Autor Wątek: zmarszczki mimiczne  (Przeczytany 48765 razy)

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« dnia: 2006-10-20, 17:12:04 »
Od jakiegoś czasu używam kosmetyków przeciwzmarszczkowych, raczej cenowo z niższej półki, ale nie widzę efektów :(. Czy możecie polecić mi SKUTECZNY krem lub coś podobnego dostępnego w aptece czy drogerii, co pozwoli mi zredukować zmarszczki, zwłaszcza mimiczne?? Nie mogę już patrzeć na swoją twarz.. Będę wdzięczna..

Gość

  • Gość
pomocy!
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-20, 20:22:51 »
Ostatnio postanowiłam sie za siebie ostro wziąć. Bo jestem już dawno po rozwodzie, a jakoś nikt mnie nie chce. Zaczęłam ćwiczyć oczywiście. Do tej pory wydawało mi sie, że nie muszę używać żadnych kremów przeciw zmarszczkom. Wydawało mi się. Ech... CO byście mi mogły dobrego polecić???

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-10-20, 23:42:57 »
po pierwsze dziewczyny czy skora w waszym wieku potrzebuje juz silniejszych dawek ??? znam super krem na zmarszczki mimiczne hamujacy skurcz miesni ale cena,,, łuhuhuhu jest wysooooooooka
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-10-21, 00:32:38 »
linek zdradz jaki to krem i jaka jest jego cena :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-10-21, 11:01:32 »
crease release, dr. brandta- 620 zlotych , powaznie jak sie posmaruje naweet nim linie papilarne na dloni to znikaja  8O a skore na rekach mamy grubsza niz na twarzy;) efekt zastosowania na buzie utzrymuje sie ok 6 godzi, super na wielkie wyjscia , natomiast stosowany systematycznie poprawia wyglad. uwaga->stosuje sie go miejscowo, tylko na miejsca dotkniete zmarszczkami, tj na kurze lapki, w okolice ust, na nosie itp.
jest to krem stworzony przez kosmetologa dermatologa

polecam :!:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-10-21, 14:45:38 »
niezle drogi :roll: a mozna hgo dostac w aptekach?i jaka jest jego pojemnosc?

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-10-21, 22:11:30 »
50 ml a dostepny jest tylko w sephorach, jednak dla nas natalko on jest za mocny
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-10-21, 23:55:07 »
no tak, a kiedy mozna by go  uzywac>/jest jakas grabnica wiekowa? 8)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-10-22, 10:08:15 »
nie podaja tego mozna do kazdego wieku, ALE to nie jest KREM NAWILZAJACY czego nasza skora potrzebuje, a po za tym uzaleznia  :groupjump:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

arli

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-10-22, 14:10:07 »
jest super krem który zamawia sie w aptece,jest to receptura rodziny heleny rubinsztajn (niepamiętam jak się pisze jej nazwisko) koszt tego kremu to 5 zł. pomieważ jest refundowany. tylko że jest na recepte to po pierwsze po druge ciężko dostać składniki do niego.
recepte na ten kremik dostałam od zaprzyjaźnionego lekarza medycyny estetycznej (byłam na botoksię i tak  lamentowałam z kumpelą o zmarszczkach że nam wypisala recepty) kremik jest w trakcie robienia i jak go odbiore i wypróbuje to dam wam znać heheh

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-10-22, 15:08:05 »
jakie wrazenia po botoksie ??
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

arli

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-10-22, 16:25:58 »
troche bolało ale niebyło źle hhehe w czoło i w kurze łapki dostałam botoks a na wysokaści kości policzkowych poniżej oka dostałam kwas hialurynowy ten bolał gorzej,no i te rozmasowanie jest straszne ehehhe ale co tam:)

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-10-23, 12:21:12 »
Cytat: "arli"
troche bolało ale niebyło źle hhehe w czoło i w kurze łapki dostałam botoks a na wysokaści kości policzkowych poniżej oka dostałam kwas hialurynowy ten bolał gorzej,no i te rozmasowanie jest straszne ehehhe ale co tam:)



Arli a nie za młodziutka jestes jeszcze na ostrzykiwania?? Ze zdjątka spoglada młoda dziewczyna na nas...  8)
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-10-23, 15:56:36 »
a coś tańszego niż 600 zł- powiedzmy w granicach:50-150? Kurczę, nie wierzę, że aż tak wysoka jest cena piękna..

...
i nie na receptę... :(

arli

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-10-23, 20:16:54 »
heheheh chciałabym być za młoda:) mam 34 lata tak więc kurze łapki już są,a botoks jest góra do 40 lat,puniej już muszą być bardziej konkretne wypełniacze:) a jeśli chodzi o jakiś krem dla naszej koleżanki w granicach 50-150 to redemik z la rocha polecam kosztuje 88 zł. i jest niezły:) age perfect z loreala kosztyje koło 65 zł. jest też jeden z niezłych,ten czereśniowy z garniera ale ten na noc 38 zł. kawiorowy kerem z vivien 87zł. fajniutki też może być.
z tych kremów byłam najbardziej zadowolaona i te ci moge polecić z czystym sumieniem:)