Autor Wątek: Jaki zabieg na głębokie zmarszczki w okolicach oczu ?  (Przeczytany 2119 razy)

Offline klaudiaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Muszę wybrać i opisać dokładnie z użytą aparaturą oraz kosmetykami jedną metodę którą mogę zaproponować klientce na głębokie zmarszczki w okolicy oka.
Przychodzi mi do głowy mezoterapia bezigłowa ... może macie jakieś inne pomysły ?

Pozdrawiam serdecznie, Klaudia

Offline Martyna21

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Jaki zabieg na głębokie zmarszczki w okolicach oczu ?
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-01-28, 20:07:03 »
mezoterapia igłowa z wykorzystaniem igły i strzykawki lub specjalnego pistoletu

Offline zuzanka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jaki zabieg na głębokie zmarszczki w okolicach oczu ?
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-03-01, 19:57:53 »
Jak dla mnie najbardziej widoczne efekty redukcji zmarszczek poziomych czoła, kurzych łapek i między brwiami uzyskuje się po zastosowaniu toksyny botulinowej : cenzura :  - poczytaj sobie. W tym akurat gabinecie wszystkie zabiegi wykonywane są perfekcyjnie - tak mówią klienci :)
« Ostatnia zmiana: 2016-03-02, 12:31:34 wysłana przez Tomek »

Offline majola

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Jaki zabieg na głębokie zmarszczki w okolicach oczu ?
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-03-07, 12:34:18 »
mysle ze mezoterapia :)

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Jaki zabieg na głębokie zmarszczki w okolicach oczu ?
« Odpowiedź #4 dnia: 2018-09-20, 14:49:24 »
Czy z morza preparatow do mezoterapii mozecie polecic jakis szczegolnie jeden najlepszy ?
Skora ma twarzy jest poszarzala i lekko zwiotczala i po 40tce niestety ! Sam kwas hialuronowy na pewno nie wystarczy ! Prosilabym tez o info z jaka czestotliwoscia nalezaloby buzie, szyje i ewentualnie dekold ostrzykiwac...

Jakieś opinie również o tym gabinecie medycyny estetycznej w Krakowie? https://instytut.bielenda.pl/oferta/kosmetologia-pielegnacja-twarzy-i-ciala/ Pytam bo zastanawiam się czy się tam nie wybrac.
« Ostatnia zmiana: 2022-05-10, 07:36:28 wysłana przez eck »