Autor Wątek: Kraków - szkoły kosmetyczne  (Przeczytany 59273 razy)

Offline małpeczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #105 dnia: 2011-01-31, 18:37:12 »
Ja tez jestem absolwentką KWSPZ i również polecam tą uczelnie. Mam kontakt z osobami które są na studium kosmetycznym i uważam że ich wiedza na temat teorii i zawodu jest tragiczna!! Nie ocenię wszystkich szkół ale moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś chce poważnie podejść do zawodu powinien iść na studia.

Offline Elliah

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #106 dnia: 2011-02-06, 12:34:57 »
Ja tez jestem absolwentką KWSPZ i również polecam tą uczelnie. Mam kontakt z osobami które są na studium kosmetycznym i uważam że ich wiedza na temat teorii i zawodu jest tragiczna!! Nie ocenię wszystkich szkół ale moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś chce poważnie podejść do zawodu powinien iść na studia.


Nie jest tak do konca, jak piszesz. Jaka kto ma wiedzę, nie zależy tylko od szkoły ale od osoby. Mam znajomaą, skończyła studium, ale wiedzę ma ogromna. Sama się dokształca, ciągle czyta książki powiązane z kosmetologia, kursy, czasopisma.
Jezeli ktos sie interesuje tematem, to na pewno nie jest tragicznie jak piszesz. Na studiach na pewno tez się znajda osoby, które znają same podstawy i to im wystarczy.

Ja podchodze powaznie do zawodu, ale ucze sie w studium -  przekreslasz taka osobe?
Pozdrawiam

Offline biedroneczka8787

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #107 dnia: 2011-02-08, 13:07:15 »
dziewczyny nie zapisujcie sie do Awangardy na starowislnej! ostrzegam! bylam tam na 2-letnim studium kosmetycznym wlasnie zamkneli kierunek na ktorym jestem rzekomo z braku chetnych a tak naprawde bylo na tyle osob. srodek semestru a ja i kolezanki zostalysmy na lodzie. zadnych ostrzezen wczesniej zadnej rozmowy poprostu nas poinformowali ze mamy szukac innej szkoly lub mozemy sie zapisac u nich spowrotem na besplatny tym razem kierunek ale nie dosc ze na 1 semestr od nowa to jeszcze trzeba podpisac umowe na  2lata  ze nie zrezygnujesz wczesniej ze szkoly a jak to zrobisz to placisz kare 11000zł!!!!!!!!!!!!! juz kilkakrotnie sie zawiodlam na nich: niedoinformowany sekretariat, odwolywanie zajec, brak rozkladu zajec....ale to? to jakas kpina....ostrzegam was traktuja ludzi jak przedmioty maja wszystko gdzies.....nie popelnijcie tego samego bledu co ja niestety, nie wybierajcie sie tam. pozdrawiam!  :nonono:

Offline Krys

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kraków - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #108 dnia: 2016-01-19, 17:01:43 »
Jestem zapisana do sukces edukacji w krakowie i jest w porządku, mamy sprzęt i pracownie za darmo kosmetyki też są za darmo . także można się nauczyć jeśli się chce  :wink:
tutaj macie stronę może ktoś skorzysta ;)
http://sukcesedukacja.pl/szkola-policealna/technik-uslug-kosmetycznych/