Autor Wątek: Aerobik  (Przeczytany 19533 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Aerobik
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-04-18, 21:57:51 »
Najlepiej same sie nagrajmny jak robimy te cwiczenia i zadna przynajmniej nie bedzie mogla oszukac sie ze robi : hahaha :
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Darmika

  • Gość
Aerobik
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-04-25, 21:30:10 »
chciałam tylko pokazac jak ma to wygladac mniej więcej, nieposiadam takiej wiedzy aby zweryfikować czy ktos ma stopy postawione zle czy dobrze...

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Aerobik
« Odpowiedź #32 dnia: 2014-01-16, 13:58:53 »
a ja polecam Ewę Chodakowską:) staram sie cwiczyc systematyznie skalpel i killera;) daja wycisk:)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline lama1980

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Aerobik
« Odpowiedź #33 dnia: 2014-05-06, 08:37:22 »
Zacząłem ćwiczenia, znalazłem świetne ćwiczenia, które dają super efekty jest to "6 weidera" .
Nie pozycjonujemy się!

Offline julenaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Aerobik
« Odpowiedź #34 dnia: 2014-12-16, 11:26:03 »
Hmm u mnie 6 weidera nie dała żadnych efektów, bo nie dotrwałam do końca, zbyt monotonne okazały się dla mnie te ćwiczenia ;) A na ćwiczenia Chodakowskiej radziłabym uważać osobom, które mają problem ze stawami i kolanami, bo jej ćwiczenia są dla nich bardzo obciążające. Kilka treningów z Chodakowską skończyło się dla mnie braniem leków na stawy. Za to polecam- Mel B- Babka jest świetna, wyluzowana i nie tworzy klimatu a la sekta (jak robi to Chodakowska). Oprócz aerobiku uwielbiam też jeździć na rowerze, planują wiosną kupić nowy, spodobał mi się podobny do tego:



Co sądzicie? Czy warto w ogóle kupować takie rowery tylko do jazdy po mieście?

Offline Pati_91

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Aerobik
« Odpowiedź #35 dnia: 2015-05-05, 11:21:02 »
Początki zawsze są trudne, ale warto wytrwać, bo efekty są powalające. Tym bardziej, że zbliża się lato, więc zachęcam wszystkich do ćwiczeń  :wink:

Offline LenaW

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Aerobik
« Odpowiedź #36 dnia: 2016-02-04, 19:49:24 »
julenaaa mam rower miejski i nie używam go tylko do jazdy  w mieście. Często wybieram się nim na wycieczki do lasu czy polnymi ścieżkami, zazwyczaj jak plonują żyta i można podziwiać w nich chabry i maki.

Offline Doriana88

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Aerobik
« Odpowiedź #37 dnia: 2016-03-13, 18:19:38 »
Ja na aerobik niestety nie mam czasu, ale ćwiczę w domu przed komputerem przynajmniej trzy razy w tygodniu i to mi zupełnie wystarczy

Offline poczki

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Aerobik
« Odpowiedź #38 dnia: 2016-03-18, 18:23:52 »
6 weidera to ciężkie ćwizcneie, polecam areobik, sama chodzę

Offline paczomot

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Aerobik
« Odpowiedź #39 dnia: 2016-03-22, 18:41:42 »
ja cwicze aerobik i robie 6 wiedera i widze wyniki ^^