Autor Wątek: Jaką używacie hennę?  (Przeczytany 57649 razy)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Henna
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-10-23, 15:08:10 »
BZDURA!!! od tylu lat pracuje na hennie proszkowej i nic się nie dzieje...
co do żelowej to jest dobra jeśli ktoś ma dużo włosków tylko jasne... ale w przypadku takich brwi jak mam np. ja gdzie jest mało włosków nie wyobrażam sobie nie pozostawić trochę henny na skorze  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Re: henna sypka
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-10-23, 15:09:14 »
Cytat: "limonka85"
wloski sie krusza gdy sie je dluzej przetrzyma.


henny nie wolno przetrzymywać...
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Henna
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-10-23, 15:19:20 »
dokładnie - bzdura. Osobiście wolę sypka henne ziołową od żelówki,lepiej sie nakłada, ani jeden włos mi się jeszcze nie skruszył ... i dokładnie jak pisze psycia nie wolno henny przetrzymywać
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
Henna
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-10-23, 15:58:37 »
ja osobiście też wolę proszkową z tego względu że dlużej utrzymuje się na brwiach i rzęsach ... a henna w żelu szybciej schodzi...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Henna
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-10-23, 17:25:43 »
my w szkole mamy i zelowa i proszkowa. ja ama wole proskzowa niz zelowa. a jak na kims na znajomych czy na mamie ciwcze to kupuje henne proszkowa bo nawte jest tansza niz zelowa :cry:

kwiatuszek600

  • Gość
Henna
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-10-23, 19:04:26 »
to zależy ja np na brwi wole henne zelowa a na rzesy proszkowa choc ostatnio dosc czesto mieszam jedna z druga wg mnie nie ma zadnej roznicy procz takiej ze dzieki hennie proszkowej mozna zrobic piekny ksztalt brwi jesli ich ktos nie ma lub sa one nierówne poniewaz proszkowa farbuje również skore a zelowa zmywa sie ze skóry :)

Gosiaczka

  • Gość
Henna
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-10-24, 08:33:17 »
ja mam zelowa i nie zmywa sie ze skory  8)

kwiatuszek600

  • Gość
Henna
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-10-24, 09:08:31 »
to z jakiej firmy masz ta henne zelowo bo ja spotkalam sie tylko z takimi co farbuja wloski  8O

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Henna
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-10-25, 17:56:04 »
obojetnie jaka ale prawidlowo przeprowadzona henna nie powinna dawac zadnych dolegliwosci
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline madzuuusia

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 117
Henna
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-10-26, 21:46:03 »
kazda klientka jest inna inaczej reaguja wlosy brwi na farbowanie...ale czas farbowania nie powinien byc przedluzany

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Henna
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-10-27, 08:03:54 »
a u mnie w salonie jest tak ze jak przychodza takie starsze babcie to one chca miec takie starsznie ciemnegrube czarne brwi z umazanym cialem i wlsokami. A moja szefowa trzyma im 20 min na brwi. Bojezeli jest krocej tohenna nei lapie.

Offline madzuuusia

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 117
Henna
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-10-27, 16:29:42 »
Cytat: "limonka85"
a u mnie w salonie jest tak ze jak przychodza takie starsze babcie to one chca miec takie starsznie ciemnegrube czarne brwi z umazanym cialem i wlsokami. A moja szefowa trzyma im 20 min na brwi. Bojezeli jest krocej tohenna nei lapie.

fakt gdy klientka sie uprze to co ...nie zmusimy jej przeciez sila ..jedynie co n to mozemy odradzac probowac przekonac badz zroobic lae wczesniej poinformowac jaki moze stac sie efekt...

Gość

  • Gość
Henna
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-10-27, 16:48:57 »
No henna moze byc zabojcza... Jak mi zrobiono na kursie chenne CZARNA a jestem ciemna bladynka to nie dosc ze sie w wc lydlem szorowalam zeby ze skory zeszlo, to przez ponad 3 dni wygladalam jakbym zla byla :| Juz sie nie na mowie na henne tego typu;) Braz rozumiem ale nie czarna...

Gość

  • Gość
Henna
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-11-11, 21:22:13 »
Moje obserwacje na temat henny mowi, ze jednak henna tzw. zelowa czyli w tubce jest lagodniejsza, szczegolnie dla rzes, ale krocej sie trzyma i nie daje tak glebokiego koloru(mowie o czerni) jak henna sypka.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Henna
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-11-12, 11:36:32 »
tak henna zelowa jest lagodniejsza i nie zabardwia tak skory jak wlasnie proszkowa. ale ja o dziwo wole proszkowa :P