Autor Wątek: pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów  (Przeczytany 26435 razy)

Gość

  • Gość
pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« dnia: 2006-03-01, 22:02:10 »
dziekuje za odpowiedzi na moje wczesniejsze pytanka:)

mam nastepne  :)

zastanawiam sie nad calkowitym sciaganiem tipsow.

wiem ze jesli paznokiec jest przedluzony na tipsie, to obcina sie go krotko, zamacza sie go na jakis czas w acetonie, potem calkowicie spilowuje sie warstwe zeli i co potem?
bo paznokcie sa przeciez wtedy bardzo słabe?
jak je odzywic?
co zrobic by plytka nie byla widocznie zniszczona?
tzn wiadomo ze jest słaba, ale co zrobic by dłonie wygaldaly ladnie po sciagnieciu tipsow?
pomalowac odzywka bezbarwna, skorki oliwka, a dłonie kremem?

czy moze robi sie jakis zabieg ktory odzywia plytke,albo chociaz nadaje jej normalny ksztalt....

z gory dzieki za pomoc:)

Gość

  • Gość
pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-01, 23:44:15 »
jesli plytka jest oslabiona i w zlym stanie, to z winy stylistki ktora za mocno znecala sie nad paznokciami przy zakladaniu, zle je zdjela itp lub wina klientki (najczesciej) ktora sama sciaga sobie paznokcie...
jesli zaklada sie paznokietki u zaufanej osoby i profesjonalnie je sciaga, plytka bedzie calkiem ok. mozna stosowac odzywki czy lakier bezbarwny, dobrze pilowac i bedzie ok. plytki paznokcia jednak nie mozna 'odzywic' czy 'zregenerowac' bo ona jest tworem martwym... jesli jest zniszczona - musi po prostu zrosnac.

druga sprawa, wiekszosc zeli nie rozpusci sie w acetonie wiec sciagnac je mozna jedynie pilnikiem

Gość

  • Gość
pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-03-02, 11:21:42 »
dzieki :):)
Cytat: "_agatka_"


druga sprawa, wiekszosc zeli nie rozpusci sie w acetonie wiec sciagnac je mozna jedynie pilnikiem


wiem wiem,ale tips sie rozpuszcza w acetonie :)

Gość

  • Gość
pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-03-03, 22:50:09 »
Polecam firmę Nail Tek. Moje paznokcie ostatnio miały ciężki okres - zdejmowałam je i zakładałam i zdejmowałam i tak w kółko. Dośc niemądre to było no i skutki było bardzo widoczne. Osłabiłam je strasznie. No i jeszcze ta zima... Jestem w trakcie stoswania kuracji Nail Tek'a. Jestem na etapi II formuły. Powiem Wam, że świetna sprawa. Nie mogę poznać moich paznokci - wygladają świetnie. Warto buło zainwestować w profesjonalny kosmetyk.

Gość

  • Gość
paznokcie po zdjęciu żelu
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-03-26, 13:22:33 »
Czy ktoś może udzielić mi dobrej rady jak odbudować paznokieć po zdjęciu żelu? Niedawno zdecydowałam się na nałożenie żelu na paznokcie. Udałam się do niby profesjonalistki ale efekt był daleki od zamierzonego. Paznokcie były zrobione niedokładnie i już po dwóch dniach zaczęły odpryskiwać.Robiłam je w czwartek a we wtorek nie było po nich śladu-no może nie zupełnie bo teraz moja płytki są w opłakanym stanie-porozdwajane i nierówne, a przy okazji i skórki ucierpiały.
Czy ktoś może polecić mi jakieś cudowne preparaty regenerujące czy może nie zostaje mi nic innego jak położyć nowe paznokcie tym razem u sprawdzonej stylistki?
Przyznaje,że wolałabym zrehabilitować swoje paznokcie.
Dziękuję za odpowiedź

skarzolinka

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-03-26, 13:40:14 »
polecam przeszukanie forum i dopisywanie się do istniejących tematów.
W kwestii zniszczonych paznokci to wiele zrobić się nie da. Można położyć żel na naturalna płytkę. Jednak ta zniszczona tak czy inaczej musi zrosnąć. W celu przyspieszenia wzrostu i kondycji narastającej płytki polecana jest odżywka z mirrą. Można ja dostać w sklepie EuroFashion lub u stylistek.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-03-26, 14:01:45 »
również polecam odżywkę z mirrą, którą najlepiej wsmarowywać w macierz paznokcia, stosowanie odżywek w lakierze a w szczególności kremy do rąk i paznokci z witaminami też pomagają  :)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-03-27, 13:04:10 »
A ja polecam nastepnym razem nie zrywac samodzielnie zelu. :wink:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-04-10, 14:45:19 »
moze kto wie gdzie w Poznaniu sa dostepne  odzywki nail tek?

Gość

  • Gość
pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-04-12, 22:35:11 »
Juz zamówiłam bezpośrednio w firmie ( od razu grupowe zamówienie ) teraz czekam za przesyłka  :D

Gosiaczka

  • Gość
pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-07-11, 19:11:52 »
najlepsza odzywka jaka w zyciu odkrylam to sally hansen nailgrowth miracle (w zlotym opakowaniu)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-07-12, 20:58:55 »
A uzywaas z allesandro ta z wapniem i zelazem? :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-07-13, 16:46:50 »
zainwestowalam w nail tek II zobaczymy czy pomoze :)

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-02-28, 10:12:42 »
nail tek II będzie piekł jeśli masz cienkie przepiłowane paznokcie:(

Offline Mar-Kos_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: pielęgnacja paznokci po ściągnięciu tipsów
« Odpowiedź #14 dnia: 2012-07-17, 17:18:34 »
na słabe i zniszczone paznokcie polecam odżywkę do paznokci z Eveline - Paznokcie lśniące i twarde jak diamenty. Super sprawa. Widoczny efekt już po kilku dniach stosowania. Ja osobiście mam już 2 czy 3 flakonik. Nakładam odżywkę zamiast lakieru, nie dość,że się utwardzają to się ładnie mienią.
www.mar-kos.pl - hurtownia kosmetyczna.