Autor Wątek: skóra alergika  (Przeczytany 13744 razy)

Gość

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-11-23, 09:00:58 »
Cytat: "GOSIACZKA"
Cytat: "linek"
clinique :lol:


kupilam tydzien temu kremik z clinique bo wydawalo mi sie ze to super firma. krem do suchej skory i mieszanej. i po uzyciu jego bylam tak  8O  zdziwiona. zamiast nawilzac to czuje sciaganie  :? . czy wy tez macie podobne doswiadczenia? i jaki krem mi polecacie? lancome chce kupic duzo osob sie wypowiada pozytywnie wiec chyba lancome kupie sobie.


Co do Clinique to zauważyłam, że oni lubują się w dodawaniu alkoholu denaturowego. Może stąd to ściagnięcie?
Zobaczcie ich zestawy 3 kroków. Miałam zestaw dla cery mieszanej. Tonik to czysty alkohol  8O Niestety, nie nadaje się do użytku :(

Gość

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-11-23, 09:12:26 »
Cytat: "linek"
clinique :lol:


bardzo dobra firma ale tez bardzo droga
z tanszych polecam
np. Eris seria dla alergikow
lub dr. Rimpel

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
skóra alergika
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-11-23, 09:50:40 »
Polecam także La Roche Posay, Physiogel, SVR, krem do cery naczyniowej BioProtectiv z firmy Thalgo, Krem gaszący zaczerwienienia z Mary Cohr
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
skóra alergika
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-11-23, 12:04:26 »
rzeczywiscie toniki z cliniqua sa na bazie alkoholu i zluszczaja , jesli chodzi o lancome to na zime polecam Benfait multi action, bardzo fajna konsystencja i sklad  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-11-23, 14:16:40 »
mi akurat służy Oceanic AA
ale rowniez spotkałąm sie z negatywnymi opiniami
kazdy musi dopasowac dany produkt do siebie

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
skóra alergika
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-11-23, 23:30:46 »
dlatego szukam caly czas czegos lepszego od najlepszego :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
skóra alergika
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-11-24, 00:16:06 »
dla cery allergicznej bardzo fajna jest emulsja Soothing Face Lotion z Janssena(jest też kremCalming Sensitive), własnie dostarczyłam ją do koleżanki, która ma uczulenie generalnie na wszystko tzn po nałożeniu kremu od razu żywo czerwona buzia i pieczenie, po pierwszym uzyciu ładnie nawilżyła i uspokoiła skórę także efekt widac od razu :)
a klientkom z taką cera polecam zawsze pharmaceris, i la roche posay ewentualnie Oceanica jeśli jeszcze nie próbowały - bo co jak co ale jednak czasami sie sprawdza przy takich skórach.
„Spür die Melodie der Community“

Gosiaczka

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-11-24, 08:04:04 »
mi wlasnie oceanica pomogla, mialam uczulenie na krem z dermiki i oceanica uratowala zycie. a tak to algi sa chyba najlepsze

Gosiaczka

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-11-24, 15:12:57 »
Cytat: "linek"
rzeczywiscie toniki z cliniqua sa na bazie alkoholu i zluszczaja , jesli chodzi o lancome to na zime polecam Benfait multi action, bardzo fajna konsystencja i sklad  :wink:


chodzi o ten? http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/catalog/product1.aspx?prdcode=201021&categorycode=AXESkincare^F1_Moisturizers^F2_Moi_DrySkin&vname=name&rtlid=WELLBEING

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
skóra alergika
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-11-24, 16:01:54 »
tak to ten :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gosiaczka

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-11-24, 16:11:04 »
a uzywalas go. szukam cos dobrego do swojej buzki

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
skóra alergika
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-11-24, 16:12:54 »
mam próbke tego toniku w takiej ślicznej małej butelce, ze aż szkoda uzywac:D dla mojej skóry jest super ale dla wrazliwych raczej bym nie polecała tzn chodzi mi o clinique
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
skóra alergika
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-11-24, 17:02:25 »
Cytat: "GOSIACZKA"
a uzywalas go. szukam cos dobrego do swojej buzki

mam ten kremik, co prawda na razie uzywam go na noc a na  dzien pure focus matujacy, ale na zime kto wie  :D
a jaka masz cere  :?:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gosiaczka

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-11-24, 17:06:00 »
mieszana. czolo tluste i brota tez a reszta sucha jak pieprz. pod oczami szczegolnie

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
skóra alergika
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-11-24, 17:25:24 »
no to polecic Ci moge stosowanie tego kremiku tak jak ja , albo nanos go w miejsca szczegolnie suche :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))