Autor Wątek: jakie paznokcie do ślubu?  (Przeczytany 17078 razy)

Gość

  • Gość
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-10-30, 15:05:16 »
Ja miałam szklane tipsy i bardzo ładnie wyglądały! Suknię miałam taką mieniącą się na lekko złoto z tafty więc paznokcie miałam ozdobione typu french tylko zamiast lakieru na końcówkach taki bardzo drobny delikatnie złoty brokacik. Bardzo ładnie wyglądały :)

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-11-08, 10:04:56 »
Dokladnie podpisuje sie pod wypowiedzią Mako. Takie sprawy ustala sie na miejscu. Paznokcie musza byc uzupelnieniem calosci. Rowniez odpowiedznio dobrane do stylu i charakteru panny młodej. Nie zrobimy subtelnej, skromnej dziewczynie np. szalonych odjazdow ....Tak sie sklada ze duzo pracuje przy slubach i tu potrzeba uchwycic to cos.....

____________________________________
www.masternail.pl
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-04-19, 20:56:18 »
Zgadzam się z Eleną i Mako , paznokcie powinny być dobrane do całości .
Jak byłam na kursie wizażu u p.Jolanty Wagner, mówiła nam, że paznokcie powinny być dopełnieniem reszty i ona proponuje zrobić je w kolorze szminki i kwiatów wtedy pięknie wychodzi to na zdjęciach, oczywiście nie oznacza to, że musi to być ten sam kolor ale w tej samej tonacji. Polecam  :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-04-21, 08:55:37 »
No wiec wlasnie ja wspołparcuje z charakteryzator P. Zięc (glownie sluby) ...kolezanka P.Wagner wiec tą samą szkołą :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Mar-Kos_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #19 dnia: 2012-07-17, 17:42:24 »
ja do ślubu bym polecała frencz zrobiony na paznokciach akrylowych. Uważam, że najładniejsze są takie delikatne i jak najbardziej naturalne. Sama miałam takie paznokcie na ślubie. A i później paskowały do wszystkiego.
www.mar-kos.pl - hurtownia kosmetyczna.

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #20 dnia: 2012-07-18, 08:30:35 »
A czym się różni french na akrylu od frencha na żelu? Bo dla mnie materiałem. Dobrze zrobiony french powinien wyglądać tak samo dobrze na akrylu jak i na żelu. Choć podobno jedwab daje efekt pieknych, cienkich paznokci ale to wtedu głownie właśnie na jakąś okazję bo są podobno mniej trwałe od żelu i akrylu. No i oczywiście kwestia zdobień inne wychodza na akrylu a inne robione żelem a można łączyć.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #21 dnia: 2012-07-18, 11:22:43 »
czy każda panna młoda w Polsce musi kojarzyć się z frenczem??dla mnie to zero stylu i awangardy...miesiąc temu robiłam swojej szwagierce żywą czerwień z kamieniami swarowskiego na serdecznym palcu:)rewelacja-stopki takie same,bukiet czerwony i ślicznie awangardowo wyglądała-nie każda panna młoda musi mieć frencz! polecam

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #22 dnia: 2012-07-18, 11:29:29 »
No nie musi. ;) Rzecz w tym, że mało która panna młoda jest awangardowa. :D
Jeśli masz zdjęcia tych paznokci to pochwal się. Pozostali też mogliby wkleić co nieco.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline Salonmagia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #23 dnia: 2012-08-06, 19:35:25 »
Polecam maicure hybrydowy. Bedzie łądnie i naturalnie. Nie polecam frechu, Jest już przereklamowany;)

Offline alicat

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #24 dnia: 2012-09-04, 11:05:16 »
Mi jakoś czerwień nie pasuje do ślubnego mani. Może jakiś  sam beż albo biel czy pastelowy róż jeśli nie chce się frenchu, ale nie jakieś ostre kolory na pewno
Najpiękniejsza sala weselna

Offline Wizaz_waw_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: jakie paznokcie do ślubu?
« Odpowiedź #25 dnia: 2012-10-03, 17:25:01 »
ja stawiam na zwykły frencz. I to takie delikatny i jak najbardziej naturalny. Oczywiście paznokcie tez też nie mogą być za długie. Taka średnia długość jest w sam raz. uważam, że tylko wtedy dłonie panny młodej wyglądają nie zwykle kobieco, delikatnie i tak świeżo.
Od wielu lat fascynuje mnie piękno człowieka, nie tylko to zewnętrzne, ale także wewnętrzne.

Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam.

www.wizaz.waw.pl