Autor Wątek: Kremy na skórę pod oczami - co sądzicie o Izoze  (Przeczytany 588 razy)

Offline luccia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Kremy na skórę pod oczami - co sądzicie o Izoze
« dnia: 2020-06-10, 15:24:33 »
hej wszystkim   :-D

ostatnio mam ogromne rozterki na temat kremu pod oczy. Nigdy go nie używałam, bo myślałam, że nie potrzeba, ale moja skróa pod oczami jest coraz suchsza, korektor źle na niej wygląda, i pojawiły się brzydkie worki :(

no i szperam i szukam i chce coś z dobrym składem, co mnie nie podrażni, bo skórę mam wrażliwą. Bez żadnych zbędnych chemii, bo ja nie toleruję.

Wynalazłam sobie specyfik o nazwie Izoze, i szukam rady kogoś mądrzejszego.

Czy pomoże?
Czy skład dobry?
Czy nawilży?

Znacie się na tym?
Będę wdzięczna za pomoc  :przytul:

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: Kremy na skórę pod oczami - co sądzicie o Izoze
« Odpowiedź #1 dnia: 2020-07-28, 08:29:48 »
Prawie wszystkie kremy ktore maja kwas hialuronowy sa nazywane przeciwzmarszczkowymi, a tu chodzi tylko i wylacznie o nawilzenie, ktore jest jednym z najwazniejszych elementow pielegnacji przeciwzmarszczkowej:) Widze ze Izoze ma jakies skladniki aktywne, ale sama go nie stosowalam jeszcze ;)

U mnie pod oczy sprawdził sie krem Garisell Eye https://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?&mode=pokaz&id=48778 . Ma dobre dzialanie oraz ujędrnia skórę. Znacznie zmniejsza worki pod oczami. W zasadzie jest to pierwszy krem na skóre pod oczami, który działa.
« Ostatnia zmiana: 2020-09-23, 08:05:30 wysłana przez Cytryna »

Offline vintage

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Kremy na skórę pod oczami - co sądzicie o Izoze
« Odpowiedź #2 dnia: 2020-09-22, 10:23:17 »
Nie bez powodu kwas hialuronowy jest dodawany do kremów.. Badań jest od groma na ten temat, więc tym bardziej bym się zastanawiała nad kupnem. A jeżeli chodzi o półprodukty czy olejki, które później są dodawane w różnych stężeniach to jest z tym różnie i polecam też o tym poczytać. Tanio można dostać takie rzeczy, ale nie w najlepszej jakości i w przeźroczystych szkłach, a jak ktoś robi coś hurtowo i chce się "chwalić" tym, ze np. ma kwas hialuronowy to bierze tej niższej półki rzeczy. Lepszej jakości rzeczy kosztują... taka jest prawda i tak może być z izoze patrząc na resztę rzeczy w składzie, bo tam jest sporo takich serio mało znanych a dobrych rzeczy.