Autor Wątek: tusze do rzęs  (Przeczytany 117430 razy)

Gość

  • Gość
tusze do rzęs
« Odpowiedź #45 dnia: 2006-11-28, 12:17:52 »
a ja uzywałam z avonu stylisty, pozniej daring curves teraz mam superFull mascara i z kazdego jestem zadowolona :) ale to pewnie dlatego ze i bez tuszu mam piekne, długie, gęste  i wywiniete rzesy  :lol:  hihihi

oprocz avonu uzywam max facotr, sa świetne! masterpiece jest the best!!  :D

Offline justyneczka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
tusze do rzęs
« Odpowiedź #46 dnia: 2006-11-28, 12:28:36 »
Ja ogólnie mam swoje rzęsy długie, więc tusze wydłużające odpadają bo wyglądają strasznie  :lol:  kiedyś używałam tuszu stylisty z avonu i jest dość dobry, a teraz mam tusz 2000 calorie, i jest super, jeśli ktoś chce pogrubić swoje rzęsy to jak najbardziej polecam :)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
tusze do rzęs
« Odpowiedź #47 dnia: 2006-11-28, 22:31:15 »
a mi wlasnie po czesci chyba ten chanel ostatni :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
tusze do rzęs
« Odpowiedź #48 dnia: 2006-11-30, 00:38:41 »
jeszcze jedno pytanko :wink:
ktora firma ma w ofercie fajne tusze Turkusowe, wiem ze Estee Lauder miala ale one byly limitowane i tez chyba niezbyt dobre
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
tusze do rzęs
« Odpowiedź #49 dnia: 2006-11-30, 01:01:28 »
Były w oriflame - nie wiem czy jeszcze są, bardzo ładny kolor.
Ja kupiłam kiedys na targu, śliczny turkusik, taki za 4 zł i nawet się skubany trzymał :)
„Spür die Melodie der Community“

Offline madzuuusia

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 117
tusze do rzęs
« Odpowiedź #50 dnia: 2006-11-30, 10:30:42 »
ja mam teraz tusz CLINIQUE i powiem  ze jest dobry, ale nie bardzo dobry dlatego skusze sie na ten MAYBELINE XXL jak tak jest chwalony

Gość

  • Gość
tusze do rzęs
« Odpowiedź #51 dnia: 2006-11-30, 18:38:15 »
Cytat: "madzuuusia"
ja mam teraz tusz CLINIQUE i powiem  ze jest dobry, ale nie bardzo dobry dlatego skusze sie na ten MAYBELINE XXL jak tak jest chwalony


też tak uważam,chociaż jak go używałam poraz pierwszy to byłam zachwycona! ale potem kupiłam sobie tusz z Astora i był dużo lepszy i tańszy :)

Gość

  • Gość
usz
« Odpowiedź #52 dnia: 2006-12-02, 00:38:18 »
"HYPNOSE" Lancom'a jest the best :D wydluza maksymalnie rzesy :D

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
tusze do rzęs
« Odpowiedź #53 dnia: 2006-12-03, 21:48:58 »
Ja mam teraz maybline high sky curlves czy jakos tak i jest taaaaaaaaaaaaaak beznadzijny ze co sie maluje to klne jak glupia... moze niebawem kupie jakis inny jak bede miala jakas $ i ten w koncu wyrzuce... na tory za moim akademikiem wrrrrrrrrrr


Pozdrawiam :) Żanciak
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
tusze do rzęs
« Odpowiedź #54 dnia: 2006-12-03, 21:49:44 »
a tak poza tematem... gdzie kupujecie te wszystkei Lancomy, Diory itp... w sephorze czy moze macie jakies tansze zrodla? :>
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
tusze do rzęs
« Odpowiedź #55 dnia: 2006-12-03, 23:12:41 »
ja te firmówki zawsze kupuje na bazarze,że ponoć oryginalne tylko przemycone ze strefy bezcłowej ( czy coś w tym stylu ;) )i przykładowo kupiłam błyszczyk Diora kolor taki różyk ze srebrnym połyskiem, poszłam porównać do perfumerii w której pracuje moja koleżanka - i rzeczywiście niczym się nie różnił ! tylko ceną 25 zł / 95 zł :D
Tak samo tusz chanel ( choć w ogóle mi nie pasują te tusze firmówki :( ) - za 20 zł / w sklepie firmowym około 90/100 zł
perfumy tez kupuje "bezcłowe" i sa oki :)
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
tusze do rzęs
« Odpowiedź #56 dnia: 2006-12-13, 19:35:48 »
Z maybline są złe tusze,hmm,mi pasowały z avonu no i oczywsicie fenomenem dla mnie jest Max Factor 2000 calorii  :lol:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
tusze do rzęs
« Odpowiedź #57 dnia: 2006-12-13, 20:31:55 »
Cytat: "majlo17"
Z maybline są złe tusze,hmm,mi pasowały z avonu no i oczywsicie fenomenem dla mnie jest Max Factor 2000 calorii  :lol:


w sumie tez bym mogla sprobowac ale jedynie odmiane curling :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
tusze do rzęs
« Odpowiedź #58 dnia: 2007-01-02, 22:29:08 »
potwierdzam Max Factor 2000 calorie- opcja z podkręcającą szczoteczką REWELACJA, a dla osób preferujących delikatniejszy makijaż, ale za to stawiających na rzęsy idealnie rozdzielone - Masterpiace (przepraszam jężeli przekręciłam nazwę, nie pamiętam pisowni) tejże firmy

Gość

  • Gość
tusze do rzęs
« Odpowiedź #59 dnia: 2007-01-02, 23:05:06 »
Ja sobie chwalę dwie...Estee Lauder  MagnaScopic & Mary Kay Signature Ultimate Mascara. Pierwszy maksymalnie wydłuża...a drugi wydłuza i maksymalnie pogrubia...po 2-3 warstwach mamy efekt teatralnych rzęs dlatego używam go tylko na specjalne okazje  :wink: