Autor Wątek: Wypełniacz do ust.  (Przeczytany 1776 razy)

Offline Frama

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Wypełniacz do ust.
« dnia: 2014-07-28, 21:25:32 »
Dziewczyny, czy możecie mi powiedzieć, czy tego typu wypełniacze do ust http://www.superkoszyk.pl/product-pol-21677-DERMO-FUTURE-Wypelniacz-do-Ust-12-ml-Hialuronowy.html faktycznie sprawiają, że usta są bardziej  uwydatnione, czy to tylko taki chwyt marketingowy. Jednym z moich kompleksów (chociaż może to za dużo powiedziane), są usta, które niestety są bardzo wąskie, przynajmniej w mojej ocenie. Wcześniej orientowałam się jedynie co do inwazyjnego sposobu powiększenia ust, czyli wpuszczenie do nich jakiegoś wypełniacza, jednak ostatnio w drogerii natknęłam się na w/w wypełniacz, który od razu wzbudził moje zainteresowanie. Nie kupiłam go jednak, bo wolę się najpierw upewnić, czy faktycznie daje on jakieś efekty, czy to po prostu nabijanie w butelke klientów. Byłabym głupia, gdybym się spodziawała po nim efektów podobnych,jak przy tradycyjnym wypełnianiu ust, chodzi mi raczej o to, czy widać jakiekolwiek efekty. 
Tak, człowiek jest śmiertelny, ale to jeszcze pół biedy. Najgorsze, że to, iż jest śmiertelny, okazuje się niespodziewanie, w tym właśnie sęk!

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Wypełniacz do ust.
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-07-29, 02:48:06 »
Ja mam z kolei asymetrię, górna wargę mam wąską w porównaniu do dolnej. Kupiłam coś w tym stylu w UK z Dermaglow i nie widzę żadnego efektu. Jak będę w Polsce przy okazji wpadnę do znajomej na porządne wypełnienie usta zastrzykami z kwasu hialuronowego. Niech leje do pełna haha. :D

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin