Autor Wątek: tipsy żelowe-nabłyszczacz  (Przeczytany 12621 razy)

Offline anita

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
tipsy żelowe-nabłyszczacz
« dnia: 2009-02-28, 16:18:55 »
mam problem moje tipsy sa na początku błyszczące ale po zetknięciu z woda od razu robią sie matowe a przecież daje preparat nabłyszczający powiedzcie mi co robie zle ??pozdrawiam

Offline AtelierStylizacji Carolla

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 53
tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-02-28, 16:47:27 »
a czym dokładnie nabłyszczasz podaj firme i nazwe
Instruktor i dystrybutor Perfect Beauty
Atelier Stylizacji Karolina Musiał
ul. Dąbrowskiego 13 lok 7a, 42-200 Częstochowa
tel. 506613397

Offline anita

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-02-28, 17:03:14 »
esn 'super nail"systems -rapid seal

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-02-28, 17:35:20 »
Ja używam żelu nabłyszczającego z Activa i jestem zachwycona nim. Jest niedrogi i naprawdę dobry. Polecam.

Offline anita

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-02-28, 17:58:30 »
ale co sądzisz ze moj może być zły ??czy co .A może ja coś zle piłuje i potem dlatego wychodzą takie matowe .no nie wiem juz sama

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-03-01, 20:50:57 »
mozliwe ze za krótko trzymasz nabłyszczacz w lampie, miałam tak z sun flowerem i od tamtego czasu po prostu utwardzam kazdą rączkę dwa razy
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline anita

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-03-02, 22:19:20 »
dziekuje za odpowiedz :)

Offline centrumurody

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-03-08, 10:39:05 »
ja pracuję również na żelach z Sun Flowera i jako nabłyszczacza używam żelu silikonowego. Uważam,że jest bardzo dobry. Cena za 15g to około 54zł

Offline ita

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #8 dnia: 2009-04-20, 11:39:22 »
Pracuje na żelu nabłyszczającym w pędzelku firmy La Femme i jestem bardzo zadowolona nakłada sie go szybko i przyjemnie a efekt jest zachwycajacy.Polecam :D

Offline LILA1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #9 dnia: 2009-06-15, 13:31:39 »
Postaraj się potrzymać paznokcie dłużejw lampie , ja używałam żelu sun flower i jest bardzo dobry ten z la femme wymaga dluższego trzymania w lampie ale jest też ok.

Offline Kana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #10 dnia: 2009-08-22, 22:24:06 »
Sprawdzaj sobie już po utwardzeniu czy żel jest suchy jeżeli jest tego typy że utwardza sie "do końca" bez warstwy dyspersyjnej.Dłuższe trzymanie w lampie pomaga jak najbardziej

Offline Mralicious

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #11 dnia: 2014-10-18, 21:48:36 »
Witam, ja mam pytanie odnośnie nabłyszczacza Shine on Indigo, widziałam u innych osób, że jest świetny natomiast u mnie coś jest chyba nie tak i nie wiem co źle robie :( utwardzam go w lampie 2 minuty i pierwszy dzień jest super, pięknie sie błyszczy, niestety na następny dzień zaczyna matowieć, czy to wina klientki czy ja coś źle robie :( niestety nie znalazłam nigdzie odpowiedzi na moje pytanie i mam nadzieje, że ktoś mi tu pomoże :) może ktoś też używa akurat tego nabłyszczacza. A i co do żarówek to są raczej ok bo wszystko inne dobrze mi się utwardza :)
pozdrawiam

Offline atena87

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #12 dnia: 2014-10-30, 10:08:30 »
Żele nabłyszczające, które nie wymagają zmywania warstwy dyspersyjnej najlepiej utwardzać 2 minuty, a potem zabezpieczyć go top coatem. Wtedy nawet jak klientka zmyje po jakimś czasie warstwę lakieru (top coat'a) to pazurki powinny lśnić :)

Z moich obserwacji żel nabłyszczający matuje najczęściej wtedy, kiedy zaraz po wyciągnięciu z lampki nie odczekamy jakiejś chwili, aż on "dojdzie do siebie" i Klientka zaraz zaczyna dotykać, czy coś szukać w torebce.
Spróbuj zawsze odczekać chwilę po wyciągnięciu z lampki lub po prostu tak jak pisałam wyżej - pokryć go dodatkowo lakierem typu top coat. Problem powinien zniknąć.

Offline Ania488

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #13 dnia: 2015-02-28, 15:52:26 »
Najlepszy moim zdaniem jest żel nabłyszczający Activia. Możesz wypróbować inne, ale dużo lepszego raczej nie znajdziesz. W każdym razie Twój problem leży najpewniej w stosowaniu złego kosmetyku.
Trzeba dowiedzieć się jak przyciągnąć faceta swoją urodą. Żadna kobieta się z tym nie urodziła...

Offline olk2304

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: tipsy żelowe-nabłyszczacz
« Odpowiedź #14 dnia: 2015-05-12, 07:22:16 »
Ja osobiscie robiac hybrydy i zele do jednych i drugich uzywam topa Uv Laq z spn albo top z semilac... .. Wazne jest by po sugerowanym na opakowaniu czasie utwardzania wyjac z lampy i odczekac ok 20 sek i dopiero przemyc cleanerem... oczywiscie kazdy paznokiec musimy przemywac inna str wacika aby nie przenosic warstwy dyspresyjnej z paznokcia na paznokiec....