Autor Wątek: prostownica do wlosow  (Przeczytany 52860 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-05-18, 21:41:20 »
Jak sie uzywa prostownicy to na pewno trzeba nawilzac wlosy, czy to wlasnie przy uzyciu jedwabiu(polecam Biosilk)czy jakiegos oleistego serum  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gosiaczka

  • Gość
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-06-21, 08:37:22 »
wczoraj kupilam  :D

skracamy linki :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-06-21, 18:20:53 »
Z tego co wynika po opisie to fajna,ale chyba waska.Jak kupowalam swoja wlasnie wachalam sie miedzy babylissem i remingtonem.Daj znac jak uzytkowanie.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gosiaczka

  • Gość
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-06-21, 18:43:02 »
moja kumpela ma taka sama i jest super. uzywa ja juz kilka lat i nie ma problemow

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-06-21, 22:04:44 »
Kilka lat no to super, moja jedna sie spalila po roku :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-06-21, 22:31:22 »
jedwab z FAROUK jest super  ostatnio znowu czesto prostuje i musze przystopowac bo zas sobie zniszcze i beda jak siano. Ale tak jak któras pisała wcześniej najczęsciej grzywke prostuje.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-06-21, 23:17:30 »
Tylko grzyweczka :wink: szkoda wloskow :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gosiaczka

  • Gość
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-06-22, 08:38:51 »
kupilam taki specjalny plyn, ktory uzywa sie przed prsotowaniem (spray) ponoc dziala. powiedzcie dziewuszki jak czesto mozna prostowac zeby nie zniszczyc wlosow. czy raz w tygodniu to za duzo?

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-06-22, 09:53:29 »
To zależy w jakim stanie są twoje włosy,jeśli odpowiednio je  nawilżasz to nie powinny tak szybko się przesuszyć

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-06-22, 13:06:08 »
mam kolezanke która z natury ma kręcone włosy i prawie codziennie je prostowała :wink: a prostownice z tego co wiem miala calkiem dobra, nie jakies badziewie za 19.90 z Tesco :lol: a teraz ma sianko na glowie i połowe mniej włosów na głowie.

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-06-22, 16:42:23 »
Tak jak pisze Sylwia.
Zalezy tez od rodzaju wlosow.Jesli sa grube wiecej wytrzymaja.Jesli cienkie(tak jak moje)to dosyc szybko sianko sie robi. :(

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-06-22, 18:12:17 »
raz w tygodniu mozna, ale nie wyobrazam sobie prostowac na calej dlugosci i wszedzie, pod spodem tez podpinajac je. Mialam tak z dwa razy prostowane i to u fryzjera.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-06-24, 10:22:49 »
Moja koleżanka robi tak dzień w dzień i do tego najpierw modeluje włosy na szczotce o baleyage(chyba tak to się pisze) co 3 miesiące nie wspomne
i ma włosy w dużo lepszym stanie niż osoby które wogóle nic z włosami nie robią

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-06-24, 19:46:00 »
a dokładnie, ja też mam taka kumpelę, nawet kiedyś jej w złości przed imprezą powiedziałam, że jej zaraz wyrwę te kudły i w ogóle nigdzie z nią nie ide bo ma takie piękne :lol: a ja godzine układałam heheh no i sie pokłóciłyśmy :lol:
Ma do pasa, pasemka robi raz w miesiącu, ciągle zmienia kolor, prostuje, naciąga, lokuje - jednym słowem masakruje :lol: a ma tak piękne, gęste i zdrowe, że na prawdę można popaść w kompleksy  :evil:
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-06-24, 21:01:59 »
To jest niesprawiedliwe  :twisted: bu, choc ludzie mi czesto mowia ze mam ladne, to i tak widze ze sie rozdwajaja gdzieniegdzie i zaden komplement na mnie tu nie podziala:evil:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))