Autor Wątek: Avon i Oriflame - produkty  (Przeczytany 60311 razy)

bilka_14

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #120 dnia: 2008-12-14, 22:05:23 »
radze sie nie sugerować niczyimi opiniami przy zakupie kosmetyków .. ja nienawidzę Avonu bo sie parę razy zawiodłam ale to nie znaczy ze ten co lubi ma przestać tam kupować bo powiedziałam ze to złe ... Wole Oriflame ... mają moim zdaniem lepsze kosmetyki .. a czy jest u kogoś reakcja alergiczna to już indywidualna sprawa... czasem bardzo drogie kremy powodują uczulenie i to znaczy ze są złe ?? nie po prostu są źle dobrane

Ja jestem konsultantka Oriflame i wszyscy wiedzą że można oddać produkt jeżeli sie nie podoba .. nie miałam jeszcze zwrotów

Offline keytea

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #121 dnia: 2009-04-25, 09:43:12 »
Jestem konsultantką obu firm i powiem, ze są nierówne w jakości, zwłaszcza Avon. Obie firmy mają produkty rewelacyjne i kompletnie beznadziejne, ale wiadomo, ze zarobić na czymś trzeba. Avon ma fajne kolory z "malowideł" a jakościowo bywają bardzo różne. Oriflame jak dla mnie jest świetny jeśli chodzi o pielęgnację, ale ostatnio ceny tak się pozmieniały, ze sama wolę czasem coś dołożyc i kupić coś "aptecznego". Lubię też ich perfumy. Poza tym czasami udaje się coś tam za grosze dostać czy wręcz za free i ma się prezent dla znajomej jak znalazł :)

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Odp: Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #122 dnia: 2009-06-27, 15:40:08 »
Mam pytanie czy teraz w katalogu Oriflame znajduje się mgiełka do ciała lawendowa?? Nigdzie jej nie mogę dostać :nono:
دوبدوا

Offline Wizaz_waw_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #123 dnia: 2012-10-03, 17:15:17 »
ja obecnie nie korzystam już z kosmetyków Avonu, a to tylko dlatego, że nie mam już dostępu do żadnej konsultantki. Ale korzystałam z tej firmy ładnych parę lat i była bardzo zadowolona. Szczególnie z żeli pod prysznic, balsamów do ciała, odżywek do włosów i pomadek do ust. A jeśli chodzi o Oriflame to rzadko znajduję tam coś ciekawego dla siebie.
Od wielu lat fascynuje mnie piękno człowieka, nie tylko to zewnętrzne, ale także wewnętrzne.

Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam.

www.wizaz.waw.pl

Offline scarlett_26

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #124 dnia: 2012-10-08, 14:13:01 »
Z Avonu używam jedynie żele pod prysznic, ale są naprawdę świetne. Ładnie pachną !!

qwerty2

  • Gość
Odp: Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #125 dnia: 2013-01-10, 13:26:36 »
A ja nie lubię linii solutions (kremy uczulają,zapychaja;  toniki powodują wypryski, żele- wysuszają); linii Avon care (brak działania), żeli solutions (zostawiają dziwną powłokę na skórze, wysuszają, większość nie pachnie/ albo minimalnie na skórze), szamponów avon naturals (bardzo obciążają, podrażniają:(), szampony advance techniques za bardzo mi obciążają włosy, serii "Błoto morza martwego" za zapach..., niektórych perfumów za to że są zbyt banalne :(

Uwielbiam z avon kolorówkę, tj. cienie (tylko te dobrze napigmentowane, bo zdarzają się bez pigmentu :-D), błyszczyki, róże do policzków, z planet spa linię tropikalne masło shea za zapach słodkich krówek i działanie:), serum na końcówki, maseczki oczyszczające Clearskin, piling miętowy Clearskin za chłodzenie :tongue:

Z Oriflame nie zamawiam wiele (brak katalogu) ale... : nie lubię żeli (za rzadkie).
Lubię za to perfumy, żel z serii "Drzewo herbaciane" i to najczęściej zamawiam.

Także są i buble, jak i hity- jak w każdym katalogu. Choć trzeba przyznać PR mają niezły  :biggrin:

Offline MAGDAPRUS

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #126 dnia: 2013-11-17, 22:07:15 »
Ja z Avonu to kupuje perfumy,zwłaszcza jak sie trafi ładny zapach po promocyjnej cenie,kremy mi nie pasują bo strasznie pieką w oczy a po szamponach to mam łupież,kwestia gustu,kazdy kupuje to co mu odpowiada.Natomiast Oriflame to za drogi towar jak na taką jakosc :-D

Offline malusia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #127 dnia: 2014-02-08, 11:41:55 »
Ja mam uczulenie na kremy Avonu, przez jakiś czas pracowałam dla nich i zrezygnowałam. Ich kosmetyki są za drogie jak na jakość jaką proponują moim zdaniem. Np cienie na powieki są zupełnie bez sensu, słaby kolor, zupełnie inny niż w reklamie, i jak takie coś proponować innym?
Nie pozycjonujemy się

Offline Kocica84

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #128 dnia: 2014-04-16, 12:22:35 »
W kosmetykach marki Avon czy Oriflame jest duzo konserwantów chemii i barwników dlatego tak ładnie pachną:) Moja mama używa z Avonu tylko perfum bo szampony ją bardzo uczulają i głowa ja swędzi a nie mówie juz o innych kosmetykach:( Mnie uczuliła maskara do rzęs strasznie mnie oczy swędziały dlatego obawiam sie używać tych kosmetyków:(

Offline Studio Kosmetyki

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #129 dnia: 2014-11-05, 09:53:49 »
Dawno tu nie zaglądałam. Kiedyś sama korzystałam z AVON'u ale myślę, że ostatnio stracił on na powszechności. A jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
Nie pozycjonujemy się w podpisach!

Offline osataka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #130 dnia: 2015-01-28, 11:52:18 »
Ja mam maseczkę z glinką i nawilżającą z Avonu i są świetne, to chyba zależy od skóry, jednemu coś pasuje innemu nie ;p
Nie pozycjonujemy się!