Autor Wątek: akryl - zapowietrzenia  (Przeczytany 133452 razy)

dorotka

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #225 dnia: 2007-03-21, 20:26:04 »
jak pilowalam z gory to nadal takie bylo biale to wyglada jakby caly byl odpowetrzony ale calutenki, no i z regoly odpada po kilku dniach jak taki sie zrobi.. :(

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #226 dnia: 2007-03-21, 21:47:04 »
Dorotko,a nie masz czasem problemu z pazurkami,które mają położoną masę juz na naturkach?

dorotka

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #227 dnia: 2007-03-22, 13:28:37 »
wybacz darianna ale mozesz rozwinąc mysl??   :D   jestem dzis niewyspana i chyba dlatego nie moge dojsc do tego o co ci chodzilo..... :oops: chodzi ci ot o czy naturalne są chore??  :?

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #228 dnia: 2007-03-22, 13:43:02 »
Ja też miałam podobną sytuację z białawymi plamkami na środku-coś w stylu zapowietrzenia, ale powiem szczerze, jak ściągałam paznokcie to plamki przypiłowałam i było wszystko już ok. Zastanawiało mnie tylko czemu to miejsce (tam gdzie była plamka) trochę tak jakby bolało, albo może byłam jakaś przewrażliwiona...
Ale i tak nie mam pojęcia skad się to wzięło  :D

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #229 dnia: 2007-03-22, 13:45:13 »
Witam,
Chciałam się dowiedzieć co może być przyczyną odłamania się paznokci akrylowych-mianowicie:
Zrobiłam akrylowe paznokcie na formie kuzynce(całe rózowe bez frencha) i po 5 dniach 3 paznokcie sie zlamały wzdłuż lini wolnego brzegu paznokcia a reszta została ładnie przyklejona (zaznaczam ,że żaden paznokieć nie podszedł powietrzem -tylko albo aż -się złamały  :( ).Były to  moje pierwsze paznokcie po kursie co może być przyczyną ich odpanięcia -zbyt cienka warstwa akrylu czy może zły materiał(pracuje na firmie BelArte) czy może jakaś inna przyczna :?: Bardzo prosze o pomoc!!

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #230 dnia: 2007-03-22, 17:26:59 »
Agag, przeczytaj ten watek od początku zostały tu jz kilkakrotnie omówione przyczyny zapowietrzania sie paznokci- najczęstsze- złe przygotowanie płytki, oraz łamania sie na linii stresu, bo jak sądzę, to miałas na myśli pisząc o wolnym brzegu :wink: .
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

dorotka

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #231 dnia: 2007-03-22, 18:50:21 »
wydaje mi sie ze agag chodzi o to ze za cienkie i zle zbudowane paznokcie zrobila i pekly na lini stresu.

viola_viki tylko ze po zdjeciu/odpadnieciu  paznokcia z naturalnym jet wszysko ok, nie ma na nim bialych plamek, wogle nie ma zadnych plamek tylko cala masa jest taka zadymiona.
kiedys pisalyscie na forum  cos o tym ze jak za grubego pazurka sie zrobi (albo z jednej kulki)  to ta masa bardziej wiąże ze soba niz z paznokciem i moze ja taki blad popelnilam, chociaz wydawalo mi sie ze nie jest za gruby paznokiec, ale moze o to chodzi, o cos w tym stylu..... :?
a tak wogle to przestaje powoli wierzyc we wlasne sily i jakikolwiek talent...niby coraz lepiej wychodzi mi linia usmiechu, robie dosc cienkie, tunel coraz ladniejszy, nie zapowietrzaja sie od skorek ale wlasnie tak latwo odpadaja przy nawet stuknieciu paznokciem, i z latwoscia dziewczyny same sobie zrywaja te paznokcie (tylko bez komentarza bo i tak sie wsciekam ze same zrywaja i opr juz dostaly) takie wrazenie na mnie to sprawia jakby te pazury slabo sie trzymaly naturalnego....

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #232 dnia: 2007-03-22, 19:36:26 »
Dorotka, nie załamuj sie, bedzie git, to kwestia ćwiczen, a moze potrzebujesz doszkolenia?  :wink:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #233 dnia: 2007-03-22, 19:53:54 »
Albertyna,generalnie z zapowietrzeniem paznokci to ja nie mam problemow,tylko ze one się odłamały na lini stresu  :!: Co to może oznaczać -były za cienkie? I jeszcze jedno pytanie:czy moge używać innej firmy odtłuszczacza niż mam akryle i primer ? Co sądzicie o tym-
   http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki/opis.php?id=81&nr_rodzica=18&rodzaj=1  :?:

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #234 dnia: 2007-03-22, 22:36:54 »
Tak, paznokcie powinny miec odpowiedni kształt- byc wzmocnione na linii stresu, aby zapobiec łamaniu sie.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #235 dnia: 2007-03-22, 23:39:57 »
Paznokcie łamią się bo nie są odpowiednio zbudowane, tak jak pisała Albertyna.
Nie widzę przeciwskazań do używania odtłuszczacza NSI. Chyba, że pracujesz na Christrio... do nich zawsze zalecany jest ich Whiping Solution. Do akrylu też. Nie wiem co zawiera ten płyn, chyba jakąś magię. hehe :D

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #236 dnia: 2007-03-23, 11:53:28 »
agag moze zle zbudowalaś pazkokcia na lini stresu? za malo nalożylaś akrylu, byly za cienkie i poprostu sie polamały? Następnym razem przylóż się bardziej do lini stresu i powinno być ok

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #237 dnia: 2007-03-23, 12:25:43 »
Dorotko nie przejmuj się, nie trać nadzieji we własne możliwości :D .Ja tez dokładnie nie mam pojęcia dlaczego Ci sie tak dzieje z pazurkami... Może więcej primera trzeba użyć, albo płytka paznokcia nie jest do końca przygotowana, albo może coś stało się z produktem jaki używasz (może data ważności)? Nie wiem sama...

dorotka

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #238 dnia: 2007-03-23, 13:38:02 »
dzieki dziewczynki za slowa pocieszenia  :kiss:  od razu troche mi lepiej  :)  wydaje mi sie ze dobrze przygtowuje plytke przez robieniem pazurkow odtluszczam 2 razy czekam az primer dobrze wyschnie plytka jest biala i  matowa, ale przyloze sie jeszcze bardziej, moze rzeczywiscie przydaloby mi sie doszkalanie ale narazie mnie nie stac  :(  a co mnie zmartwilo za rada viola_viki chcialam sprawdzic daty waznosci na produktach ale ich nie ma  8O  na zadnym z produktow, troche mnie to zdziwilo ale kupowalam niedawno wiec chyba jest ok, (pracuje na sun flower taka  firma chyba by nie przyslala przeterminowanego porduktu)  :?

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #239 dnia: 2007-03-23, 13:47:14 »
Myślę, że Sunflower ma takie obroty, ze raczej nie sprzedali Ci staroci. :) Poza tym te produkty według ustawy nie wszystkie muszą mieć termin trwałości. Już gdzieś pisaliśmy na forum o tym.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...