Autor Wątek: żEL - który wybrać?  (Przeczytany 216775 razy)

Aguś

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #135 dnia: 2005-11-23, 08:54:16 »
SPN? U dystrybutorów tej marki. Najlepiej spytac o dystrybutorów wlasciciela czyli Sylwię z Beautica. www.beautica.pl

Inm dopiero wprowadzilo zele tak więc nie wiem czy juz są w hurtowaniach-warto spytac Pania Emilię.

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #136 dnia: 2005-11-23, 09:25:27 »
Cytat: "damaris"
A gdzie można zakupić te żelki kolorowe SPN?
czy można łączyć je z clearem innej firmy, np. christrio?

pozdrowionka :)


Mozna :)

Offline Ania_G

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Kierownik Działu Szkoleń abc nailstore katowice
Odp: Jakie żele
« Odpowiedź #137 dnia: 2005-11-23, 13:22:01 »
Cytat: "roksi21"
Cześć dziewczyny.Mam pytanko na pewno mi pomożecie.Jestem początkująca nie wiem jaki żel mam stosować.Bass Cosmetik,Rendevous czy Aktiv. Chodzi mi o żele 1 fazowe.Pozdrawam


Żele jednofazowe Bass są bardzo fajne i ciesza sie coraz wiekszym uznaniem.. Do budowania z jednofazowych żeli z Bass Cosmetics jest świetny P1, który nie spływa ze wzgledy na to ze jest bardzo gesty, ale jednoczesnie superłatwo sie nim pracuje bo jest miekki, jakby kremowy i nie ma trudności w nakłądaniu, pięknie sie poziomuje.
Troszkę żadszy jest zel P+1S, doskonały do wtapiania ozdób, czy jako wykończeniowy.
Natomiast m.in. do podbijania bieli poprzez nasycenie koloru naturalnej płytki jest doskonały żel P+R1S, o różowo- krystalicznym kolorze.

Wszystkie żele z BAss Utwardza sie 2 min. Jedynie ostatnio wartwe utwardzaj 3-4 min .
Żele sa naprawdę doskonale i najwyższej jakości, a ich przystępna cena (80zł za 15ml) bierze sie stąd, że chodź sa amerykańskiej produkcji sa pakowane w polsce.

W systemie żelowym Bass Cosmetics po odtłuszczeni naturalnego paznokcia musisz pamiętac  o użyciu primera żelowego (9ml w cenie 25zł)

Większość żeli BAss dostępna jest w sklepie  http://beautify.pl
Anna Gembala-Papież
Mistrzyni Polski Nail Desing 2008,2009 i 2010
II Vicemistrzyni Międzynarodowa 2009 i II Vicemistrzyni Europy 2009

GALERIA: http://galeria.beautify.pl/Ania.html
http://abc-nailstore-katowice.pl

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #138 dnia: 2005-11-24, 07:50:34 »
:D  Dzięki bardzo za odpowiedzi  :D

Spojrzałam sobie do sklepiku Beautica, ale niestety nie znalazłam tych kolorowych żelków  :cry: .

Ps. Czy w okolicy Zielonej Góry jest już dystrybutor SPN?

Pozdrowionka  :wink:

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #139 dnia: 2005-11-24, 09:57:14 »
na stronie Beauticy nie ma produktów SPn,będą na nowej stronie,która się robi..

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #140 dnia: 2005-11-24, 20:12:14 »
a moze jakis ladny mleczny kolor :) np w polaczeniu z holo :) i moze bedzie wiecej propozycji do tego kryjacego  :wink:

emiliaj

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #141 dnia: 2005-11-24, 20:21:19 »
nowe zele INM sa swietne, kupujesz normalne zele clear, white i pink i poprostu mieszasz z kolorowymi akrylami tej firmy. Wychodza bosko:)

Aguś

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #142 dnia: 2005-11-25, 00:34:10 »
Pani Emilio a czy jest juz jakas stonka gdzie mozna luknąc sobie na te zele? To jednofazówki?

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #143 dnia: 2005-11-25, 00:44:29 »
Activ juz ma takie cus....do robienia kolorkow:)  :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #144 dnia: 2005-11-25, 09:41:41 »
dobra Emilia a jakies sa do tego specjalne zasady tego mieszania i gdzie te zele moge kupic ja cos ostatnio na elegance zamawialam ...  i zele z akrylami :)  nie robie akryli wiec  za bardzo nie wiem co i jak :) chyba nie puder do zelu  :wink:

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #145 dnia: 2005-11-30, 16:17:53 »
Aniu byłam u Ciebie na stronce i w dziale galeria macie sliczne fotki i te pazurki zelowe french na jakim rose sa robione?? bo ciagle kupuje nowe kryjace zele  :wink:

Offline Ania_G

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Kierownik Działu Szkoleń abc nailstore katowice
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #146 dnia: 2005-12-02, 00:03:27 »
Cytat: "Krakowianka"
Aniu byłam u Ciebie na stronce i w dziale galeria macie sliczne fotki i te pazurki zelowe french na jakim rose sa robione?? bo ciagle kupuje nowe kryjace zele  :wink:


To chyba do mnie?? ;)

Nie do końca wiem o które zdjęcie Ci chodzi.. Chodzi ci o samą koncówkę french różową? czy o rózowy budujący kryjący, który sie nakłada na płytkę??
Jesli o french, to akurat na zdjęciu jest koncóka wymodelowana kolorym akrylem, zrobiłam tam mix róznych proszków i brokatów i taki kolor wyszedł ;) reszta zalana i wymodelowana żelem krystalicznym, ale łądny i podobny kryjący różowy żeli kolorowych jest tzw: jasny róż
Co do budujących kryjących sa: P french,który jest kryjący jasnorózowy, rozjaśniający płytkę i PP, różowy kryjący, który jest w kolorze naturalnej płytki :) Ten jasniejszy P french jest lepszy jesli chcesz nim równiez utwardzac naturany paznokcieć.. :)
Anna Gembala-Papież
Mistrzyni Polski Nail Desing 2008,2009 i 2010
II Vicemistrzyni Międzynarodowa 2009 i II Vicemistrzyni Europy 2009

GALERIA: http://galeria.beautify.pl/Ania.html
http://abc-nailstore-katowice.pl

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #147 dnia: 2005-12-26, 13:04:39 »
Wiolcia....ale mam zapłon...ahhah na koniec roku dostrzeglam pytanko do mnie :wink:  najlepiej podejdż i zobacz co mamy w ofercie.
Dobierzemy zelik w zaleznosci od techniki jaką stosujesz i gestosci jaka preferujesz. U nas zakup z doradztwem gratis :wink: W niedlugim czasie bedą rowniez piekne zestawy gold i silver....miodzio....
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
zmiana żeli
« Odpowiedź #148 dnia: 2006-01-24, 16:40:21 »
Witam! od 8 miesięcy zakładam tipsy(żelowe) .Pracuje na produktach  firmy Lady's Nails i chciała bym zmienić firmę .I tu proszę o pomoc-Czy mógł by mi ktoś doradzić  dobrą firmę?(cena nie jest istotna)Co do firmy którą obecnie stosuje nie mama większych zastrzeżeń no ale...chciałabym spróbować czegoś innego

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #149 dnia: 2006-01-24, 18:26:46 »
A zadałas sobie trud poczytania forum? Chyba nie ;), prawda? Bo jakbyś sobie zadała do wiedziałabyś, że mówi i poleca się tu najczęsciej żele firm takich jak:
CHRISTRIO
BASS
SPN
ALESSANDRO (tak chyba się pisze ;))
to takie co mi od razu do głowy przyszły. Mimo, że z żelami mam tyle wspólnego co z mercedesami to dzięki czytaniu forum choć firmy znam :D.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...