Autor Wątek: Zielona Góra - szkoły kosmetyczne  (Przeczytany 31550 razy)

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« dnia: 2006-05-18, 09:49:34 »
Wiem że Was mecze juz strasznie dziewczyny :wink:  ale chciałabym sie dowiedzieć jeszcze czegoś o szkole kosmetycznej Prestige Cena jest zachecajaca ale nie wiem jak z nauczaniem, wyposażeniem. W internecie to wszystko wygląda bardzo ładnie ale jak jest naprawde?

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-05-18, 22:04:51 »
Tak w skócie to syf, co jest niedopuszczalne w szkole kosmetycznej moim zdaniem i bardzo mało profesjonalizmu. W podobnej cenie polecam jak juz w Zielonej Górze szkołe TREND. Osobiscie nie chodziłam ale znajoma tam chodziły i były na kilku kursach. pełen profesjonalizm. ja byłam w samej szkole i jest bardzo ładna i elegancja w środku. Ta szkoła jest na ul. Wyszyńskiego. Warto zajśc i się dowiedziec co i jak.

http://www.szkolakosmetyczna-trend.com/ a jeszcze podaje stronę internetową. Tylko jak sie otworzy to trzeba kliknąc polish version :)
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-05-18, 22:16:23 »
a ile tam sie płaci?? bo na stronie chyba nie ma takich informacji Pozatym zajecia odbywaja sie 2 razy w miesiacu to naprawde bardzo malo

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-05-18, 22:22:27 »
2 razy w miesiacu to chyba zaoczne :D A moja przyjacióka z klasy w tym roku tam idzie i z tego co pamietam to bedzie płaciła 160 złotych miesiecznie. Ale nie jestem pewna na 100 procent. Ale słyszałam ze ta szkoła jest lepsza od medyka. no i kursy paznokci maja za 3 metody 600 zł i kursy sa prowadzone w cztery oczy. a w prestige'u na kursie jakis czas temu na jedna pania prowadzącą przypadło 16 dziewczyn... no nei wiem jak mozna sie nauczyc tipsów w ten sposób :) Najlepiej jak byś podeszła do tej szkoły i sama porozmawiała. Pani w sekretariacie sympatyczna. pokazuje sale itp.  Spróbuj.. lepiej dobrze sie zastanowic przed podjęciem decyzji. Idź do jednej i do drugiej szkoły i wtedy sobie wybierz. ja byłam w prestige'u i naprawde nie podobało mi sie pod zadnym wzgledem. No ale decyzja należy do ciebie. Pozdrawiam cieplutko :)
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-05-18, 22:30:25 »
No ja niestety musze isc na zaoczne i musze kierowac sie tez niestety ceną Czy orientujesz sie czy na zaocznych kosztuje tyle samo? Zastanawialam sie nad medykiem ale odpada z powodoww cenowych Dziekuje za informacje

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-05-18, 22:39:29 »
no jak na zaoczne 2 razy w miesiącu to tak standardowo. Ja teraz chce isc na studia dzienne z kosmetologii a zaocznie zrobić technika i tez np. w jednej z najlepszych szkół w Polsce u Anieli Goc w Poznaniu są 2 razy w miesiącu zjazdy :) Jeśli chodzi o ceny to naprawde nie orientuję się tak dokładnie więc najlepiej by było jak byś zadzwoniła albo pojechała. Polecam to drugie wtedy zobaczyłabys na pierwszy rzut oka różnice miedzy prestige a trend. Duża róznica za tą sama praktycznie cenę :) Życze powodzenia w wybieraniu szkółki. Jak juz zdecydujesz to daj znać :)
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-05-18, 22:47:20 »
Masz racje nie ma to jak samemu pojechac, dowiedziec sie i zobaczyc na wlasne oczy co i jak:) Dam znac napewno Pozdrawiam

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-06-29, 21:17:09 »
Chciałam tylko napisac, że na temat szkoły Prestige slyszalam tyle negatywnych opinii, że postanowilam zapisac sie do szkoły TREND myśle że nie bede żałowac:) napisze Wam dziewczyny co i jak we wrzesniu Może komus to pomoże w wyborze szkoły. Pozdrawiam

Gość

  • Gość
sprostowanie informacji
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-07-21, 09:16:17 »
witam, byłam słuchaczką TRENDU - ze wzgledu na poziom i sposób organizacji zajęć postanowiłam sie przenieśc do medyka lub prestigu - wybrałam prestige i to był strzał w dziesiątkę, zajęcia prowadza przygotowani wykłądowcy, nie na dodatkowych opłat za ksmetyki itp, po wieli rozmowach z kolezankami z medyka moge powiedzieć że w presigu jest lepiej i taniej, pewno sa równiez minusy ale nie tyle co w terndzie ładne pomieszczenia i to wszystko zajecia prowadzi jedna osoba , mało kosmetyków, wybór nalezy do Was ja byłam w jednej i drugiej szkole, ale pamietajcie że w prestigu tyrzeba sie uczyć!!!

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-07-21, 10:55:57 »
Kara nie rozśmieszaj mnie! Pewnie jesteś jedną z osób pracujących w prestigu i starasz się zdobyć uczniów, bo z tego co wiem to od początku rekrutacji zgłosiło sie tyle osób ze na palcach jednej ręki można policzyć. I jak możesz mówić ze w Prestigu trzeba się uczyć jak jedna z "nauczycielek" na pytanie co to jest mikrodembrazja zrobiła wielkie oczy i powiedziała ze kosmetyczka nie musi tego wiedzieć bo nie jest to potrzebne w tym zawodzie :D No ale cóż... jak ktoś naprawde miał kontakt z tą szkołą wie o co chodzi.... to ja już chyba wybrałabym Akademie Prenier hahahah! Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością czekam na następne posty, bo już dawno tak się nie uśmiałam!
!!!Spragniona wiedzy!!!

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-07-21, 12:18:19 »
Jakiś czas temu byłam w szkole Prestige (to bya ulica Dworcowa, chyba), jeżelli mowimy o tej samej szkole, to odebrałam bardzo dobre wrażenie. Dziewczyny, które tam pracują uczestniczyły w kilku sympozjach ze mną, szkoleniach, stąd pamiętałam je wizualnie. Ja byłam akurat oglądać ją z kuratorem. Szkoła zadbana, w trakcie remontu. Wiem, że właścicielka stara się o wykup całego budynku od PKP, ale stworzyć spore centrum kosmetyczne. Bardzo dużo sprzętu kosmetycznego (więcej niż w nie jednej szkole centrum, gdzie kasa przewija się niesamowita, a czesne dochodzi do 200,-/miesiecznie), pracują na kosmetykach Janssena, widziałam sporo też Norela, trochę Jadwigii, kolorówka z Inglota, podkłady z Daxa. Rozmawiałam też z uczennicami szkoły, z ich opowiadań wynikało, że są zadowolone, wiadomo, że każda szkoła ma + i - ale wszyskim nigdy nie dogodzisz.
Trudno mi oceniać poziom merytoryczny, bo byłam tylko na krótkiej części wykładu.

Zapomniałam dopisać, że nabór jest tak duży, że szkoła jest w trakcie szukania nowych edukatorów, więc chyba masz troszkę złe informacje.

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-07-21, 15:24:38 »
Kasiu Krzysztoszek na wizytacjach to jest dużo pieknych rzeczy w szkołach. Ja nie wybieram się ani do szkoły Prestige ani do Trend więc mówię obiektywnie. A co do czystości to nigdy chyba nie zapomne tych wielkich robaków już na schodach do szkoły :/ Osobiście znam dziewczyny, które rezygnowały z tej szkoły bo na praktykach nie mogły sobie poradzić z czystego braku wiedzy i umiejętności. W Zielonej Górze szkoła ma bardzo złą opinię... to chyba o czymś świadczy :/
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-08-03, 10:13:43 »
Dziewczyny probuje sie dodzwonic od polowy lipca do tej szkoły w Zielonej Górze Moze sie orientujecie kiedy beda przyjmowac papiery?

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-08-04, 00:50:42 »
Mel.. nie rozbrajaj mnie. :D jak nie odbierają to wsiądź w autobus nr np. 8 kup bilecik za 1 zł wysiądź koło papapizzy, wejdź do szkoły i się zapytaj. Zielona Góra jest tak duża, że zajmie CI to jakieś 7 minut hihihihih. :D Pozdrawiam cieplutko!
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gość

  • Gość
Zielona Góra - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-08-08, 20:00:40 »
ale ja nie jestem z zielonej :D dlatego sie pytam



jak ktos bedzie cos wiedzial na ten temat to dajcie znac pleasee Jestem kilkaset kilosow od zielonej:D musze tam wrocic tylko po to:) Pozdrowka