Autor Wątek: Naklejany lakier do paznokci????  (Przeczytany 21257 razy)

Offline glinka50

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 102
Naklejany lakier do paznokci????
« dnia: 2006-08-24, 09:29:03 »
Co otym sadzicie chcialam bym sprobowac tego pomyslu ale jakos nie jestem przekonana :roll:  Jakie jest wasze zdanie i czy ktos tego uzywal  :D  prosze o opinie pozdrawiam :lol:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-08-24, 11:42:24 »
ja dla mnie to ten lakier naklejany to straszny bubel , co prawda nie uzywalam ale jakos nie mam zaufajnia do czego takiego. kolezanka ktora jest konsultantka avonu jakos tego nie chwalila. moze ktos z was uzywal? :roll:

Gość

  • Gość
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-08-24, 19:27:28 »
Mi tez sie to zabardzo nie podoba. Nie probowalam ale wydaje mi sie ze to jest przereklamowane. Poza tym mysle ze wiecej z tym zabawy niz ze zwyklym lakierem. Ja wole sobie szybko pomalowac pendzelkiem i po sprawie a nie bawic sie w dopasowywanie i naklejanie a to ze musze poczekac az wyschnie jakos przezyje :P poprostu wymyslaja jakies "cuda" byle by bylo cos nowego.

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-08-28, 14:57:03 »
nie probowalam tego ale slyszałam że to jest nic nie warte a chcą za to 20 zł :roll:
wolę tradycyjny lakier

Gość

  • Gość
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-08-28, 14:58:12 »
Cytat: "linek"
próbowałam- to nie działa



ale dlaczego nie działa

ja osobiście nie probowałam
ale wydaje mi sie ze chyba najwiekszy problem to byłby z dopasowaniem do paznokci
przeciez sa tak rózne kształty  8O  8O

Offline justyneczka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-08-28, 16:09:47 »
Ja osobiście tego nie probowalam. Ale kolezanka probowala i podobno jest fajny ten naklejany lakier. Nakleja sie tak jakby tak kawalek tego lakieru wiekszy niz paznokiec i wkolo paznokcia pozniej sie przejezda swoim paznokciem i ta pozostala czesc poza paznokciem odpada, nie wiem mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi :) podobno fajny jest ten lakier bo wszytskie nierownosci co sa na paznokiu bruzdy itp to maskuje. Trzyma sie podobno tydzien, a nie jak reklamuja ze do dwoch tygodni. Takze kolezanka jak najbardziej byla zadowolona.

Offline glinka50

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 102
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-08-28, 16:46:32 »
No wlasnie kazdy a nas ma inny ksztalt paznokcia a jak sie nie dopasuje lakier przyklejany i bedzie widac kawalek paznokcia to co wtedy lakierem bedzie trzeba poprawiac lub przyklei sie resztki tego lakieru ktore odpadly  :groupjump:  :bubble:  to jest bez sensu :D

kwiatuszek600

  • Gość
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-08-28, 19:13:19 »
bzdura jak nic z tym lakierem po pierwsze po co wydawac 15 zł na lakier na raz bo w opakowaniu jest 16 naklejek a paznokci mamy 10 wiec te 6 to troche do niczego a po drugie kazda z nas ma inna płytke jesli chodzi o szerokosc jedna ma szersza a druga wezsza ja tam wole w tej cenie kupic lakier inglota ma on 16 ml i starcza na bardzo bardzo dlugo i mam pewnosc ze zawsze dopasuje go do swojej płytki  8O

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-08-29, 12:27:54 »
a wiec tak: raczej nie powinno byc problemu z dlugoscia lakieru bo wystarczy na dlugie paznokcie, gorzej jak ktos ma bardzo szerokie ale i tak ciezko go polozyc rownomiernie i oderwac ta koncowke, ja sprobowalam probki, ale bym nie kupila nigdy chociaz takie nowosci ciekawia.
Mimo to to preferuje klasyczny manicure.
Ciekawe czy wymysla naklejana henne np???  :happyjump:  :happyjump:  :happyjump:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-08-29, 17:57:05 »
Mnie jakos ten lakier naklejan nie przekonuje...chyba sie nie skusze....

Aguś

  • Gość
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-09-04, 00:05:18 »
badziewie  :pooh:

Gość

  • Gość
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-09-07, 15:20:44 »
Powiem krótko:

Porównywac ten naklejany badziew do normalnego lakieru to jakby porownac gówno do twarożku.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-10-15, 00:11:09 »
mimo że jestem konsultantką Avonu od kilku lat to większego syfu niż to nie widziałam... nie tylko nie proponuje klientkom tego lakieru co wręcz odradzam...  :oops: wstyd na całej linii bo przecież mają dużo rewelacyjnych, sprawdzonych i stosunkowo niedrogich produktów...
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-10-15, 12:34:08 »
Mialam "to cos" na paznokciach... Bylam tzw. "myszka doswiadczalna"...
I powiedzialam sobie: NIGDY WIECEJ!!!
Pozdrawiam.

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Naklejany lakier do paznokci????
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-10-17, 20:03:22 »
Osobiscie nie próbowalam,a tylko z tego wzgledu ze nie jestem przekonana do tego typu ''zabawy'' w naklejenie lakieru.Moim zdaniem to tylko i wylacznie chwyt reklamowy i pokazanie czegos nowego czego jeszcze nie bylo na rynku.Z tego co czytalam nie macie dobrych doswiadczen z tego typu lakierem,dlatego nawet nie probuje ...                   POZDRAWIAM  :D
Pozdrawiam ;)