Autor Wątek: Super Nail  (Przeczytany 6200 razy)

Gość

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-04-29, 22:34:12 »
Cytat: "Aguś"
Pani Emilia jest instruktorem i naprawde perfekcjonistka w tym co robi i porownywala te podukty z niejednymi nawet z tymi z najwyzszej polki. Stad to zdanie.  :wink:  


Nie podwazam kompetencji Pani Emili, apewno jest profesjonalistka skoro jest instruktorem :) I dla Niej Respect  :lol:  Chcialam sie tylko dowiedziec czy pracowala na Perfect Lady i co bylo nie tak

emiliaj

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-05-01, 10:20:43 »
Cytat: "Aguś"
Pani Emilia jest instruktorem i naprawde perfekcjonistka w tym co robi i porownywala te podukty z niejednymi nawet z tymi z najwyzszej polki. Stad to zdanie.  :wink:  


Dziekuje Aguniu! :kiss:
Jezeli chodzi o firme Perfect Lady to jest ona na poziomie La Famme i uwazam, ze warto zainwestowac w bardziej profesjonalna firme chociazby Super Nail, ktory jest tani a na pewno lepszy od PL, LF. Czy odchodza Pani paznokcie, podchodza powietrzem lub cos sie z nimi dzieje? Bo jezeli tak to najprawdopodobniej a raczej na pewno jest to wina produktow. Jezeli sie trzymaja to gratuluje.  Ale nie polecam pracowac na tym. Uwazam, ze zarowno stylistka jak i kosmetyki powinny byc w pelni profesjonalne i jak najwyzszej jakosci. Osobiscie polecam Christrio, INM, EzFlow, Creative, IBD.
pozdrawiam serdecznie
Emilia

Gość

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-05-01, 12:00:13 »
Szczeze mowiac nic mi sie z nimi nie dzieje. Paznokcie trzymaja sie rewelacyjnie  :D
Kazdy ma swoje przezwyczajenia, ja pracuje na PL a Pani na Christo, wazne zebysmy byly zadowolone z produktow na jakich pracujemy :)

 :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Pozdrawiam
LIMONE

emiliaj

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-05-01, 12:09:53 »
wazne rowniez zeby nasze klientki byly zadowolone. Ile lat Pani pracuje w zawodzie?
Ja pracuje na Christrio bo sa to produkty w pelni profesjonalne i bardzo dobre jakosciowo.

Gość

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-05-01, 12:13:35 »
Nie długo bo dopiero 3 lata