Autor Wątek: Jakie lakiery hybrydowe nie uczulaja  (Przeczytany 4727 razy)

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Jakie lakiery hybrydowe nie uczulaja
« dnia: 2021-07-12, 13:50:43 »
Hej!
Chcia?abym zapyta? czy s? tu osoby, kt?re maj? alergie na hybrydy marki semilac i czy inne lakiery hybrydowe podobnie uczulaj?? Robi? sobie paznokcie ju? pare lat i nie chcia?abym z tego zrezygnowa?, a znale?? jaka? niealergiczn? mark?, mam nadzieje ze taka istnieje

Offline Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Jakie lakiery hybrydowe nie uczulaja
« Odpowiedź #1 dnia: 2021-07-13, 07:19:16 »
Semilac uczula bardzo dużo osób, wystarczy wpisać nawet w google "semilac uczulenie". U mnie swędzenie pojawiało się już po parunastu minutach, po paru godzinach swędziało jak opętane, a po nocy miałam już rany na całych palcach. Za każdym razem leczenie trwało minimum miesiąc.

Musisz po prostu przetestować sobie kilka lakierów oraz dobrac dla siebie odpowiednie, które nie będą Cie uczulały. Marek jest wiele, od siebie polecam lakiery hybrydowe od firmy Reforma https://reforma-polska.com/sklep/nowosci (tutaj mozna zobaczyć ich nowości) , jestem z nich osobiscie bardzo zadowolona. Maluję nimi od jakiegoś czasu i jeszcze nie zdarzyło mi się uczulenie.
« Ostatnia zmiana: 2021-08-03, 08:53:11 wysłana przez Lullaby »
Nie pozycjonujemy się!

Offline Kasia Asia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Jakie lakiery hybrydowe nie uczulaja
« Odpowiedź #2 dnia: 2022-04-20, 08:44:48 »
Znalazłam artykuł na temat zalet lakierów hybrydowych i piszą tam właśnie o uczuleniach. Poczytaj sobie: https://glossy-shop.pl/Lakiery-hybrydowe-wykorzystaj-je-w-wiosennych-stylizacjach-paznokci/.

Od koleżanki z salonu wiem, że Semilac praktycznie wcale nie uczula, ale czy t prawda?  :idea: :question:
Od paru lat interesuje się kosmetologią i właśnie zaczęłam studia w tym kierunku. Wcześniej pracowałam jako kosmetyczka. Interesuje się branżą kosmetyczną oraz szeroko pojętymi technologiami - zwłaszcza w tym temacie.

Offline natalijaxxx

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jakie lakiery hybrydowe nie uczulaja
« Odpowiedź #3 dnia: 2023-01-22, 17:03:35 »
U mnie uczula Semilac i niestety Neonail. Nie mam problemów z indigo i Vicotria Vynn, jak dla mnie niezastąpione :D :D
natalija