Autor Wątek: Architekt wnętrz w Warszawie  (Przeczytany 2166 razy)

Offline livia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Architekt wnętrz w Warszawie
« dnia: 2017-09-24, 11:07:39 »
Szukam dobrego architekta wnętrz w Warszawie, który kompleksowo opracuje projekt wnętrza salonu kosmetycznego Możecie kogoś polecić?

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Architekt wnętrz w Warszawie
« Odpowiedź #1 dnia: 2017-09-25, 09:42:24 »
Szukam dobrego architekta wnętrz w Warszawie, który kompleksowo opracuje projekt wnętrza salonu kosmetycznego Możecie kogoś polecić?

Projekt Mimo. http://projektmimo.pl/#portfolio Specjalizuja sie w takich komercyjnych wnętrzach ( biurach, salonach kosmetycznych itp.....). Najlepiej zerknij sobie na ich portfolio, zobacz czy podobają Ci się projekty i wtedy się skontaktuj.Cenę powinniście ustalić indywiualnie, bo zależy od tego czy decydujesz się na sam projekt czy moze na całościową realizacje.
Możesz również podpatrzeć sobie w sieci rózne pomysły, bo trochę ich jednak jest:
« Ostatnia zmiana: 2017-10-01, 10:29:33 wysłana przez eck »

Offline samegg

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Architekt wnętrz w Warszawie
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-10-02, 08:09:54 »
a co to jest za architekt

_______________________
NIe pozycjonujemy się!
« Ostatnia zmiana: 2017-10-02, 13:12:28 wysłana przez Tomek »

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Architekt wnętrz w Warszawie
« Odpowiedź #3 dnia: 2018-07-10, 14:36:30 »
Architekt wnętrz w skrócie planuje pomieszczenie, pomaga nam w jego dekoracji . Z tego co wiem mozna wykupic sobie bardzo różny zakres usług. Począwszy od wstępnego rozplanowania, po kompleksowe opracowanie wystroju wnętrza.... Sama jednak nie wiem czy bym sie na coś takiego zdecydowała. Nie jest to tanie, poza tym nie miałabym pewności czy taki architekt zaplanuje pomieszczenie tak jak mi sie podoba ;)

Jestem zdania, żę lepiej jest samodzielnie poszuakać ciekawych i designerskich mebli. Na przykład w Ragabie. Zerknijcie sobie: https://ragaba.pl/pol_m_Meble_Konsole-131.html
« Ostatnia zmiana: 2018-07-16, 07:55:18 wysłana przez your »

Offline jelilady

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Architekt wnętrz w Warszawie
« Odpowiedź #4 dnia: 2018-11-02, 22:56:05 »
Szukam dobrego architekta wnętrz w Warszawie, który kompleksowo opracuje projekt wnętrza salonu kosmetycznego Możecie kogoś polecić?

Ważne jest aby architekt wnętrz poznał nasze potrzeby. Zaplanował rokład pomieszczeń, kolory ścian, dodatki. Dlatego warto się zastanowić nad wsparciem w postaci architekta, który temat budowy i wykańczania wnętrz zna od podszewki. Taka współpraca może się okazać bardzo cenna, to nam oszczędzi nam wielu nerwów. Gorąco polecam pracownię http://mgarchitekci.pl z Warszawy, przy tak profesjonalnej obsłudze czas dostosowywania projektów do potrzeb waszych klientek będziecie wspominać z uśmiechem na ustach.