Autor Wątek: Problem z rzęsami  (Przeczytany 3003 razy)

Gość

  • Gość
Problem z rzęsami
« dnia: 2007-11-05, 19:20:58 »
mam długie rzesy i mam ogromny problem z ich wymalowaniem...musze nałozyc kilkanascie warstw aby byly podkreslone...problem tkwi w tym ze to niezbyt estetycznie wyglada poniewaz sa takie "napaćkane"..próbowałam róznych tuszy i róznych szczoteczek ale to nic niedaje...a drugi problem tkwi w tym ze cio jakis czas moje rzesy wypadaja oczywiscie nie wszytskie naraz i zaczynja rosnać nowe sa wtedy takie dziury ....czy to jest normalne??moze ktos poinstruowałby mnie jak malowac moje rzesy...

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Problem z rzęsami
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-11-05, 19:37:00 »
Anno jezeli masz dlugasne rzesidla i ciezko ci je malowac, powinnas wybrac sie na henne do kosmetyczki. Rzesy beda ladnie przyciemnione, wtedy wystarczy je przemalowac raz lub dwa zeby dodatkowo je pogrubic...

Natomiast jezeli zdarza ci sie ze wypadaja (kazdy tak ma - a rzesa odrasta w ciagu ok 90dni) mozesz zastosowac kuracje specjalnymi odzywkami do rzes i brwi lub za pomoca olejku rycynowego ktory dostaniesz w aptece. Co wieczor nakladamy olejek na rzesy i dokladnie zmywamy rano przed makijazem. Taka kuracja powinna trwac ok miesiaca.

Gość

  • Gość
Problem z rzęsami
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-11-05, 19:43:22 »
jestem uczennica studium kosmetycznego i na pracowni robiłysmy siobie henne rzęs ale pwoiem ci szczerze ze to zawiele niepomogło...ale mozna włąsnie dlatego ze wtedy przechodziłam "lnienie"rzęs hehe tak to siobie nazwałam...dzieki za rade i na najblizszych zajeciach siobie zrobie...

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Problem z rzęsami
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-11-05, 20:18:53 »
to może zrób sobie również parumiesięczną kurację z olejkiem rycynowym na rzęski;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Gość

  • Gość
Problem z rzęsami
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-11-05, 21:43:34 »
tak zamierzam zrobic..i mam nadzieje ze mi to pomoze..strasznie sie mecze kiedy jest okres "lnienia" a nawet tak normalnie to mam problemy z ładnym wymalowaniem...ale za pare miesiecy bede sie uczyła makijazu wiec chyba mój problem zostanie rozwiazany:)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Problem z rzęsami
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-11-05, 23:21:00 »
A moze uzywasz zlych tuszy albo nieodpowiednio wykonujesz demakijaz dlatego Ci one tak wypadaja?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Problem z rzęsami
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-11-06, 09:58:01 »
używałam naprawde bardzo duzo tuszy...kiedys avonu potem maybelline a obecnie stosuje rimmela...wiec stram sie cio jakis czas zmieniac tusz...a cio do demakijazu uwazam ze wszytko jest oki..uzywam odpowiednich kosmetyków i dokladnie zcieram makijaz z twarzy szyji...

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Problem z rzęsami
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-11-06, 10:56:37 »
To teraz spróbuj je odżywić i wzmocnić używając odżywek i wtedy zobaczysz jaki będzie rezultat. A przed malowaniem spróbuj rozczesać rzęsy, żeby nie były takie zlepione.
دوبدوا

Offline malina084

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Problem z rzęsami
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-12-12, 15:00:14 »

po malowaniu w zasadzie też możesz je troszkę i delikatnie rozczesać. Również polecam olej rycynowy tylko z nim ostrożnie, bo może podrażniać oczy

Gosiaczka

  • Gość
Problem z rzęsami
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-12-12, 15:22:54 »
skoro masz dlugie rzesy to najlepiej kupic taki tusz, ktory pogrubia rzesy. Moze nie zwracasz na to uwagi przy wyborze maskary i kupujesz wydluzajacy.  :wink:  ja rowienz mam dlugie rzesy i kupuje MF 2000 calorie. Na codzien maluje tylko raz i wystarczy na wieczor maksymalnie trzy razy i jest supcio. zalotka tez pomaga, pamietaj ze zalotke uzywa sie przed nalozenie maskary.