Autor Wątek: Progres  (Przeczytany 6080 razy)

Offline jooassia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 94
Progres
« dnia: 2007-01-02, 22:21:34 »
Progres w Dąbrowie Górniczej

Jestem w rozterce bo kończę właśnie policealnie 2 studium kosmetyczne i przez najbliższy rok niebędę mogła podjąć pracy zawodowej :( W związku z tym chcę iść jeszcze na jakiś kurs np. wizażu. Czy ktoś chodził do tej szkoły w Dąbrowie lub innej w okolicy na podobnych kierunkach??
Mam dosyć przykre doświadczenia z dotychczasową szkoła więc nie chcę się rozczarować :idea:
Instruktor Nfu.Oh
Vice Mistrzyni Polski FANTASMAGORIE 2009

Gość

  • Gość
:(
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-01-21, 12:22:41 »
Nie tylko nie ta szkoła !!!!!!!!!!!!!! Ja chodze do  nie w warszawie i po pierwszym semestrze właśnie rezygnuje!! Jednym słowem jest okropnie... i niczego Cię nie nauczą a z tego co się dowiedziałam to np. po ich szkole mogę zostać wykładowcą u nich!! porażka !! a więc widzisz po jakich szkołach mają nauczycieli :) Jeśli chcesz wyrzucić kase w błoto to wybierz PROGRES :)

Offline jooassia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 94
Progres
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-01-22, 13:37:07 »
Dzięki wielkie za ostrzeżenie. chyba najpierw uzbieram trochę więcej kasy na lepszą szkołę:)
Instruktor Nfu.Oh
Vice Mistrzyni Polski FANTASMAGORIE 2009

Gość

  • Gość
Progres
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-04-30, 16:14:50 »
Święta racja. Progres to wyrzucenie kasy w błoto!  :(

Gość

  • Gość
Progress - bleh:/
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-08-08, 11:44:46 »
Witam! Co do Progresu to zgadzam się! Chodziłam do niej na kierunek "masaż" cały rok zmarnowałam,dobrze że dziennie chodziłam na Rakowiecką na kosmetykę! nic nas nie uczyli na tym masażu!  dużo teorii..a jak przeszliśmy to pratyki to wogole o jej porazka,stoły jakies rozkładane,zero profesjonalizmu! NIKOMU NIE POLECAM tej szkoły!


poprostu jedna wielka porażka!!

jeśli ktoś chce iść na kosmetykę to polecam na Rakowieckiej(już dawniej) bo teraz przenieśli ją na Kaziemierzowską...do tej wielkiej budy bleh,ale z tego co mówili będa pięknie pracownie kosmetyczne i fryzjerskie! wiec polecam!
Jak sie chce mozna miec naprawde super oceny!
i co najwazniejsze to OBECNOść!!

wybór należy do Was,dziewuchy!![/img]

--------------------
 aby nie bylo ze cos jest nie tak ..;]

Offline Anna Macarz

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Progres
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-01-05, 10:38:32 »
Nie znam tej szkoły, ale znam  : cenzura : Sprawdzona, wart uwagi szkoła. Mają wiele ciekawych kierunków bezpłatnych, gdzie nauka jest czystą przyjemnością. Zajęcia odbywają się co 2 tygodnie w sobotę i niedzielę co jest dużym plusem :) :D 
« Ostatnia zmiana: 2016-01-07, 09:49:20 wysłana przez Tomek »

Offline Kaczak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Kobieco.pl
Odp: Progres
« Odpowiedź #6 dnia: 2016-01-21, 16:39:16 »
Progres to wyrzucenie kasy w błoto  :nonono: :nonono: :nonono: :nonono: :nonono:
Skąd mogę dowiedzieć się Jak się całować z języczkiem Jest pewien chłopak który się na mnie zerka i raczej podobamy się sobie! Prędzej czy później dojdzie do pocałunku! superfood

Offline Kosmetyczna_Kosma

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Progres
« Odpowiedź #7 dnia: 2016-03-04, 15:37:39 »
Przyłączam się do głosów krytyki i totalnie nie polecam tej szkoły. Szkoda czasu i pieniędzy.
Nie pozycjonujemy się!