Autor Wątek: szkolenia z makijażu permanentnego  (Przeczytany 34560 razy)

Offline tamara5050

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: szkolenia z makijażu permanentnego
« Odpowiedź #15 dnia: 2014-01-29, 22:35:52 »
Ja byłam na szkoleniu w Łodzi u Małgosi Boroń jestem pod ogromnym wrażeniem Jej podejścia do kursantek jak i do modelek :) Widać, że kocha to co robi. Siedziałyśmy do późnych godzin na szkoleniu i wcale więcej nie zapłaciłam tak byłyśmy pochłonięte pracą. Bardzo dużo szukałam odpowiedniej osoby i nie wiedziałam na kogo i na jaka firmę się zdecydować. Przyznam, że zaważył fakt, że Małgosia jest po Akademii Sztuk Pięknych i rzeczywiście przekazuje również wiedzę, której bym nie uzyskała od kosmetyczki. Mało tego już jakiś czas jestem po szkoleniu i zawsze jak mam pytania to uzyskuję odpowiedzi i Małgosia nadal służy mi poradą. Podobało mi się również Jej podejście do kupowanych akcesoriów po szkoleniu wręcz czasami odradzała, mówiąc, że zawsze mogę dokupić, byłam w szoku bo zawsze mi się wydawało, że firmie zależy, aby jak najwięcej sprzedać i zarobić a tu niespodzianka!!! :) Jednym słowem POLECAM

Offline majola

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: szkolenia z makijażu permanentnego
« Odpowiedź #16 dnia: 2014-04-03, 08:39:30 »
A czy któraś z Was robiła szkolenie z makijażu permanentnego w Perfecta Glamour we Wrocławiu? Chciałabym wiedzieć, czy na szkoleniu bardziej kładzie się nacisk na teorię (co jest absurdem, ale niestety często się zdarza), czy na praktykę (co jest dla mnie oczywistością). Pani Marzena ponoć dobrze zna się na rzeczy.

Jestem po szkoleniu w tym salonie i mogę napisać tylko jedno: naprawdę warto!
Pani Marzena jak się okazało była na szkoleniach w Stanach, nauczyła się tam wielu technik mieszania pigmentów, głównie marki Biotouch. I właśnie szkolenie odbywa się z użyciem tychże pigmentów.
Nie jest to łatwe wbrew pozorom, ponieważ trzeba mieć naprawdę wielką wprawę i wiedzę na temat kolorometrii itp.
Pani Marzena wspominała także o podróbkach pigmentów Biotouch na rynku polskim  i o konsekwencjach ich użycia dla pacjenta.

Offline sylvia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: szkolenia z makijażu permanentnego
« Odpowiedź #17 dnia: 2014-04-07, 08:09:16 »
Ja szkoliłam się z permanentnego
[ RESZTA TO OPŁACONY MARKETING
Użytkownik i IP otrzymują stałego bana - Tomek
« Ostatnia zmiana: 2014-04-07, 10:04:54 wysłana przez Tomek »

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: szkolenia z makijażu permanentnego
« Odpowiedź #18 dnia: 2014-04-07, 10:05:44 »
Użytkownik otrzymuje BANa.

Offline agnieszkafeifer

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: szkolenia z makijażu permanentnego
« Odpowiedź #19 dnia: 2015-07-23, 09:18:57 »
Najważniejsza rzeczą przy wyborze szkolenia są umiejętności i doświadczenie szkoleniowca, zarówno w nauczaniu jak i wykazywaniu makijaży trwałych, czyli wiedza praktyczna. Dodatkowo uważam, że szkolenia indywidualne są lepsze ponieważ szkoleniowiec skupia całą swoją uwagę na jednej osobie. Może od razu wyłapać wszystkie błędy itp. No i oczywiście szkolenie musi być praktyczne na "żywych" modelkach a nie na manekinach / szablonach itp. Taki kurs makijażu permanentnego jest w : cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2015-07-23, 12:45:20 wysłana przez Tomek »

Offline mirusia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: szkolenia z makijażu permanentnego
« Odpowiedź #20 dnia: 2016-04-01, 19:29:20 »
Aparat inteligent jest najlepszy :biggrin:

Offline Moniada

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: szkolenia z makijażu permanentnego
« Odpowiedź #21 dnia: 2021-07-05, 09:47:29 »
A jakie szkolenie polecacie we Wrocławiu? Ponoć słabe są ale nie wiem czy to prawda. Słyszałam że w Poznaniu są super szkolenia z makijażu permanentnego, ale nie uśmiecha mi się jeździć tak daleko :/