Autor Wątek: praca bez kursu  (Przeczytany 69834 razy)

Gość

  • Gość
praca bez kursu
« dnia: 2005-08-16, 22:53:46 »
drogie Panie,co sądzicie o pracy dziewczyn bez kursu??moja znajoma robi innym paznokcie(zelowe) w domu,bez kursu,wlasciwie tez nie placi skladki zus itd i do tego dorabia w salonie(szefowa tez wie ze ona nie ma uprawnien)!!!,ja jestem oburzona(((to nie fair,,,spotkalyscie sie juz z tym kiedys??

Gość

  • Gość
praca bez kursu
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-08-17, 09:58:48 »
ten temat jest jak rzeka! Faktycznie jest to bardzo nie dobre i dla prawdziwych stylistwek ale orzede wszystkim dla klientek, ale niestety takich osob jest coraz wiecej!:(


ps. bardzo słodki piesek!

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
praca bez kursu
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-08-17, 10:01:53 »
Grrr...
Panienki robiące w domu bez kursu trafiaja się niestety, nader często.  :-@  Powinno to się ukrócic, ale nie ma jak!!!!! Zaniżają ceny i jakośc pracy, bo często robia xle, niechlujnie, a do tego nie maja pojęcia o chorobach paznokci i o środkach zachowania higieny.
Nie pisze tu o wszystkich robiacych w domach, sama tak pracuje, ale ja mam ukończone kursy i kilkanaście dyplomów.....
A że przyjęli ja do salonu, to juz zupełna porażka!!!!   : do bani :  : do bani :  : do bani :   :-@  
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
praca bez kursu
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-03-01, 23:11:43 »
heh moja kolezanka nie ma kursu a ma własny salon to dopiero wic ahahaha

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
praca bez kursu
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-03-02, 08:36:04 »
To dla wiadomosci ogolnej.....
wpłynął projekt Ustawy w sprawach Certyfikatow i uprawnien wykonywania uslug (dot. caleJ branży)

A wiec musimy poczekac na ostateczną jego treśc...ale najważniejsze, ze ma ona regulować wlasnie te zagadnienia. :)
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
praca bez kursu
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-03-02, 09:07:10 »
Cytat: "elena"
ale najważniejsze, ze ma ona regulować wlasnie te zagadnienia. :)

Zeby nie okazalo sie, ze ktos zrobi niedzwiedzia przysluge  ograniczajac przy tej okazji kosmetyczkom co tylko mozna!!!

Offline Blacknight

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Muslim world
praca bez kursu
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-03-02, 09:24:04 »
Niestety coraz więcej będzie takich samouków. Wczoraj ze zgrozą przeczytałam ulotkę reklamową z dawnego Geanta teraz Reala i słabo mi się zrobiło. Sprzedają za ok. 100 zł zestaw do paznokci- "LAMPA UV do utwardzania paznokci!!!"- tak napisali, gilotyna, jakieś płyny, żele i tipsy.
Może skrzyknijmy się i zbojkotujmy sprzedaż takich badziewi. Konsumenci sobie zrobią krzywdę.
Pozdrawiam
Ada

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
praca bez kursu
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-03-02, 10:07:39 »
slabo to widze, wolny kraj i kazdy robi to na co ma ochote
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
praca bez kursu
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-03-02, 10:30:35 »
Przecież na tych produktach wyraźnie jest napisane.."dla profesjonalistów" a one kim są??????? przecież nie są pofesjonalistami....a później płaczą jak się okazuje że ktos przez nich zachorował na jakieś choroby i ich po sądach włóczy...pełno jest o tym na różnych stronach w necie
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
praca bez kursu
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-03-02, 20:25:49 »
moja klientka to kupiła i zrobiła sobie pazurki i kolezance niechciałybyscie/chcielibyscie tego widziec totalna masakra z paznokci.tłumaczyłam,że za taką kase to mozna jeden zel kupic i nic wiecej.

Gość

  • Gość
praca bez kursu
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-03-03, 22:05:54 »
Moja klientka ( była u mnie ze 4 razy) obserwowała kazdy mój ruch przy wykonywaniu tipsów, pytała dlaczego robie tak a nie tak itp...
Po paru miesiącach okazało sie ze zakłada tipsy i to w dodatku nie tylko sobie ale i innym dziewczynom i bierze za to pieniądze.

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
praca bez kursu
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-03-03, 22:11:00 »
Uuuuu Gosiaczek zrobiłaś jej nieświadome szkolenie... chyba trzeba odpowiadać klientkom że tak musi byc i koniec..!
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
praca bez kursu
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-03-03, 22:59:57 »
no to wyszkolilas sobie konkurencje :D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline biedroneczka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 268
praca bez kursu
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-03-03, 23:02:15 »
nawet nie musiała płacić za kurs
http://iso400.go.pl
zapraszam na stronkę mojego męża

Offline KasiaP

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 56
praca bez kursu
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-03-03, 23:20:43 »
Cytat: "elena"
To dla wiadomosci ogolnej.....
wpłynął projekt Ustawy w sprawach Certyfikatow i uprawnien wykonywania uslug (dot. caleJ branży)

A wiec musimy poczekac na ostateczną jego treśc...ale najważniejsze, ze ma ona regulować wlasnie te zagadnienia. :)



Osobiście uważam że takie ustawy nic nie dadzą, niestety. Posiadanie i rozprowadzanie narkotyków też jest zakazane a jakoś liczba narkomanów nie spada.
Owszem, osoby bez uprawnień nie będą mogły być przyjmowane do pracy w salonach ale po domach nadal będzie pełno pseudo-stylistek... Czarno to widze... Ale dobrze że ktoś przynajmniej stara sie coś z tym zrobić.
Wierzę w siebie, wierzę w to co robię