Autor Wątek: Lampa LED  (Przeczytany 23723 razy)

Offline misio

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Lampa LED
« dnia: 2011-05-11, 21:06:08 »
Witajcie!
Zastanawiam się nad zakupem lampy LED.Czy ktoś może mi powiedzieć coś na jej temat?Czy wszystkie żele można nią utwardzać czy tylko określone firmy?Jakie są Wasze dośwaidczenia z taką lampą?Dziękuję z aodpowiedzi :-D

Offline manda21

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-06-26, 15:42:44 »
Z tego co mi się wydaje nie utwardza wszystkich rodzajów żeli. Poczytaj na stronach producentów.

Offline ankaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-07-19, 00:24:00 »
a co to ma za znaczenie jakiej firmy żel???

przecież lampa żarówkowa wszystkie utwardza!!!

z tego co wiem te lampy są super!!  tylko ,że drogie:(

Offline manda21

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-07-30, 10:36:35 »
To skąd się wzięły specjalne żele do utwardzania w lampie LED? Czyżby było to wprowadzanie potencjalnego klienta w błąd?

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-08-02, 09:05:56 »
Witajcie!
Zastanawiam się nad zakupem lampy LED.Czy ktoś może mi powiedzieć coś na jej temat?Czy wszystkie żele można nią utwardzać czy tylko określone firmy?Jakie są Wasze dośwaidczenia z taką lampą?Dziękuję z aodpowiedzi :-D

Podłączam się do pytania

Ja napisałam kiedyś do sprzedającego na allegro, bo miał na aukcji napisane że LED tylko hybrydowe utwardza, odpisał, że urwardza tylko żele o rzadkiej konsystencji i hybrydowe, że budującego gestego żelu nie utwardzi....
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline misio

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-08-10, 21:46:28 »
Są na Allegro takie lampy po 399zł i w EF też za tyle.Dzwoniłam do dwóch hurtowni w jednej powiedzieli, ze można wszystkie żele a w drugiej, że tylko hybrydowe.W hurtowni Elarto jest lampa i specjalne zele LED do tej lampy.Zgłupieć można datego miałam nadzieję, że odezwie sie ktoś kto takiej lapmy używa i może opowie jak to naprawde z tymi zelami.Jak narazie kupiłam zwykłą 5 żarówkową i poczekam może się w końcu określą.Pozdrawiam wszystkich!!!

Offline justyneczka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-10-15, 19:05:28 »
Mialam juz 4 rozne lamy LED , dziadostwo. Nie me to jak stara zwykla lampa. Te ledowe to nie dosc, ze nie wszystkie zarowki do nich pasuja bo tylko spacjalne w nich swieca to jeszcze bardzo szybko sie pala. Dos duzo robie paznokci po kilka dzienie, i taka lampa wytrzymywala mi 3-4 misiace. A stara lampa najmniej skomplikowana, ktora ma najmniej udziwnien jest najlepsza bo wytrzymuje kolo roku, a nawet i dluzej.

Offline Salonmagia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-10-18, 11:35:07 »
Nowości zawsze wzbudzają ciekawość i oczekiwanie, że będą lepsze od dotychczas przetestowanych. Prawda jest taka, że odsetek zadowolonych z nich użytkowników i tych niezadowolonych jest zbliżony. szkoda tylko, że producenci i handlowcy chcą za wszelką cenę sprzedać rożne nowości i w tym celu chwytają nawet za wprowadzanie klienta w błąd.

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-10-25, 21:35:46 »
a mnie ktoś informował że te światło led to tylko na specjalne żele i jeszcze że bardzo źle na oczy działa:(
napewno nikt nie będzie się wpatrywał w teżaróweczki.hi hi. ale dużo sprzecznych informacji jest a nikt kąkretnie nie odpowiada.
poczekamy.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline Werka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #9 dnia: 2012-08-22, 08:21:34 »
LED to po prostu kolejny krok w ewolucji żarówki i nie ma się co bać. Coraz lepsze lampy LEDowe w końcu zupełnie wyprą żarówki z naszych domów. My z mężem kupowaliśmy paski ledowe na sklep.ledsgroup.pl do oświetlenia kuchni i sprawdzają się super. Światło wydaje się być normalne. To samo z lampkami z IKEA, mam taką i dobrze się przy niej czyta

Także polecam LEDy jak najbardziej
« Ostatnia zmiana: 2012-08-22, 14:40:46 wysłana przez Werka »

Offline agatawieczorek2

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #10 dnia: 2012-08-22, 13:51:55 »
tak światło led dziala na specjane żele;) wiem  bo chcialam kupic ;p i wiem ze ponoć bardzo dobre to;p
kosmetyczka;)

Offline mella20

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #11 dnia: 2015-02-21, 20:16:08 »
Tak, ja z takich korzystam i są naprawde dobre

Offline olk2304

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #12 dnia: 2015-05-12, 07:26:52 »
Lampa ledowa to najlepszy zakup jaki zrobilam do gabinetu skraca niesamowicie czas pracy zelami nie mowiac juz o hybrydach , ktorych kazda warstwe utwardzamy od 30 sek do 1 min....  oczywiscie sama lampa led nie utwardza wiekszosci zeli ( wiele firm wprowadza zele led) dlatego kupujac lampe trzeba zwrocic uwage aby oprocz diod led miala zarówke ccfl, ktora utwardza wszystkie zele.

Offline elwirag

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #13 dnia: 2015-05-17, 17:50:52 »
A jakiej firmy masz lampę led?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Lampa LED
« Odpowiedź #14 dnia: 2015-05-20, 09:41:36 »
My kupiliśmy z Indygo i utwardza również Shellac.