Autor Wątek: Tunele i rozpychacze  (Przeczytany 12100 razy)

Offline LadyAGAG

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
Tunele i rozpychacze
« dnia: 2015-09-22, 12:49:01 »
Od czego najpierw należy zacząć formowanie tuneli?
Jakie materiały - drewno, czy jakieś kości słoniowe?? :)
laik...
domach z betonu nie ma wolnej miłości...

Offline anetamska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Tunele i rozpychacze
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-09-23, 14:25:51 »
Cześć! Formowanie tuneli należy rozpocząć od... rozpychaczy  :lol: Na rynku dostępne są zarówno produkty naturalne (np drewno, róg bawoli), odpowiednie gdy jesteśmy uczuleni na nikiel (to właśnie on odpowiada za większość powikłań przy stosowaniu rozpychaczy z najpopularniejszej stali chirurgicznej), a także nienaturalne, takie jak akryl bądź wspomniana przeze mnie wcześniej stal.
W internecie jest wiele poradników dotyczących odpowiedniego ( a więc nie ZBYT szybkiego) rozciągania uszu więc myślę, że nie muszę wklejać tu linków.

Proszę jednak pamiętać o najważniejszym: aby powiększać rozmiar NIE SZYBCIEJ, niż 1mm na miesiąc a w niektórych przypadkach nawet półtora miesiąca. Błyskawiczne rozciąganie (kilka mm w tydzień) może powodować tzw. blow outy, "słoneczka" a najczęściej można naderwać kanał.

Offline LadyAGAG

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Tunele i rozpychacze
« Odpowiedź #2 dnia: 2015-09-24, 15:35:47 »
Dziękóweczka bardzo!!! no właśnie się boję bólu zmiany z początkowego na większy... zobaczymy
domach z betonu nie ma wolnej miłości...

Offline delfinka54

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Tunele i rozpychacze
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-03-29, 17:17:34 »
Nie jestem zwolenniczką tego typu akcesori w ciele , ale u niektórych fajnie wyglądają

Offline Kamastasiak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Tunele i rozpychacze
« Odpowiedź #4 dnia: 2017-05-30, 10:35:56 »
Hej! Sama mam tunele i zdecydowanie polecam zacząć rozpychać za pomocą rozpychaczy, najlepiej ze stali chirurgicznej. Omijałabym akryl ponieważ uszy śmierdzą przy rozpychaniu uszu. I nie śpiesz się, zwiększaj rozpychacze co 1mm na miesiąc. Maksymalnie na 2 tygodnie, chyba że chcesz zrobić sobie krzywdę.
Pozdrawiam, Kamila!  :przytul:

Offline Elwirka1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Tunele i rozpychacze
« Odpowiedź #5 dnia: 2017-08-31, 12:11:33 »
O jakie tunele chodzi? :P