Autor Wątek: Łączenie zabiegów - mikrodermabrazja, galwanizacja i ultradźwięki  (Przeczytany 1000 razy)

Offline Aggie

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Cześć! Od 12 lat mam wykształcenie, ale przez większość lat pracowałam jako masażystka i teraz wracam do zabiegów twarzy. Zapomniałam bardzo dużo i jestem na etapie odświeżania wiedzy z podręczników i moich notatek ze szkoły.
Chce oferować klientkom zabiegi na twarz: kwasy, mikrodermabrazje, galwanizację, ultradźwięki itp.
Nie ma przeciwwskazań do łączenia zabiegów? Jak wykonam mikro to mogę potem wykonać galwanizację albo ultradźwięki żeby wprowadzić składniki?
Jak najlepiej byłoby żeby zabieg wyglądał?
Oczyszczanie
Mikrodermabrazja
Ultradźwięki / galwanizacja
Maska
Krem

Jak wykonuje kwasy to potem mogę ultradźwięki?

Masaż w której kolejności? Zawsze wykonywałam przy mikrodermabrazji masaż po. Ale teraz wprowadzam galwan i ultradźwięki i gubię się.

Produkty do ultradźwięków wiem jakie natomiast do galwanizacji? Serum i gaza na twarz? Czy mogą to być takie same produkty i do galwanizacji i do ultradźwięków?

Nie krzyczcie ze nieuk jestem 😊 na niwo wchodzę w środowisko i trochę mi jeszcze zostało doszkalania się.

Offline Salon Olwin Lublin

  • Olwin Salon Kosmetyczny Lublin
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Witam
Mikrodermabrazje diamentową zawsze łączymy z zabiegiem nawilżającym, żeby zabezpieczyć skórę oraz dostarczyć jej składników aktywnych. Może to zabieg z ultradźwiękami, prądem lub maska.
Pozdrawiam Salon Olwin