Autor Wątek: Magister stał się faktem?  (Przeczytany 50361 razy)

Offline jukatek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Magister stał się faktem?
« Odpowiedź #45 dnia: 2015-07-27, 15:16:32 »
Do tego potrzeba kursów i wiele, wiele praktyki. Jednak ciężką pracą można wiele osiągnąć.
Wierzyć wbrew nadziei

Offline kasandra

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Magister stał się faktem?
« Odpowiedź #46 dnia: 2015-08-21, 10:47:45 »
Moja siostra skończyła studia z kosmetologii i nie może znaleźć pracy. Na dobrą sprawę nieważne są ukończone studia tylko znajomości. Nie masz znajomej kosmetyczki - nie pójdziesz do pracy. Ewentualnie trzeba otwierać własny biznes. Taka Polska.
Chyba lubisz pozycjonowanie :)

Offline LadyAGAG

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Magister stał się faktem?
« Odpowiedź #47 dnia: 2016-01-18, 15:09:34 »
 :rozwalgnoja: :skoczek2: NO to do boju! :)
domach z betonu nie ma wolnej miłości...

Offline adamkk12

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Magister stał się faktem?
« Odpowiedź #48 dnia: 2016-03-21, 21:27:21 »
Jest duże zapotrzebowanie na kosmetyczki,ale te dobre. Znajoma 20 lat a juz ma firmę mobilną gdzie jeździ do klientek, na ich brak nie narzeka :)
Nie pozycjonujemy się!

Offline Szukając inspiracji

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Magister stał się faktem?
« Odpowiedź #49 dnia: 2016-04-29, 19:25:02 »
Teraz już chyba w każdym mieście jest możliwość uzyskania magistra z kosmetologii. Powodzenia w poszukiwaniu.
Nie pozycjonujemy się!

Offline LadyAGAG

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Magister stał się faktem?
« Odpowiedź #50 dnia: 2016-05-25, 11:56:54 »
Gratulacje i powodzenia w pracy! :) : brawo :
domach z betonu nie ma wolnej miłości...

Offline Kamila88

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Magister stał się faktem?
« Odpowiedź #51 dnia: 2016-10-18, 09:44:45 »
Mowiac szczerze ja wlasnie skonczylam studia mgr II stopnia (zostala mi juz praca do obrony) i naprawde dziewczyny tak zaluje ze poszlam na te studia.. Program ktory szkola dla nas przygotowala byl po prostu tragiczny.. zajecia z przedmiotow z kosmosu zero technologii jakichs laborkow z chemi kosmetycznej tylko taka sucha wiedza plus zapychacze czasu filozofia socjologia psychologia itp itd a juz nie wspominam o pracowni kosmet.. U mnie na roku bylo ok 100 osob w wiekszosci osoby czynne zawodowo jako kosmetyczki w gabinetach a oni nam pokazywali jak sie robi pedicure na kosmetykach ziaji.. i nie chodzi mi o kosmetyki ale po licencjacie kazda z nas to potrafi, przeciez po to ten lic mamy... raz moglysmy sobie zrobic manicure raz zabieg na cialo z bandi i na twarz oczywiscie ilosc kosmetykow zatrwazajaca, wszystko pod kluczem.. Chcialy nam kobitki zorganizowac kurs przedluzania rzes (oczywiscie odplatnie) ale do skutku nie doszlo.. a za szkole placilam 6000zł za rok plus dojazdy noclegi wyzywienie..  Pamietam nawet jaki nam zawsze fajny plan zrobili ze caly piatek od osmej rana w szkole (a przeciez zaoczne sa dla osob pracujacych...) nie pomagaly prosby i musialysmy sie prosic wiecznie w pracy o wolne/ wiekszosc dziewczyn z mojego roku byla nie zadowolona z tych studiow mam nadzieje ze jak wy pojdziecie to program bedzie o wiele ciekawszy..



Jestem w szoku własnie zaczęłam swoja przygodę z  kosmetykami zapisałam się na tech. usług kosmetycznych a teraz myślę o szkole ale skoro każdy się tak negatywnie wypowiada to nie ma sensu tego kontynuować na studiach :/

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Magister stał się faktem?
« Odpowiedź #52 dnia: 2016-10-19, 10:30:27 »


Jestem w szoku własnie zaczęłam swoja przygodę z  kosmetykami zapisałam się na tech. usług kosmetycznych a teraz myślę o szkole ale skoro każdy się tak negatywnie wypowiada to nie ma sensu tego kontynuować na studiach :/
Zacytowałaś post sprzed 6 lat. Może coś się zmieniło?

Offline MartaFurecka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Magister stał się faktem?
« Odpowiedź #53 dnia: 2020-11-05, 13:42:15 »
Ja skończyłam licencjat, ale to była pomyłka i z kosmetologii raczej nie wybieram się na magistra