Autor Wątek: Problem z twarzą  (Przeczytany 3785 razy)

Offline Problem

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Problem z twarzą
« dnia: 2011-10-12, 19:47:42 »
Witam!
Na początek chciałbym powiedzieć iż jestem nowy na tym forum i nie jestem pewien czy piszę ten temat w odpowiednim dziale. W razie niezgodności proszę o przeniesienie mojego tematu do działu odpowiedniego.
Mój problem polega następująco :
W okolicach nosa, po prawej stronie i po lewej oraz na samym nosie co jakiś czas powstają mi wągry. Nie mam pojęcia dlaczego, albowiem codziennie rano i wieczorem, a także często w dzień myje twarz. Po prawej stronie koło nosa dawno temu powstały 2 wągry, których po prostu nie chciało mi się wycisnąć. Byłem młody i zapalony jedynie na komputer. Po lewej stronie, ok. 2 lat temu też zrobił się wągr i też mi się go nie chciało wyciskać. Teraz żałuje. Dlaczego? Miesiąc temu byłem u kosmetyczki na zabiegu "Oczyszczanie twarzy". Zapłaciłem ładną sumę i? I nic. Wągry koło nosa są (fakt, że oczyściła całą twarz, ale tych najważniejszych już nie.) i mam z nimi problem. Jak sama powiedziała : Będzie je na prawdę ciężko wycisnąć. Próbowała mi je wyciskać jakimiś metalowymi, ostrymi narzędziami i nic. Krew się polała, strup się zrobił i myślałem, że zniknęły. Niestety. Po 2 dniach zerwałem strup i nadal są.
Używałem już dziesiątki preparatów, które niby miały mi pomóc w oczyszczaniu twarzy itp. Ale jak teraz widać, nic nie pomaga.
Proszę pomóżcie mi w jakiś sposób. Nie mam zamiaru iść znowu do kosmetyczki po to by tylko wzięła sobie ładną sumkę z mojego portfela. Może znajdzie się jakiś inny sposób? Wstyd mi nawet chodzić po mieście z takim czymś.
P.S
Jak tego dotykam, jest ok, ale jak zacznę podwadzać/wyciskać - bardzo boli.   

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Problem z twarzą
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-10-12, 21:11:18 »
wągier nie boli...w związku z tym to nie jest wągier lecz zrobił się stan zapalny-powinien być usuniety przez kosmetyczkę,a jak widać nie postarała się,nie należy się zrażać i generalizować-spróbuj iść do innej-to,że jedna zrobiłą to żle nie znaczy że inna też tak zrobi :przytul:

Offline agam89

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Problem z twarzą
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-10-27, 00:08:08 »
Też uważam, że kosmetyczka musiała popełnić jakiś błąd. Może nie wycisnęła do końca i pozostałość wytworzyła stan zapalny. Samemu nie wolno nic wyciskać, bo robi się to pod złym kontem i może stać się jeszcze gorzej. Radzę odwiedzić inną kosmetyczkę i smarować zmiany jakimś kremem punktowym zawierającym kwas salicylowy (w stężeniu ok 2%). Zadziała on przeciwbakteryjnie, wniknie głębiej w zmianę zapalną i przyspieszy gojenie. Pozdrawiam :)

Offline Salonmagia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Problem z twarzą
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-12-08, 17:59:30 »
Racja,sama lepiej niczego nie próbuj bo możesz tylko pogorszyć ten stan. Proponuję ponownie udać się do kosmetyczki,niekoniecznie tej samej,warto zasięgnąć porady i opinii kogoś innego.

Offline Kocica84

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Problem z twarzą
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-04-03, 11:17:50 »
Co to za kosmetyczka która nie zrobiła wszystkiego tak jak należy i doprowadziła do stanu zapalnego:) Tak jak ci radziły wcześniej idź do innej kosmetyczki która ci na to coś poradzi sam nie możesz sobie wyciskać przynajmniej sie postaraj żeby do czasu wizyty u kosmetyczki nic nie robić przy nosie:)

Offline idaborej

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Problem z twarzą
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-04-05, 13:36:30 »
Możesz poradzić się znajomych i udać się do kosmetyczki, którą Ci polecą. A samemu zdecydowanie nie warto nic robić.

Offline rik87rr

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Problem z twarzą
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-05-09, 13:47:51 »
tak zgadzam się nie wolno nic samemu wyciskać/zdrapywać ponieważ to może zaszkodzić niestety ja sie tego nauczylem po fakcie ale cóż człowiek uczy się na błędach

Offline ilonamalvo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Problem z twarzą
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-05-16, 14:38:54 »
Nigdy sama nie wyciskam!

Offline robson87

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Problem z twarzą
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-05-26, 10:30:01 »
Witam moja kobieta ma problem z tradzikiem i nie może sobie poradzić
Nie pozycjonujemy się