Autor Wątek: Kamuflaż po zabiegach kosmetycznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej.  (Przeczytany 3210 razy)

Offline karinacs

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
 Witam :) Czy znacie firmy które oferują kamuflaż po zabiegowy?
Kamuflaż po zabiegowy to zakrycie zmian jakie wystepują po zabiegach np. mezoterapii igłowej, mikrodermabrazji, zabiegach laserowych i innych.
Poznałam firmę amerykańską xxxxxxxxxxxxxxxx która oferuje kosmetyki kolorowe w 100% mineralne własnie do kamuflażu po zabiegach.
Świetnie zakrywają zmiany na skórze a przy tym są bezpieczne dla niej.
Skład kosmetyków jest starannie dobrany przez lekarzy dermatologów i medycyny estetycznej tak aby wpomagac "leczenie" skóry po zabiegach. Efekt jest taki, że klientka po np. mikrodermabrazji wychodzi z gabinetu z zakrytym zaczerwienieniem (jeśli takie się pojawi) i można byc pewnym że świetnie ukoją  i złagodzą wrażliwą cerę.

Zawierają wysokie filtry nawet do Spf 50. Posiadają kosmetyki równiez do makijażu nawet do cer atopowych i bardzo alergicznych.

Więcej na temat tych kosmetyków na ich stronie xxxxxxxxxxxxxxx

polecam :)
« Ostatnia zmiana: 2011-09-28, 12:26:37 wysłana przez Ania »

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
mikrodermabrazja to zabieg po którym można iść na wesele,a nie zakrywać zaczerwienienia-jeśli skóra po mikro jest zaczerwieniona to znaczy,że za dużo została starta w takim miejscu-lub za duża była ziarnistość diamentu :nonono:

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
To mi zaczyna podpadać pod reklamę.
Poza tym po większości tych zabiegów prawdopodobnie nie jest zalecane nakładanie jakichkolwiek kosmetyków kolorowych na te miesjca przez następne 12-24 godziny.

Edit.
Pani Karino proszę tak się nie reklamować bo konto zostanie zablokowane. Jest pani ambasadorką tej marki co można sprawdzić na ich stronie. Co innego wypowiadać się na dany temat a co innego taka "podszywana" reklama, której tu bardzo nie lubimy.


Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
« Ostatnia zmiana: 2011-09-28, 09:41:30 wysłana przez The Lady »
Devil Inside
Admin

Offline karinacs

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Witam,
nie ukrywałam  że jestem ambasadorką tej marki bo musiałabym być niepoważna aby podpisać sie własnym imieniem i pisać o nich :)
Ja zadałam pytanie czy znacie kosmetyki do kamuflażu po zabiegach? i napisałam Wam co wiem na ich temat uważam ze są świetne i chce podzielić się z tym z każdą osobą która zajmuje się profesjonalnie wizażem i kosmetyką. Ludzie widzę że są dziwni od razu traktują to jako reklamę a może nawet "namawianie"?
Mam olbrzymie doświadczenie z różnymi kosmetykami a te uważam jak na razie za najlepsze jakie nakladałam na swoją skórę :)
po mikro nawet w extra salonach i u specjalistów mam zaczerwienioną cerę, bardzo wrażliwą :)
pozdrawiam serdecznie

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Są cztery wiodące marki produkujące kosmetyki do kamuflażu. Kryloan z Dermacolor (Niemcy), Covermark (USA), Dermablend Corrective Cosmetics - Flori Roberts (USA), Keromask - Christy Cosmetics (UK) oraz z lokalnego rynku w UK znana jest Veil cover cream - Thomas Blake & Company.
Generalnie kosmetyki do kamuflażu są używane na skórę z problemami, blizny, znamiona, tatuaże. Natomiast nakładanie kosmetyków na podrażnioną lub tym bardziej poranioną skórę można chyba wytłumaczyć tylko w przypadku bardzo specyficznego - medycznego składu kosmetyku. Takie kosmetyki też są dostępne. Czy kosmetyki mineralne do takowych się zaliczają. Może wypowiedzą się inne osoby w tej kwestii bo ja takowej wiedzy jak na razie nie posiadam.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline agam89

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 52
Ja tu nie rządzę, ale uważać mogę, że wątek niepotrzebnie trafił do śmietnika, bo mnie zainteresowała ta marka. Wszyscy tylko Kryolan i Kryolan. Pracowałam na nim i muszę przyznać, że bardzo się zawiodłam. Teraz szukam czegoś nowego, lepszego. Pozdrawiam :)

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Przypuszczam, że wszyscy Kryolan dlatego, że firma ta ma od lat przedstawicielstwo w Polsce a inne firmy traktują nadal nasz rynek zbyt często po macoszemu. Co jest zwyczajnie dziwne jeśli nie głupie bo jakby nie patrzeć to prawie 40 milionowy kraj.
Co do jakości Kryolan się nie będę wypowiadać bo jedni bardzo chwalą a ty z kolei narzekasz a ja mam zamiar dopiero wypróbować. Nie wiem jednak czy do nakładania ich kamuflażu nie byłoby dobrze zrobić u nich szkolenia. Kamuflaż to trudny kosmetyk a przypuszczam, że i produkty każdej firmy nieco się różnią także w technice nakładania.

Co do środków po zabiegach to np. firma Sterex ma krem po elektrolizie również kamuflujący choć na pewno nie ejst to typowy kamuflaż. Raczej ich standardowy krem po tym zabiegu z dodatkiem barwnika aby stonować zaczerwienienie.

Odnośnie:
[quote-karinas]nie ukrywałam  że jestem ambasadorką tej marki bo musiałabym być niepoważna aby podpisać sie własnym imieniem i pisać o nich [/quote]
Też nigdzie się nie podpisałaś ani też nie dałaś do zrozumienia, że jesteś ambasadorką tej marki. Dopiero po lekturze kilku twoich postów gdzie występowały te same produkty zadałam sobie trud i poszukałam informacji. Stąd moje wnioskowanie o "przemycanej" reklamie. Co innego jak ktoś pisze otwarcie, że jest dystrybutorem a co innego gdy podaje się za zachwyconą produktami klientkę. Nie raz i nie dwa mieliśmy tu do czyenienia z takimi praktykami. Może stąd jesteśmy też przeczuleni na tym punkcie.

Skoro wywiązała się jakas dyskusja i zaintersowanie to cofam wątek ze śmieci. Liczę jednak na merytoryczną dyskusję i wymianę doświadczeń a nie marketingową paplaninę. Bo sama chętnie poczytam o doświadczeniach z kamuflażem przy zastosowaniach około medycznych. Tu w UK są specjalnie przeszkoleni wizażyści współpracujący ze szpitalami mający pomagać i uczyć osoby poszkodowane w wypadkach i oszpecone bliznami w radzeniu sobie na co dzień z kamuflażem. Jest to nieco mała znana ale jakże ważna dla niektórych rola kosmetyków upiększających.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline karinacs

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Witam ponownie :)

Ja właśnie jestem przeszkoloną wizażystką w zakresie kamuflażu pozabiegowego i dlatego mam wiedze na temat kamuflażu taką jaką opracowali amerykanie. A oni mają i tego nie da się ukryc większą wiedzę na temat medycyny estetycznej i kosmetyki. U nich kosmetyki mineralne były już w latach 70-tych bardzo znane. W Polsce ta wiedza jest nadal słabsza. Colorescience Pro zostało opracowane przez dermatologów, lekarzy i kosmetologów tak właśnie aby móc stosować je nawet po chirurgi plastycznej (z tym że w konsultacji z lekarzem), ale są deliktane a krycie jest genialne i nie czuje sie tego kamuflażu na twarzy tj np Kryolan czy inne marki z kamuflażem. Taki efekt dają minerały.
Mam spore doświadczenie w pracy z kamuflażem kryolan i innych marek wieć mogę spokojnie porównywać i wnioskować :)Blizny i ludzie po wypadka to dla mnie nie jest nowść :) Prowadze szkolenia z zakresu kamuflażu po zabiegowego i standardowego. Pracowałam dla kilku marek kosmetycznych  ale jeszcze nidgy mnie aż tak bardzo żadna nie zachwyciła. Ponieważ jest tak świetna i dobra dla skóry a nieznana postanowiłam o tym napisać ze ona istnieje :)
Pozdrawiam Panią The Lady i zastanawiam się skąd ten diabel u Pani? czy on zawsze musi być? odbieram to ze jest Pani wkurzona? :)