Autor Wątek: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu  (Przeczytany 110935 razy)

Offline mamba888

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #150 dnia: 2016-06-21, 19:02:01 »
A ktoś coś podpowie/ podeśle o dezynfekcji sterylizacji narzędzi jakie są wymogi do czego i wogóle wszystko na temat sanepidu bardzo proszę was o pomoc bo dogrzebać się w sieci jakiś konkretów ciężko

Offline iwonka_buziak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #151 dnia: 2016-06-24, 14:54:15 »
Niedawno wraz z przyjaciółką otworzyłyśmy salon kosmetyczny. Było ciężko... Tyle formalności, zakupów, załatwiania... Najgorsze chyba jednak były zakupy. Szukałyśmy odpowiednich mebli kosmetycznych oraz sprzętów i akcesoriów. Odwiedziliśmy wiele sklepów zarówno stacjonarnych, jak i internetowych i dopiero na : cenzura :  znalazłyśmy to czego szukałyśmy. Duży wybór, fajna obsługa. Już planujemy dokupić kolejny sprzęt u nich :)
« Ostatnia zmiana: 2016-07-04, 13:40:17 wysłana przez Tomek »

Offline zielonykrokodyl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #152 dnia: 2017-07-28, 09:28:38 »
Cześć! Musisz zadbać także o organizację salonu, umawianie klientek. Jest sposób na ułatwienie tego! Polecam system CRM. Dzięki niemu masz wgląd w historię wizyt, łatwiejsze umawianie klientek, także stały nadzór nad magazynem. Tutaj link do poczytania - : cenzura : - znajdziesz tu więcej szczegółów. Skuteczny marketing to podstawa upragnionego sukcesu!
« Ostatnia zmiana: 2017-07-28, 13:15:01 wysłana przez Tomek »

Offline Havalli150

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #153 dnia: 2017-10-17, 19:00:10 »
Otwarcie własnego salonu to bardzo dobry pomysł :)

Offline KamilaKluczyk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #154 dnia: 2018-07-24, 12:44:58 »
Jest taka firma jak : cenzura :  z Kluczborka, ja bym ich doradzała w temacie takich foteli do masażu. Sprzedali nam model C3300 i jak na razie wszystko działa bezawaryjnie. Prowadzę hotel i naszym gościom zaproponowaliśmy właśnie takie dodatkowe masaże – feedback zbieramy bardzo pozytywny. Na stronie : cenzura : jest cała oferta sprzedawcy, dostarczają gratis, objaśniają obsługę, wnoszą – co jest ważne bo taki fotel swoje waży. :)
« Ostatnia zmiana: 2018-08-01, 11:35:34 wysłana przez Tomek »

Offline czarnulkaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #155 dnia: 2018-08-24, 08:15:43 »
No dobrze moje drogie dziękuję za Wasze rady sporo pozytecznych rzeczy sie dowiedzialam tylko teraz tak. Kompletuje wszystko co mi potrzebne do salonu i znalazlam takie urzadzenie jak dermaoxy ktore umozliwia przeprowadzanie zabiegow infuzji tlenowej sadzicie, ze warto zainwestowac w cos takiego i zaprocentuje to wieksza iloscia klientek?

Offline antosia95

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #156 dnia: 2019-01-10, 15:29:25 »
Drogie koleżanki, właśnie otwieram swój salon kosmetyczny. W końcu po kilku latach udało mi się iść na swoje, jednak ciągle napotykam na swojej drodze jakieś problemy. Teraz mam wątpliwości : cenzura :  będzie najlepszy? Nie chce decydować się od razu na księgową, bo nie wiem ile będę miała klientek. Zależy mi jednak na tym, aby wszystko było skrupulatnie prowadzone. Najlepiej żeby było to coś prostego, bez względu na koszt. Macie sprawdzone programy?
« Ostatnia zmiana: 2019-01-17, 12:41:42 wysłana przez Tomek »

Offline Anetkara

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #157 dnia: 2019-02-25, 11:22:22 »
Sama mam swój gabinet ale zamierzam przeprowadzić w nim niewielki remoncik. Aktualnie pomieszczeni są odmalowane, nowe meble kupione, jednak nie mam pomysłu na to co powiesić na oknie. Na pewno nie chcę na oknach żaluzji.... Już je miałam i normalnie do szewskiej pasji doprowadzało mnie to ich czyszczenie. Codziennie musiałam scierać z nich kurz bo było bardzo go na nich widać, szczególnie że były w ciemnym kolorze.

Teraz zastanawiam sie nad panelami na okna jak na zdjęciu poniżej. Co o nich sądzicie? Myślicie, ze dobrze bedą wyglądały w gabinecie kosmetycznym?  Znalazłam tutaj https://firaneo.pl
« Ostatnia zmiana: 2019-03-03, 12:01:06 wysłana przez Anetkara »
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej

Offline IgnacyPiotrowski

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #158 dnia: 2020-12-12, 21:36:09 »
No to teraz dałaś mi powód do myślenia :D W lipcu mam pomóc mamie remontować salon, bo tam to czas zatrzymał się wieki temu i myślałam, żeby nie robić rewolucji na zewnątrz, że sam środek wystarczy... A tu chyba bez generalki się nie obędzie  :nono: A wiesz może jakie koleżanka miała meble i fotele fryzjerskie? Chciałabym coś nowoczesnego, co posłuży mamie na lata i podniesie standard w salonie. Słyszałam o takiej firmie  :cenzura : , może któraś z Was miała styczność z nimi, i mogłaby szepnąć słówko...

Moim zdaniem jeszcze przed warto zajrzeć w to miejsce. Będzie dobra rada na to.

secondhair

  • Gość
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #159 dnia: 2021-01-29, 13:23:09 »
Kurczę, tyle tych gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, damskich, męskich. Marketing dla takiej branży to musi być wyzwanie.