i lcn ale zrezygnowalam z nich dla inglota. moim zdaniem lakiery sa o wiele trwalsze(dluzej trzymaja sie na paznokciach) i kosztuja o polowe mniej..i nie uwazam zeby moj manicure byl teraz mniej profesjonalny :wink: ale w koncu to indywidualna sprawa.kazdemu pasuje cos innego.

Offline Kajka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
lakier do frencha
« Odpowiedź #40 dnia: 2007-04-20, 14:08:18 »
Do czasu jak dostałam w ręce lakiery Orly to INGLOT poszedł w niepamięć... :wink:
Stylizajca Paznokci GLAMOUR NAILS
tel.602-536-412
Wyłączny importer

Gosiaczka

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #41 dnia: 2007-04-20, 14:13:11 »
Cytat: "kameleon"
ja mialam u siebie orly i lcn ale zrezygnowalam z nich dla inglota. moim zdaniem lakiery sa o wiele trwalsze(dluzej trzymaja sie na paznokciach) i kosztuja o polowe mniej..i nie uwazam zeby moj manicure byl teraz mniej profesjonalny :wink: ale w koncu to indywidualna sprawa.kazdemu pasuje cos innego.


no wlasnie, orly po dwoch dniach mi odprysnal.  :cry:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
lakier do frencha
« Odpowiedź #42 dnia: 2007-04-20, 17:41:21 »
Cytat: "Kajka"
Do czasu jak dostałam w ręce lakiery Orly to INGLOT poszedł w niepamięć... :wink:


Ja musze zmienic bo inglot mi odpryskuje i w ogole juz go nie lubie :(
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
lakier do frencha
« Odpowiedź #43 dnia: 2007-05-01, 21:20:23 »
Cytat: "Kajka"
Do czasu jak dostałam w ręce lakiery Orly to INGLOT poszedł w niepamięć... :wink:


Tak chwaliłyście lakier Orly że na targach kupiłam, no i wypróbowałam i tez jestem zdania że jest lepszy od Inglota (na którym do tej pory pracowałam) ale teraz wolę Orly i klientki chwalą że lepiej się trzyma  :D jest super  :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
lakier do frencha
« Odpowiedź #44 dnia: 2008-01-25, 23:07:28 »
Nie wiedziałam gdzie wkleić to pytanie to dam je tu bo posrednio dodyczy lakierów do paznokci-czy uwazacie że lakier bedzie się lepiej trzymał na paznokciu niewypolerowanym czy takim po pełnym manicurze bo ostatnio zauważyłam że na takim sliskim-wypolerowanym paznokciu lakier trzyma się gorzej - myslicie ze tu jest przyczyna :?  :?:
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde