Autor Wątek: ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?  (Przeczytany 52196 razy)

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #45 dnia: 2007-04-22, 19:30:09 »
podałam link zeby kaja zobaczyła sobie,że nie tylko ja jestem zadowolona z kursu u Ani.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #46 dnia: 2007-04-22, 19:41:02 »
Mam prośbe o trzymanie się tematu ;)
a pochwały proszę pisać w tematach o szkoleniach w danych firmach lub miastach  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #47 dnia: 2007-04-23, 12:12:12 »
Nio tak racja :roll: ....bo mozna pomyslec,  ze temat byl ogólnie  nakrecony...hehe... :wink:  :?
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #48 dnia: 2007-05-02, 02:40:09 »
Widzę, że muszeę przewietrzyć ten temat... ale potem bo mnie już muli.
Devil may cry...

Gość

  • Gość
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #49 dnia: 2007-05-03, 12:58:41 »
czytalem kiedys podobny temat na innym forum...i padło tam jedno bardzo mądre zdanie...na szkolenia grupowe (w szkolach kosmetycznych etc) mozna isc i cos z nich wyniesc pod warunkiem ze "wiesz czego nie wiesz"...czyli po prostu trzeba wyciagac informacje od pan instruktorek i starac sie zeby poswiecały sporo uwagi temu co w danej chwili sie wykonuje (zajecia praktyczne)...bo z załozenia jest tak ze na duzych szkoleniach (15-20 osob) panie instruktorki siedzą i piją kawke sądząc ze po tym jak pobieznie omowily daną technikę kazdy sobie swietnie da rade.

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #50 dnia: 2007-05-03, 12:58:47 »
Mako hehe....to jak dajesz rade w uslugach jak to glownie praca z kobietami....a one mogą tak bez konca... :roll:

Hmm Pawełeczek i to jest smutne...a wypowiedziec sie moga osoby, ktore np korzystaly z indywidualnych lub 2 osobowych szkolen i ile to jeszcze ciaglych dylematow....a poprawiania pędzelka do konca   wlacznie z egzaminem... :roll:... nie wspominam już o pracy pilnikiem... :?
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #51 dnia: 2007-05-03, 13:15:08 »
hihi..no wlasnie...ja w sumie odbylem 2 szkolenia jak do tej pory...obydwa z pracy zelem...z pierwszego owszem wyniosłem podstawową wiedze (bylo indywidualne)...na drugim bylem niedawno..bylo to doszkolenie z pracy na szablonie i na tipsie...mimo tego ze dziewczyn bylo chyba 6 i dwie instruktorki to DUUUZO sie nauczylem...miedzy innymi wlasnie poprawnej pracy pilnikiem...nigdy nie podejrzewalem ze inny sposob trzymania pilnika i inny sposob pilowania moze skrocic czas pracy o okolo polowe :lol:

wracajac do tematu...szkolenia w malych grupach lub indywidualne to jedyne na co mozna sie zdecydowac zaczynając przygode ze stylizacja paznokci :) no chyba ze komus zalezy jedynie na papierze

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #52 dnia: 2007-05-03, 15:08:37 »
Paweleczku to witaj w branzy:))))
Zyczymy duuuuzo świetnych ...odjazdowych klientek.... :wink: ...a Ty trzymaj fason tak jak to już ładnie robisz.... :wink:
 I Wszystkie będa Twoje...na pazurki oczywiscie... :lol:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #53 dnia: 2008-09-28, 00:43:22 »
ja już wspominałam opisując moje problemy z pazurkami o szkoleniu na którym byłam...niestety nie było to miłe doświadczenie...i właściwie więcej dowiedziałam się czytając z forum niż z kursu,ale nie o tym teraz... ja wybieram sie na doszkalanie,a jak na razie intensywnie pracuje i cwicze :D
ale naprawde przerazaja mnie takie propozycje kursów:

KURS ZAWODOWY
PRZEDLUZANIA PAZOKCI METODA ZELOWA

Potrzebyujesz
• Wiecej pieniedzy?
• Lepiej platna prace?
• Niezaleznosc finansowa?
• Perspektywy rozwoju?
Zapraszam na kurs PRZEDLUANIA PAZNOKCI METODA ZELOWA.
Szkolenia zaczynamy od poczatku listopada.
Kurs obejmuje:
• budowa paznokcia
• choroby paznokci
• przeciwwskazania do wykonywania zabiegu
• bezpieczeństwo oraz higiena pracy
• jak skompletowac starter
• stylizacja paznokcia
• problemowe paznokcie
• omówienie materiałów i akcesoriów
• przedluzanie paznokci na tipsie
• przedluzanie paznokci na formie
• zelowanie naturalnej plytki paznokciowej
• zelowanie paznokci u stop
• korekta i odnowa paznokci przedluzonych
Kurs wysylkowy poczta !

Egzamin upoważnia do otrzymania CERTYFIKATU

ZAPRASZAM NA STRONE

http://www.your-nails.pl.tl

oczywiscie byl tez podany nr tel,gg i e-mail

i co o tym myslicie??

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #54 dnia: 2008-09-28, 08:09:05 »
Proponuje zrobic kurs w Polsce w znanym ośrodku lub w UK ale tez w jakiejś znanej firmie a nie "krzak". NSI prowadzi kursy w UK choć cenowo nie są konkurencyjne do polskich. Tyle, że papier zagramaniczny.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #55 dnia: 2008-09-28, 14:44:52 »
dokładnie,ale najbardziej przerażają mnie firmy "krzaki" i to w dodatku kursy wysyłkowe...to już jest śmieszne. Sama niestety trafiłam na kiepski kurs dlatego wiem,że bez dobrego fundamentu i wiedzy jaką daje dobry instruktor jest naprawdę ciężko i nie da się dobrze wykonywać swojej pracy... zastanawiam się co dziewczyny będą wyczyniać po kursie z kaset bądź płyt 8O  8O no i współczuję ich klientkom...

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #56 dnia: 2008-09-28, 14:53:43 »
zbyt wielu klientek to one chyba nie będą  mialy. Ja gdyby mi ktoś raz zmasakrowal paznokcie to więcej bym nie przyszla.

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #57 dnia: 2008-09-28, 14:59:58 »
no tak...ale mi już sie trafiła jedna Pani, która stwierdziła,że mam chyba za słaby klej i coś jest nie tak bo nie ma zniszczonej swojej płytki (no,ale przepraszam za zmiane tematu)... chce się skontaktować z Panią,która oferuje ten profesjonalny kurs...dam wam znać po rozmowie

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #58 dnia: 2008-09-28, 15:34:18 »
Cytat: "Kim"
zbyt wielu klientek to one chyba nie będą  mialy. Ja gdyby mi ktoś raz zmasakrowal paznokcie to więcej bym nie przyszla.


Kim zdziwiłabyś sie jak wytrzymałe potrafią być kobiety. ;) Sadzę, ze niejedna taka "stylistka" ma sporo klientek, które sa przekonane, że aby dobrze wyglądać "to musi boleć". :lol:
Uważam, że kursy na video i płytach DVD są OK jako materiał pomocniczy dla osób, które już wiedzą z czym to się je. Entity ma taką całą serię.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Odpowiedź #59 dnia: 2008-09-29, 11:30:46 »
Cytuj

KURS ZAWODOWY
PRZEDLUZANIA PAZOKCI METODA ZELOWA

Potrzebyujesz
• Wiecej pieniedzy?
• Lepiej platna prace?
• Niezaleznosc finansowa?
• Perspektywy rozwoju?
Zapraszam na kurs PRZEDLUANIA PAZNOKCI METODA ZELOWA.
Szkolenia zaczynamy od poczatku listopada.
Kurs obejmuje:
• budowa paznokcia
• choroby paznokci
• przeciwwskazania do wykonywania zabiegu
• bezpieczeństwo oraz higiena pracy
• jak skompletowac starter
• stylizacja paznokcia
• problemowe paznokcie
• omówienie materiałów i akcesoriów
• przedluzanie paznokci na tipsie
• przedluzanie paznokci na formie
• zelowanie naturalnej plytki paznokciowej
• zelowanie paznokci u stop
• korekta i odnowa paznokci przedluzonych
Kurs wysylkowy poczta !

Egzamin upoważnia do otrzymania CERTYFIKATU

ZAPRASZAM NA STRONE

http://www.your-nails.pl.tl

oczywiscie byl tez podany nr tel,gg i e-mail

i co o tym myslicie??


skontaktowałam się z tą Panią przez gg i oto co mi napisała:
-kurs jest korespondencyjny,otrzymuje pani materialy do nauki,prerabia je sobie a nastepnie dostaje zestaw pytan egzaminacyjnych zlozony z testu,pytan oraz tipsow treningowych do zaprojektowania wzornictwa paznokci.nalezy poprawnie odpowiedziec na 90% pytan i odpowiedzi odeslac,po zaliczeniu testu otrzymuje pani certyfikat

-praktyka we wlassnym zakresie,ja pomagam,rade,w kazdej chwili mozna dzwonic z problemami a i tak trzeba sie tego nauczyc samemu,wszystkie tego typu kursy trwaja tylko 1 dzien i wierz mi niwiele jestes w stanie przecwiczyc na kursie

-jak ja robilam swoj kurs to trwal 1 dzien i kazdy precwiczyl tylko 1 zrobienie wlasnych panokci i na tyle

-wierz mi wszystko trzeba cwiczyc w domu na sobie lub znajomych

-ja mam wlasna prwatna dzialalnosc gospodarcza i certyfikat wydawany w jez angielskim prez moja firme,nie reprezentuje zadnej firmy kosmetycznej bo to sie wiaze ze sprzedaza ich produktow a nie mam na to czasu

-a tak naprawde na calym swiecie oprocz polskli wazne sa umiejetnosci a nie papierek

-wiele jest w uk kursow korespondencyjnych,nawet fitness instructor bo sama sie kiedys rozgladalam,teraz wsystko mozna zrobic na odleglosc

-no co nie namawiam jak chce miec zadowolonych klientow i wierz mi zalezy mi na porzadnej wiedzy kursantow,nie sprzedaje kiczu

-kurs dostarcza ci tylko wiedzy a praktyka zalezy od ciebie a cena jest niska

Najbardziej mi się spodobało to,że przecież kurs fitness też można mieć korespondencyjnie...a poza tym,ze i tak wszystkie kursy to kicz i trzeba się samemu uczyć wiec drogie kolezanki i koledzy po co tu ściemniacie...ta Pani wie lepiej :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

pozdrawiam