Autor Wątek: Frezarka  (Przeczytany 14159 razy)

Gość

  • Gość
Frezarka
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-08-04, 11:20:22 »
Ale napiszcie mi do czego słuzą moje końcówki co podałam,a nie np.duża końcówka do... skąd mam wiedzieć co to jest duża końcówka,jak to jest przepisane z instrukcji to tam są obrazki do tego.Macie moze jakieąś zdjęcia końcówek,to powiem jakie mam jak z mojego opisu nie wiecie.No i piszcie.Tak to tylko jeden post był z konkretną odpowiedzią.Odpowiedzcie na mojego poprzedniego posta.  Chyba poszukam innego forum... :(

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Frezarka
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-08-04, 20:47:27 »
Mam zepsuty skaner bo bym Ci to zeskanował... ale zrobię zdjęcie tyle, że na razie zmęczony jestem po pracy. Jak odetchnę w weekend to zrobię i gdzieś wrzucę.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Frezarka
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-08-17, 23:36:36 »
Oj Laska! ale jesteś upierdliwa!! na kazdej aukcji internetowej, w internetowych sklepach kosmetycznych itd sprzedaja frezarki, maja zdjecia frezow, wez sobie poszukaj takich jak masz, wrzuc na forum  to sie dowiesz do czego sluza (o ile ktos bedzie tak dobry i Ci napisze).
a tak swoja droga jak Ci nie pasuje to forum, to nikt Cie tu nie trzyma, a nawet jak przez dłuższy czas nie bedziesz sie wypowiadac to Ci nicka skasuja :lol:

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Frezarka
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-08-20, 18:20:31 »
Uzupełniłem opis tych frezików w poprzednim poście i dodałem ich zdjęcia. Mam nadzieję, że to wystarczy.
Osobom niecierpliwym i domagającym się natychmiastowych odpowiedzi na wszystko, pragnę powiedzieć, że chętnie też zadam przeróżne pytania i będę niecierpliwie oczekiwał odpowiedzi gdy już zaczniecie pracować i żyć jako dorośli ludzie. Sądzę, że wtedy wasz czas drastycznie się skurczy i możliwe, że na żadne fora go nie starczy.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...