Autor Wątek: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?  (Przeczytany 48020 razy)

Offline ankaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #30 dnia: 2011-07-19, 00:31:49 »
ja mam  inails,,chyba pierwsze jakie powstały nie  są w pędzelku jak lakiery ,nakładam jak zwykły żel clear,robiłam kilka razy

może nie rewelacja bo jak wiadomo pierwsze  silikony w branży, konkurencji zawsze łatwiej ale super się trzymają

jak oglądam fora i czytam o lakiero żelach ,easy ofach  czy silikonach to doszłam do wniosku ,że jest to samo!! tylko pod inna nazwą

Offline agnes

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #31 dnia: 2011-07-22, 20:01:03 »
Czy pracuje któraś z Was na star nails, ile utwardza się bazę, kolor oraz top, bo słyszałam różne wersje. Proszę o pomoc:)

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #32 dnia: 2011-07-31, 10:32:40 »
Najlepiej spytać u źródła czyli u producenta,bo to będzie najbardziej wiarygodna odp.

Offline agnes

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #33 dnia: 2011-08-01, 21:45:40 »
Daria hihi tylko oni sami nie wiedzą, bo każdy podaje w siedzibie inne wersje, na filmiku ich jest inny czas, a Panie w sklepie też co innego :lol:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #34 dnia: 2011-08-02, 01:30:32 »
to bym sobie odpuściła firmę z takim bajzlem...  :smellie_oooo:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline modliszka26

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 152
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #35 dnia: 2011-08-20, 21:57:17 »
zrobiłam sobie pierwszy raz  manicur hybrydowy polowe paznokci mam wymalowanych lakierami z ale paznokcie a 2 polowe  z firmy silcare,  z ale paznokcie super się nakłada z silcvara są lejące i ciężko ten żel dobrze wymieszać  żeby kolor był jednolity . zobaczę jak się trzymają ;-)

Offline gosha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #36 dnia: 2011-11-11, 22:02:58 »
Czy któraś z Was wykonuje hybrydowy lakierami Geleration z Jessici? jakie wrażenia?

Offline Kosmetolog

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #37 dnia: 2011-11-12, 08:59:48 »
JA pracuje na żelach Harmony Gelish  soak off:)
Ja i moje klientki jesteśmy nim zachwycone. Zanim zdecydowałam się na zakupienie jakichkolwiek soak off przetestowałam na sobie u różnych kosmetyczek kilka firm, by mieć pewność, że moje klientki będą zadowolone. Za pierwsz y razem, gdy kosmetyczka nałożyła produkt na paznokcie, już praktycznie pod wieczór wszystko mi zeszło. Odpryskiwało, podchodziło powietrzem. Dwa kolejne razy wszystko z pozoru było okej, ale po tygodniu paznokcie traciły połysk, robiły się matowe. Strzałem w 10 były żele soak off Harmony. Jestem w nich zakochana. Praktycznie większość moich klientek, gdy spróbowały pierwszy raz to odwiedzają mnie regularnie. Tak naprawdę trwałość tego produktu zależy od dyscypliny klientki, jak również a może przede wszystkim od rodzaju paznokci. Mam klientki które na ponowne założenie przychodzą co dwa tygodnie, tak jak zaleca producent. Jednak większość z nich przedłuża ten termin do 3-4 tygodni. Zauważyłam, że produkt trzyma się lepiej na krótkich paznokciach. Gdy paznokcie są już bardzo długie, częściej zdarza się, że jeden  bądź dwa paznokcie złamią się tuż nad opuszkiem, w najsłabszym miejscu.
Moje koleżanki po fachu pracują na różnych markach jednak każda z nich w większości jest zadowolona. Jedyny wniosek jaki nasuwam mi się odnośnie lakiero- żeli i ich trwałości to mimo wszystko odpowiednia ich aplikacja, najważniejsze by zalać wolny brzeg paznokcia. Nie ma się co zrażać, trening czyni mistrza:) Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i polecam:))

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #38 dnia: 2011-12-08, 10:58:49 »
Czy pracuje któraś z Was na star nails, ile utwardza się bazę, kolor oraz top, bo słyszałam różne wersje. Proszę o pomoc:)
zakupiłysmy te lakiero-żele....dostałam informację,że każdą warstwę utwardza się 2 min...jak utwardzisz 3 min to się nic nie stanie-poza tym,że będziesz mieć pewność że lakier się lepiej utwrdził w miejscach gdzie był troszkę grubiej nałożony:)

Offline salonnet

  • Kosmetyka-praca i pasja, sport-drugie życie.
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Robię tylko to-co lubię:D
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #39 dnia: 2011-12-13, 15:26:56 »
U nas lakiery hybrydowe się nie przyjęły. Klientki stwierdziły że jednak nie ma to jak żel którym można stukać,pukać i nic się nie dzieje :lol: Fajnie to wygląda,ale jeśli ktoś robi naturalnie żelki wygląda to identycznie z tym że przy np złamaniu paznokcia w hybrydzie nie ma opcji przedłużenia paznokcia-skraca się wszystkie pazurki do jednej długości albo nadkłada się na szablonie lub tipsie żelem-ale znowu tu się koło zamyka bo wracamy do żelu. Przy każdej metodzie jest za i przeciw bardzo wiele ale ja jestem za żelem. Żeby ładnie wyglądały trzeba je zrobić maxymalnie po 3 tygodniach na nowo i cena musiałaby być podobna do żelu żeby nie stracić na tym więc się nie opłaca-bo np klientka chodzi na pazury od 3-5 a czasem nawet więcej tygodni i nic się jej nie dzieje z żelem. Oprócz tego że jak są mega odrośnięte wyglądają paskudnie :?
Kosmetyczka Klaudia

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #40 dnia: 2011-12-21, 00:24:27 »
Żeby ładnie wyglądały trzeba je zrobić maxymalnie po 3 tygodniach na nowo i cena musiałaby być podobna do żelu żeby nie stracić na tym więc się nie opłaca-bo np klientka chodzi na pazury od 3-5 a czasem nawet więcej tygodni i nic się jej nie dzieje z żelem. Oprócz tego że jak są mega odrośnięte wyglądają paskudnie :?


Przykład ( ceny w moim salonie)
Odnowa żelu : Koszt 90zl - czas wykonania 1,5h
Zmiana hybrydy/załozenie nowej ( ta sama cena) :Koszt wykonania 60zł - czas 30min.

Obydwie usługi wykonywane sa u nas średnio co 3 tyg ( mówie o jednostce)
Pytanie: CO się NIE opłaca?  :nono:

Klientka z zelem: w ciągu 1,5h zarabiam 90zł
Klientka z hybrydą: w ciągu 1,5h zarabiam 180zł czyli 2x tyle...
Koszt wykonania paznokci żelowych na 1 klientkę (odnowa french) - średnio 20zł
Koszt wykonania hybrydy na 1 klientkę ( french lub 1 kolor) - średnio 4zł

Ponawiam pytanie: CO się NIE opłaca?
 :wink:

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #41 dnia: 2011-12-31, 16:54:54 »
Lakiero żelem tudzież żelem. Jeśli miałaś kiedyś przedłużone lub chociażby wzmacniane żelem pazury wiesz o czym mówię.
Bella żel się spiłowuje-to prawda,że łatwo jest przepiłować płytkę,ale hybryd???odmaczasz i tyle-zadnych uszkodzeń nie ma :wink:

Offline salonnet

  • Kosmetyka-praca i pasja, sport-drugie życie.
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Robię tylko to-co lubię:D
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #42 dnia: 2012-01-03, 19:05:43 »
Jak dla mnie się nie opłaca... :wink: Żel u nas 70zł-60min wypełnienie,w między czasie można wpaść na drobną korektę dla stałych klientek która kosztuje parę złotych ALE dla mnie lepiej spiłować żel-nie mówię tu o przepiłowaniu płytki bo jak ktoś robi takie rzeczy to po prostu nie ma zielonego pojęcia o robieniu paznokci metodą żelową... A w hybrydzie topisz palce (w tym część dłoni) w acetonie który jak dla mnie sam w sobie jest niszczący... no ja jestem zwolenniczką żelu i jestem otwarta na nowe metody i jeśli byłaby lepsza to na pewno bym się nad nią zastanowiła na dłużej ale po prostu nie było na nią chętnych... jest tak samo dużo plusów jak i minusów w każdej metodzie....  :wink:
Kosmetyczka Klaudia

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #43 dnia: 2012-01-04, 10:41:22 »
jakto "topisz palce" w acetonie??maczasz wacik i kładziesz na paznokiec i zawijasz folią.to jak to topisz częśc dłoni??są specjalne płyny tez do ściągania(z acetonem oczywiście) ale nie wysuszają tak skóry jak czysty aceton...jeśli ktoś umie ściągać hybryd to nigdy nie stanie się klientce krzywda :nonono:

Offline Biogaleria_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: lakiero żele- czy lepiej tradycyjny żel?
« Odpowiedź #44 dnia: 2012-04-18, 21:02:36 »
Tak to z tymi nowinkami bywa. Fajnie się zapowiada, ale efekt nie jest taki jak oczekujemy. Też raczej polecam zwykłe żele i lakier.