Autor Wątek: Cennik usług  (Przeczytany 51115 razy)

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-03-17, 09:21:25 »
Regulacja brwi 20zł. to chyba przesada
Drugi raz na pewno bym nie poszła :wink:  :wink:  :wink:

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-10-25, 18:16:03 »
Uwazam,ze trzeba cenic swoja prace.Ceny dostosowuje sie do kosmetykow na ktorych sie pracuje,pracy,jaka sie wklada i klienteli.Mam klientki,kore jak nie zostawia 250zl to uwazaja,ze nic nie mialy zrobione :lol: wole dobrej jakosci kosmetyki.Rezultat lepszy,klientka zadowolona.Wola wiecej zaplacic i miec porzadnie zrobione niz grosze za tandete.Gabinet z takimi cenami,a jeszcze obslugiwane przez praktykantke?????? Ciekawe na jakich kosmetykach :lol: O dezynfekcji zapewne tez nie slyszaly.Brrrrrr...

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Ceny zabiegów
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-10-26, 08:44:16 »
Cytat: "annLee"
Ceny dostosowuje sie do kosmetykow na ktorych sie pracuje,pracy,jaka sie wklada i klienteli.

Wlasnie.
Mam taka znajoma, ktora za identyczne zabiegi bierze 2x lub wiecej. Argumentuje to tym, ze jej klientki, gdyby za zabieg wziela 100-150 zl. pomyslalyby, ze naozyla im byle co, wiec musi dostosowywac ceny do ic wymagan ;).

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-10-27, 17:57:04 »
zgadzam sie z Doris trzeba brac kilka waznych spraw pod uwagę ustalając cene, :)

Aguś

  • Gość
Ceny zabiegów
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-10-27, 23:40:01 »
Cytat: "ellobob"
Jest to gabinet w jednej z dzielnic Wrocławia  i o dziwo jest tam troche klientów. Właśnie sie dowiedziałam że moja koleżanka tam manicure i tipsy robiła i jest bardzo zadowolona z efektów. gabinet ten powstał w październiku 2004 roku. Gdyby zakład był nie opłacalny to by nikt tam nie pracował. Coś w tym musi być.
Ja sie dziwie że szokują was takie ceny. Są normalne zakłady bardzo ładne które mają bardzo kożystne ceny i promocje (zawodowe kosmetyczki tam pracują). Są też takie salony które mają podpisane umowy ze szkolami kosmetycznymi. Dużo jest tam praktykantek i to one robią zabiegi. Ceny są tam bardzo niskie a klientki zadowolone (ale nie wiedzą że to praktykantki robią). W tym salonie tipsy kosztują 15 zł, przebicie pępka 15 zł a uszu 8 zł itd.  :lol:


Dla mnie to śmiech na sali... te ceny nie są w stanie pokryc kosztów  dobrych kosmetyków i prawidlowej higieny. Jestem ciekawa czym przebijają tam pępek. Narzedzia- dam sobie rece uciąc- ze nie są sterylne.
A tipsy za 15 zl... same tipsy dobrej jakości kosztują tyle wiec nie róbmy sobie jaj :yukspit:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Ceny zabiegów
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-10-28, 00:08:24 »
nio jak to od czego?od cen hahahahah 15 zl za tipsy 8O ...paranoja
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-10-29, 22:07:33 »
Ostatnio spotkałem kilka salonów prawie jeden obok drugiego w całej europie chyba nie ma lepszych.Ceny jeszcze lepsze i klientów 0 . A jak a poco jeszcze bendą marmury brudzić.Tam nigdy nie było i pewnie nie będzie klientów.Coraz więcej jest takich salonów inie tylko.Może któraś z was wie jak to się utrzymuje.Salony istnieją ok 6 lat.A może warto propagować takie.A jak wy byście strzeliły takie ceny.Jak to jest? jeden bierze niskie ceny nie może się utrzymać na rynku drugi nie ma klientów i się trzyma.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: porady
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-10-31, 07:59:20 »
Cytat: "obsługa forum"
.Jak to jest? jeden bierze niskie ceny nie może się utrzymać na rynku drugi nie ma klientów i się trzyma.

A slyszales kiedys o pralniach pieniedzy?

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Ceny zabiegów
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-01-06, 20:39:14 »
Cytat: "Shelly"
I co te dziewczyny potrafia po pol roku nauki????Boshe jak tak mozna :/ Nie ellobob, tak nie wolno. te dziewczyny nie maja uprawnien do wykonywania zawodu. A gdyby cos sie stalo? Gdyby klientka pozwala taka kosmetyczke do sadu..? Boshe, jak mozna nie miec na tyle wyobrazni.. 8O


każda szkoła kosmetyczna wysyła na praktyki w drugim semestrze nauki
po  za tym w pierwszym semestrze jest dużo zabiegow
masaż{cały tzn wszystkie części ciala]
henna
demakijaż
manicure
i coś jeszcze mialam

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Ceny zabiegów
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-01-06, 21:19:16 »
ja zaczelam wwe wrzesniu i juz mialam masaz twarzy, dloni, stopy, manicure, pedicure, henne brwi i rzes
a praktyki mam po roku miesiac na lato :wink:

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Ceny zabiegów
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-01-06, 21:23:33 »
Cytat: "talencja"
ja zaczelam wwe wrzesniu i juz mialam masaz twarzy, dloni, stopy, manicure, pedicure, henne brwi i rzes
a praktyki mam po roku miesiac na lato :wink:


bo na dziennych  są po roku w wakacje :)
a na zaocznych są w trakcie 2 sem
mialam jescze depilacje woskiem

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-01-12, 20:25:42 »
Ja biorę tak:
Ragulacja-10zl
Henne rzęsy-10zl
henna brwi-15zl
wosk całe nogi-100zl
łydki do kolan-40zl

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Ceny zabiegów
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-01-12, 21:51:56 »
bo na dziennych  są po roku w wakacje :)
a na zaocznych są w trakcie 2 sem
mialam jescze depilacje woskiem[/quote]

ja takze mialam depilacje, ale sama nie dalam sie depilowac :wink:

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-01-14, 20:20:55 »
Jak ja miałam praktyki, niedopuszczlne było niepoinformowanie klientki, ze jestem praktykantką i pytanie czy moge być obecna przy zabiegu.

Gość

  • Gość
Ceny zabiegów
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-11-25, 17:30:45 »
Dziewczyny co Wy na to aby odświeżyć ten temat? Właśnie jestem na etapie otwierania własnej działalności i musze zrobić jakiś cennik chciała bym miec jakieś porównanie wiem, że ceny są zróżnicowane ale prosze Was o pomoc:)