Autor Wątek: depilacja bikini  (Przeczytany 44083 razy)

Gość

  • Gość
depilacja bikini
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-02-23, 11:04:10 »
Malo tego, na brzuchu tez podobny problem sie kielkuje:)

Gość

  • Gość
depilacja bikini
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-03-02, 16:47:41 »
Hm nikt nie odpowiada:/
Dlaczego tez po depilacji wyrasta mi wiecej wloskow niz bylo poprzednio(wlosow na klacie i brzuchu mialem do "zaakceptowania" ale po depilacjach woskiem i peseta jest tragedia, wiecej tych czarnuchow, czy to tak ma byc bo z tego co czytalem o wyrywaniu z cebulkami powinno byc tyci mniej wloskow i do tego jasniejsze i ciensze, u mnie jest efekt zupelnie odwrotny
PS. ????

Gość

  • Gość
depilacja bikini
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-03-14, 15:00:54 »
Po zabiegu depilaci polecam najpierw zdezyfekować skóre za pomocą "spirytus salicylowy" zapobiega to wrastaniu włosów i zapalenie mieszka włosowego a następnie użyć pantenolu.Dla Ciebie Karolu również to polecam.
Karolu po włoskowaniu włos się osłabia i wyrasta cieńszy.Przed włoskowaniem widziałeś tylko te ciemne włosy,włoskując usunełeś również meszek który przeważnie jest koloru białego.Dla tego wydaje Ci się ze jest ich więcej bo teraz wszysko Ci odrasta ciemne.

Gość

  • Gość
depilacja bikini
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-05-27, 10:23:29 »
a moze w takim razie doradzicie mi jakis dobry i w miare tani depilator???
bo ja raczej na wizyter u kosmetyczki sie nie skusze :?
jakos wole sama w domku;) wiec co radzicie???a moze jakius wosk dobry???bo jak narazie trafialam na same kiepskie;(albo to pewnie ja jestem lewa :)

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
depilacja bikini
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-05-27, 19:47:46 »
Paulinko, niewiem czemu w kilku postach piszesz o tym samym. Do kosmetyczki nie chcesz pójść - nie ma sprawy. Chcesz w domu zrobić - nie ma sprawy Wystarczy wziąć wyszukiwarkę (google), znależć Tobie znane firmy depilatorów (ja osobiście Ci nie powiem, bo nie używam), tam znajdziesz opinie na temat różnych depilatorów To samo się tyczy wosków Nikt nie będzie Ci polecał profesjonalnych wosków, bo nie są one dostępne dla amatorów
BIO-STUDIO Agnes

Gość

  • Gość
depilacja okolic bikini plastrami...
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-09-08, 11:05:52 »
są takie plastry... uzylam ich raz... troszkę się wydepilowalo ,ale tam gdzie włoski byly dosyć krótkie to platry tego nie chwytały... co zrobic na te krótsze włoski???

Gosiaczka

  • Gość
depilacja bikini
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-09-08, 13:38:18 »
NAJLEPSZA DLUGOSC NA WOSKOWANIE TO POL CENTYMETRA. WIEC POCZEKAJ AZ ODROSNA

Gość

  • Gość
depilacja bikini
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-09-10, 18:02:19 »
Woskowanie ma kilka zasad.Między innymi taką, że włosy muszą mieć odpowiednią długość:jeśli chodzi o bikini:0,5-1cm.Jeśli chodzi o włoski, które zostały, można je usunąć pensetą, ale jeśli jest ich dużo, nie polecam.

Gość

  • Gość
depilacja bikini
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-09-16, 09:25:41 »
ja tez sobie depiluje bikini i powiem wam ze najgorsze s awrastajace tam wloski, na nogach jak na nogach ale tam to porazka. Trzeba peelingi robic i masowac szczoteczka co jest malo przyejmne.

Gość

  • Gość
depilacja tych miejsc
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-11-07, 19:22:12 »
:roll: depilacja tych miejsc......jaki macie bezbolesnei trwałe sposoby na usuwanie owłosienia  wokolicach bikini? :wink:  :)))))  :)))))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
depilacja bikini
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-11-07, 20:39:45 »
ja sobie woskiem robię  :wink:  może i nie bezbolesna ale tańsza niż laserówka  :wink:

niestety posiadając tylko 2 ręcę nie mogę sobie zrobić na tzw zero  :wink:  ale i tak bym chyba nie chciała bo to tak jakoś dziwnie wygląda  :wink:  poza tym włoski łonowe stanowią ochronę dla organów płciowych i bez powodu tam nie rosną i wolę żeby chroniły to co mają chronić  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline madzuuusia

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 117
depilacja bikini
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-11-07, 21:06:08 »
nie wiem jak w Polsce ale w londynie jest modna depilacja hollywood i brazilian czyli calkowita depilacja tych miejsc badz pozostawienie kreski...niggdy nie probowalam na sobie bowiem depilacja woskiem tych miejsc  jest dla mnie zbyt bolesna i niestety nie potrafie sie przelamac...

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
depilacja bikini
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-11-07, 21:35:42 »
Ja zdecydowanie wybieram sie na laser moze drogo ale chyba na cale zycie.....
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
depilacja bikini
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-11-07, 21:40:55 »
dobrze bylo by gdyby zawsze byl idealny paseczek;)   probowalam wosku ale zbyt boli....:( niestety zostaja tradycyjne metody co 2 dni  :?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
depilacja bikini
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-11-07, 21:43:22 »
ehhh... wolę wosk raz na dwa tygodnie  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum