Autor Wątek: Kilka kosmetyków dla mężczyzny  (Przeczytany 1551 razy)

Offline kwa0

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Kilka kosmetyków dla mężczyzny
« dnia: 2014-10-11, 19:34:53 »
Witam!

Prosiłbym o pomoc dobraniu kilku kosmetyków.

Po pierwsze balsma brązujący dla jasnej karnacji, do suchej skóry. Wszędzie chwalą Lirene body arabica cafe latte. Co o tym sądzicie?

Po drugie jakiś dobry krem do rąk do mega suchej skóry.

Jakiś krem do twarzy (przypominam dla mężczyzn) również do suchej skóry. Mam delikatny trądzik z którym walczę spirytusem i przez to mam trochę wysuszoną skórę.

Offline kwa0

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kilka kosmetyków dla mężczyzny
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-10-12, 14:05:35 »
zagląda tu ktoś ?

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Kilka kosmetyków dla mężczyzny
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-11-04, 21:40:24 »
Witam!

Prosiłbym o pomoc dobraniu kilku kosmetyków.

Po pierwsze balsma brązujący dla jasnej karnacji, do suchej skóry. Wszędzie chwalą Lirene body arabica cafe latte. Co o tym sądzicie?

Po drugie jakiś dobry krem do rąk do mega suchej skóry.

Jakiś krem do twarzy (przypominam dla mężczyzn) również do suchej skóry. Mam delikatny trądzik z którym walczę spirytusem i przez to mam trochę wysuszoną skórę.

postaram ci się pomoc;
-balsam brazujacy na twarz
nie uzywaj balsamów brazujacych do ciała na twarz, z kolei samoopalacze i kremy brązujące do twarzy niestety mogą pozapychac twoje pory, jej stan na pewno sie pogorszy ( wspominasz, ze masz problemy z  tradzikiem wiec na twoim miejscu odpuscialabym samoopalacze)
jezeli juz mam wskazac jakis konkretny - polecam autobronzant z Yves Rocher ( koniecznie wykonaj peeling przed aplikacją - to podstawa)
krem do rąk - polecam krem do rąk z bielendy professional;)
nie powinienes podsuszac skory spirytusem. gdy skora jest przesuszona zaczyna produkować jeszcze wiecej łoju zeby wyrownac ' straty'
ja z mojej strony mogę polecić maseczkę z glinką zieloną i krem antybakteryjny z bielendy professional
pozdrawiam
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe