Autor Wątek: Help! Powiększanie biustu.  (Przeczytany 10367 razy)

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Help! Powiększanie biustu.
« dnia: 2012-01-19, 16:18:03 »
Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała jakieś preparaty na powiększanie biustu? Interesują mnie wszelkie metody i ich skuteczność. Wiem, że tabletki mają powodować zwiększenie poziomu estrogenów. To działa? Czy istnieją zabiegi gabinetowe (bez skalpela), które wspomogłyby taką kurację?
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-01-19, 19:31:36 »
Miałam robiony zabieg z wykorzystaniem kosmetyków na bazie czystego miąższu aloesowego z porządnym masażem wokół biustu. Efekt? Biust był bardziej uniesiony i "zebrany" do środka. Taki niewidzialny stanik :)

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-01-20, 23:19:33 »
Brzmi fajnie - jakiej firmy był to zabieg?

Dziewczyny - pomocy.
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-01-21, 08:41:23 »
To był zabieg z użyciem kosmetyków na bazie czystego miąższu aloesowego firmy Forever living products, ale myślę, że duże znaczenie miał ten masaż (bardzo mocny i bolesny,ale z efektami :))
« Ostatnia zmiana: 2012-01-21, 08:44:36 wysłana przez enigma »

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #4 dnia: 2012-01-24, 13:45:38 »
Bella z marki PUPA są produkty powiekszajace piersi, z  tego co wiem mega skuteczne, ale też trzeba je stosować systematycznie.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #5 dnia: 2012-01-25, 12:42:51 »
Oj byłabym systematyczna na 100% ale czy na pewno warto? Nie chcę placebo  :frown:
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #6 dnia: 2012-01-27, 16:55:49 »
Bella, osobiscie nie uzywalam, ale wiem,że dzieki temu produktowi piersi sa jedrniejsze bardziej uniesione i pelniejsze, to sa opinie moich kolezanek.Mozesz przeciez sprobować, nikt nie kaze Ci tego uzywac cale zycie.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #7 dnia: 2012-01-27, 23:14:26 »
 :przytul:
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-01-16, 14:26:05 »
Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała jakieś preparaty na powiększanie biustu? Interesują mnie wszelkie metody i ich skuteczność. Wiem, że tabletki mają powodować zwiększenie poziomu estrogenów. To działa? Czy istnieją zabiegi gabinetowe (bez skalpela), które wspomogłyby taką kurację?
moja kolezanka brala tabletki na powiekszanie biustu i wcale nie nie pomogly;p pieniazki wyrzucone w bloto.
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Kamikarze24

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #9 dnia: 2014-02-11, 17:48:43 »
Miałam robiony zabieg z wykorzystaniem kosmetyków na bazie czystego miąższu aloesowego z porządnym masażem wokół biustu. Efekt? Biust był bardziej uniesiony i "zebrany" do środka. Taki niewidzialny stanik :)
Dobry sposób na większy biust.
Nie pozycjonujemy się

Offline Salon Olwin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #10 dnia: 2014-03-20, 11:07:10 »
Hej hej  :wink:
Ja w swoim salonie zainwestowałam w masażer próżniowo-wibracyjny do ujędrniania i powiększania piersi. Jest to nowość w Lublinie. Dużo osób o tym nie słyszało i dopytuje się o co właściwie chodzi. A powiem, że to dość popularny temat, bo był omawiany dwa razy w rozmowach w toku i tvnstyle.

Offline nosleep

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #11 dnia: 2014-12-04, 21:20:31 »
mówią, że co małe to piekne ;) lub najlepiej się pieści co się w rękę zmieści ;)

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #12 dnia: 2017-01-09, 13:07:17 »
Ćwiczzenia dają pewien efekt jednak u mnie przestały wystarczać. Mianowicie jestem młodą mamą i zauwazyłam u siebie znaczne zmniejszenie jędrności biustu. Czy ktoś dobry mógłby mi tutaj polecić jakiś dobry kosmetyk, który rzeczywiście da efekt powiększenia biustu?
Czy jest w ogóle coś takiego?

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #13 dnia: 2017-01-11, 10:20:43 »
ECK, czasem potrzebny jest czas.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Help! Powiększanie biustu.
« Odpowiedź #14 dnia: 2017-01-30, 13:29:38 »
ECK, czasem potrzebny jest czas.

No u mnie z wiekiem raczej się już biust nie powiekszy. Ogolnie poczytałam sobie opinii dziewczyn na forum i postanowiłam zamówić sobie serum Frashe na biust, ponieważ ostatnio bardzo sobie je chwalą na róznych forach i blogach. Tanie nie było ale postanowiłam odżałować trochę kasy.

Zaczęłam sie smarować kilka dni temu. Napiszę za jakiś czas czy jest efekt czy nie. Ogólnie pierwsze wrażenia pozytywne poniewaz delikatnie pachnie, ma przyjemną konsystencję oraz nawilza skórę.