Autor Wątek: za gęsty żel  (Przeczytany 10459 razy)

Gość

  • Gość
za gęsty żel
« dnia: 2006-02-20, 21:59:51 »
Dziewczyny ostatnio zaczęłam uczyć się robić tipsy....efekt nadal się trzyma więc chyba nie jest źle...

W zestawie miałam żel nail 24. mleczny jest w miarę rzadki, różowy jeszcze do przeżycia ale przezroczysty jest gęsty i w związku z tym straszny do rozprowadzenia na tipsie.

moja prosba jest taka..czy możecie polecić jakiś zel w miarę rzadki zeby był dobry własnie dla pocżatkujących i żeby mnie cena na dzień dobry nie powaliła na kolana?

Gość

  • Gość
za gęsty żel
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-02-20, 22:12:30 »
Jeżeli żel jest dla Ciebie zbyt gęsty to przed pracą postaw go np. na kaloryferze.Tylko czy ten żel się poziomuje? Może podaj nazwę to będzie łatwiej.

Gość

  • Gość
za gęsty żel
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-02-20, 22:17:28 »
Na opakowaniu pisze Nail 24....
postawienie na kaloryferze pomaga?

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
za gęsty żel
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-02-20, 22:33:16 »
ja czasami dawalam lakier na kaloryfer i dzialalo...

Gość

  • Gość
za gęsty żel
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-02-20, 22:34:50 »
tak pomaga i żel robi się rzadszy,tak samo jest latem,że żele które zimą były OK to latem jak jest gorąco robią się płynniejsze pod wpływem ciepła.
Niestety nic mi nazwa,którą podałaś.Ale sprawdz to podgrzewanie,może Ci pomoże,ale nie napisałaś czy ten żel się poziomuje.

Gość

  • Gość
za gęsty żel
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-02-20, 22:39:49 »
Mnie tym bardziej ta nazwa nic nie mowi bo dostałam ten zestaw w prezencie a to jest moja wogóle pierwsza styczność ż żelami. Podobno sie poziomuje.... :/
A czy możesz polecić jakis zel?

Gość

  • Gość
za gęsty żel
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-02-21, 01:24:51 »
Jaguarek na pewno poleci ci super zele (sama na nich pracuje :) ) ale te zeliki mozesz kupic tylko za okazaniem certyfikatu, wiec szkolenie jest potrzebne  : bukiet :  : bukiet :  : bukiet :

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
za gęsty żel
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-02-22, 20:45:42 »
Bardzo dobrymi jakościowo oraz niezbyt gęstymi żelami są clear oraz natural blush SPN,które możemu używać zarówno w systemie jedno,dwu oraz trzyfazowym :)

Gość

  • Gość
za gęsty żel
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-02-22, 23:16:41 »
Bardzo dziekuję za pomoc...

dziś robiłam pierwszy raz komuś...poszlam za Waszą rada i podgrzałam delikatnie na kaloryferze żele, no i było wykonanie na tipsie szklanym.

Byłam w szoku że jeste taka zdolna. Wyszły super....

Gość

  • Gość
za gęsty żel
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-02-23, 10:29:21 »
:groupjump: no to super

Gość

  • Gość
za gęsty żel
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-02-24, 13:21:41 »
Nie chcialabym krakac, ale kiedys uczono mnie na kursie, ze z zelami nie wolno w ten sposob eksperymentowac.. Nie moze on stac w swietle, anie jego temperatura nie powinna sie zmieniac. Podgrzewanie zelu moze zmieniac jego wlasciwosci.. Z czasem moze przestac sie utwardzac itp.. Radzilabym Ci jednak, abys zmienila zel na taki, ktory jest zadszy- latwiejszy w rozprowadzenieu..

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
za gęsty żel
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-02-24, 17:52:29 »
Cytat: "weronikab"
Nie chcialabym krakac, ale kiedys uczono mnie na kursie, ze z zelami nie wolno w ten sposob eksperymentowac.. Nie moze on stac w swietle, anie jego temperatura nie powinna sie zmieniac. Podgrzewanie zelu moze zmieniac jego wlasciwosci.. Z czasem moze przestac sie utwardzac itp.. Radzilabym Ci jednak, abys zmienila zel na taki, ktory jest zadszy- latwiejszy w rozprowadzenieu..

nie masz racji i jesli chodzi o podniesienie temperatury żelu zaledwie o kilka stopni,to nie ma czego się obawiać.
To tak jak zamrozisz a następnie roztopisz wodę-nadal ma ona swoje właściwości chemiczne,choć zmienił się jej stan skupienia ;)

Gość

  • Gość
za gęsty żel
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-02-24, 23:09:14 »
Bardzo Ci dziekuje za tego posta bo już się bałam ze sobie żele zniszczyłam. Kłade go na brzegu i wcale się mocno nie nagrzewa, wlaśnie zaledwie o parę stopni...

Aguś

  • Gość
za gęsty żel
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-02-25, 11:11:50 »
Mozesz takze spróbowac zeli Bass Cosmetics które są bardzo miekkie w nakladaniu i dosyc latwo sie je rozprowadza. Nie sa wcale drogie a ich jakosc jest bardzo dobra, ponadto jest duzy wybór w gestosciach.  :wink:

Gość

  • Gość
za gęsty żel
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-02-25, 14:21:12 »
Dzięki za podpowiedź